Střední zahradnická škola Rajhrad

, příspěvková organizace

Tvoříme krásu...

fotogalerie
svátek má: Ctirad

Kurz vázání a aranžování květin – Florista (profesní kvalifikace)

Kurz vázání a aranžování květin – Florista (profesní kvalifikace)

Zahájení kurzu Vázání a aranžování květin (Florista) – 23.února 2018 . Podrobnější informace najd...více

Itálie - Moderní trendy v zahradnictví a v ekologii

Itálie - Moderní trendy v zahradnictví a v ekologii

Koncem listopadu a začátkem prosince se uskutečnila třítýdenní stáž žáků naší školy v I...více

Řez ovocných dřevin

Řez ovocných dřevin

Střední zahradnická škola Rajhrad, p.o. Masarykova 198, Rajhrad 664 61 Vás zve na kurz Řez o...více

Brněnská růže 2017

Brněnská růže 2017

Naši žáci se zúčastnili jako každý rok soutěže „Brněnská růže 2017“. Absolutním vítězem mezi jun...více

Vítězství v krajském kole Ekologické olympiády 2017

Vítězství v krajském kole Ekologické olympiády 2017

Soutěžní tým naší školy ve složení Michaela Holzmannová (4.E), Anna Veselá a Aleš Réman (oba 3.E) ...více

Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Naši žáci úspěšní v soutěži „Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti“! Druhé a třetí místo! ...více

Nová školní prodejna nabízí

Nová školní prodejna nabízí

Nová školní prodejna nabízí od 01.09.2016 prodej rostlin a dalšího zahradnického sortimentu. Je...více

