Střední zahradnická škola Rajhrad

, příspěvková organizace

Tvoříme krásu...

fotogalerie
svátek má: Drahoslav

Kurz vázání a aranžování květin – Florista (profesní kvalifikace)

Kurz vázání a aranžování květin – Florista (profesní kvalifikace)

Zahájení kurzu Vázání a aranžování květin (Florista) – 23.února 2018 . Podrobnější informace najd...více

Itálie - Moderní trendy v zahradnictví a v ekologii

Itálie - Moderní trendy v zahradnictví a v ekologii

Koncem listopadu a začátkem prosince se uskutečnila třítýdenní stáž žáků naší školy v I...více

Řez ovocných dřevin

Řez ovocných dřevin

Střední zahradnická škola Rajhrad, p.o. Masarykova 198, Rajhrad 664 61 Vás zve na kurz Řez o...více

Brněnská růže 2017

Brněnská růže 2017

Naši žáci se zúčastnili jako každý rok soutěže „Brněnská růže 2017“. Absolutním vítězem mezi jun...více

Vítězství v krajském kole Ekologické olympiády 2017

Vítězství v krajském kole Ekologické olympiády 2017

Soutěžní tým naší školy ve složení Michaela Holzmannová (4.E), Anna Veselá a Aleš Réman (oba 3.E) ...více

Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Naši žáci úspěšní v soutěži „Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti“! Druhé a třetí místo! ...více

Nová školní prodejna nabízí

Nová školní prodejna nabízí

Nová školní prodejna nabízí od 01.09.2016 prodej rostlin a dalšího zahradnického sortimentu. Je...více

Rok 1952-1954 - škola Želešice u Brna

Příjmení, Jméno Město
Učební obor Soustružník (1952-1954)
Bílovec Václav Nová Ves
Bonczek František Skřečoň
Burian Josef Hostivice
Císař Ivan Hrabůvka
Čech Hynek Gottwaldov
Feigerlová Jarmila Šakvice
Grunt Josef Ústí nad Labem
Hlaváček Jiří Gottwaldov
Houška Miroslav Chotíkov
Hytych Miroslav Rudná
Chalupský Bohumil Mrákotín
Charous Zdeněk Nové Hvězdlice
Chowanetz Albert Uničov
Jahnický Tadeáš Moravská Ostrava
Juřík Miroslav Neubuz
Kašpar Jiří Brno
Kočí Jaroslav Rohliny
Kohlová Rosvita Ostrava
Kosan Roman Stodůlky
Kvapil Jiří Gottwaldov
Klacek Miroslav Ústí nad Labem
Kleteška Karel Hostivie
Lanker Vladislav Gottwaldov
Liebl Jan Suché Vrbno
Líbal Katel Krahulčí
Mášelová Františka Gottwaldov
Němec Vlastimil Moravské Bránice
Novotný Jan Olešná
Obrovský Stanislav Žebětín
Ploc Ladislav Hostivice
Prček Miroslav Gottwaldov
Raupach Jan Havlíčkův Brod
Režný Antonín Rakvice
Ryšan Jaroslav Mostiště
Řihák Karel Veselé
Sedlář Radomír Gottwaldov
Seknička Jaroslav Pozovice
Slováková Jarmila Provodiv
Slunéčko Karel Rudná
Schmit František Hradec Králové
Schmidt Otto Daliměřice
Šulc Oldřich Netřebice
Švarc Zdeněk Černín
Talacko Iří Řepy
Večeřa Alois Slušovice
Večeřová Jarmila Poštovná
Vlach Josef Hostivice
Vlčková Marie Honice
Voráček František Rudná
Weis František Vendolí
Zápotočný Miroslav Opatov
Žabour Josef Ústí nad Labem

ŠKOLNÍ METEOROLOGICKÁ STANICE Facebook školy jihomoravsky-kraj univ3 České ručičky benefit7

Copyright © 2018 Střední zahradnická škola Rajhrad