Rok 1953-1954 - škola Želešice u Brna

Příjmení, Jméno Rok Město
Učební obor Zámečník (1953-1954)
Ambrož Josef 1938 Prštice
Bánovec Ladislav 1939 Příbram
Bartl Jaroslav 1938 Moravské Knínice
Bartošík Ludvík 1938 Lanžhot
Bednář Antonín 1937 Hajánky
Benáček Oldřich 1938 Bučovice
Benda Stanislav 1939 Pozořice
Bezděk Rudolf 1938 Oulešice
Bělohrad Stanislav 1938 Němčice
Běloch Zdeněk 1939 Velké Bílovice
Boks Oldřich 1938 Brno
Brocek Milan 1938 Holasice
Břenek Ladislav 1938 Oslavany
Buchtela Jaroslav 1938 Dačice
Bula František 1939 Ivančice
Cupák Jiří 1938 Brněnské Ivanovice
Čerstvý František 1937 Oslnovice
Članěk Zdeněk 1939 Brno
Daněk Ludvík 1938 Poštovná
Dobiáš Miroslav 1938 Dalečín
Dofka František 1938 Vranová-Hraničky
Doležal František 1938 Brno
Doležel Ladislav 1938 Nová Roveň
Dostál František 1938 Stará Roveň
Drlík Bohuslav 1938 Podolí u Brna
Duchoň Zdeněk 1938 Loučka
Drobílek Bohumír 1938 Brno
Duba Karel 1938 Říčany
Dusík Jan 1939 Hrušky
Dvořák Václav 1937 Holasice
Famfrdla Vlastimil 1938 Strážek
Fila Zdeněk 1939 Příbram
Filouš Antonín 1939 Svitavy
Florus Viktor 1938 Břeclav
Freiberg František 1938 Hajany
Fuis Fosef 1938 Lesovice
Grepl Josef 1938 Horní Štěpánov
Hájek Dušan 1938 Rychnov
Hamada Eduard 1938 Brno
Handl František 1937 Bratrušín
Havelka František 1937 Olbramovice
Helinger Jan 1938 Podivín
Hladík Jiří- Klenotnice
Hladniček Stanislav 1937 Perná
Hlaváček Rudolf 1938 Brno
Hobza Zdeněk 1939 Oblekovice
Holba Miloš 1938 Brno
Horák Květoslav 1938 Ivanovice na Hané
Huba Josef 1937 Ostrý Kámen
Hrubý Radoslav 1938 Vážany
Husek Drahoslav 1938 Ješkovice
Chamrous Jan 1937 Krkovice
Chrastil Antonín 1938 Brno
Janda Bohuslav 1938 Lesovice
Janík Jiří 1938 Modřice
Jancek Alois 1938 Vrbovec
Jelínek Oldřich 1938 Modřice
Levický Oswald 1938 Pohora
Jura Josef 1938 Říčky
Kačett Ladislav 1938 Chvalovice
Kachyňa Josef 1938 Velké Bílovice
Klávora Miroslav 1938 Brno
Klíma Josef 1938 Jedov
Knecht Jaroslav 1938 Moravské Janovice
Knésl Alois 1938 Brno
Oloupat Zdeněk 1937-
Komárek František 1938 Moravská Třebová
Komenda Karel 1938 Plaveč
Košík Jaroslav 1938 Jinačovice
Kotas Jaroslav 1938 Brno
Kotlán Jan 1939 Lesná
Kovařík Jaroslav 1937 Němčany
Kovařík Vladimír 1939 Křižanovice
Krajíček Jiří 1938 Brno
Krejčíř Zdeněk 1938 Brno
Krejčiřík Jaroslav 1937 Mušov
Kroupa Josef 1938 Prštice
Kučera Josef 1938 Horní Kounice
Kukla Jan 1939 Telnice
Kusala Stanislav 1938 Ivanovice na Hané
Kyselica Augustin 1938 Želešice
Kvíčala Jiří 1938 Lomnička
Lefner Antonín 1938 Letnice
Leikep Jan 1938 Rakvice
Lukášek Jan 1938 Dolní Libochová
Majíček Štěpán 1939 Brno
Malhocký Jaroslav 1939 Hrušky
Malý Antonín 1939 Rapotice
Maštěra Rudolf 1937 Brno
Měsíček František 1938 Zlodějice
Mička Jaroslav 1939 Domanínek
Mikš Ladislav 1938 Brno
Minařík Břetislav 1938 Brno
Milostný Alois 1939 Vyškov
Moravec Jindřich 1938 Tišnov
Nachtman Václav 1938 Kostice
Najer Jan 1938 Letkovice
Neklapil Josef 1938 Zastávka u Brna
Novotný Jan 1939 Oslavany
Novozámský Milan 1937 Brno
Opavský Vladimír 1939 Břeclav
Ošmera Josef 1938 Brno
Pavlík Jiří 1938 Moravský Krumlov
Fasekášová Růžena 1938 Vojenský Újezd Prameny
Plachý Jaromír 1938 Rouchovany
Peša Miroslav 1938 Drásov
Pestr Miroslav 1938 Kuřim
Petřík František 1937 Dobročkovice
Bittner Jaroslav 1938 Syrovice
Pajer Jan 1938 Mikulov
Popelák Vladimír 1938 Újezd u Brna
Poláček Bedřich 1938 Kuřim
Potěšil Jan 1937 Kloboučky
Procházka Jan 1937 Syrovice
Procházka Karel 1938 Brno
Prokop Bohumil 1938 Dobelice
Psota Jiří 1938 Želešice
Römer Bohumil 1938 Osiky
Rozmahel Václav 1938 Dolní Kounice
Rumrajch Jan 1939 Oslavany
Růžička Antonín 1938 Oslavany
Růžička Josef 1938 Pustiměř
Rybníček Josef 1938 Pucov
Řezáč Josef 1938 Ořechov
Říha Josef 1937 Lanžhot
Seďa Milan 1938 Krkovice
Semmler Jan 1938 Přítlaky
Líz Josef 1938 Věžné
Strašák František 1938 Hoštice na Hané
Svoboda Alois 1938 Hrušky
Szep Jiří 1937 Brno
Šebesta Radoslav 1938 Borkovany
Šesták Miroslav 1938 Brno
Schindler Bohumír 1937 Linhartice
Schnitzinger Rudolf 1939 Brno
Šoška Václav 1938 Ladná
Špregl Zdeněk 1939 Sobolovice
Šrámek František 1938 Brod nad Dyjí
Štefek Miroslav 1938 Valtice
Šudoma Josef 1937 Brněnic
Šveda Karel 1938 Brno
Tomek Vladimír 1939 Brno
Typlt Jaroslav 1938 Kostice
Urban Zdeněk 1938 Prštice
Vrána Alois 1938 Oleksovice
Vladyková Marie 1938 Unčín
Vespalec Antonín 1937 Polanka
Zachová Vlasta 1939 Nová Kolonie
Zámečník Adolf 1938 Písečné
Zimmermann Karel 1938 Trboušany
Zourek František 1938 Letonice
Borkovec Jaroslav 1936 Lubná
Fridrich Bohumír 1938 Skalička
Matějek Jan 1938 Šlapanice
Sosnar Antonín 1939 Rajhrad

ŠKOLNÍ METEOROLOGICKÁ STANICE Facebook školy jihomoravsky-kraj univ3 České ručičky benefit7

Copyright © 2018 Střední zahradnická škola Rajhrad