Střední zahradnická škola Rajhrad

, příspěvková organizace

Tvoříme krásu...

fotogalerie
svátek má: Vilém

3.kolo přijímacího řízení pro šk. rok 2017/2018

V souladu se zákonem č.561/2004 Sb., školský zákon v platném znění, ve znění zákona č.383/2005 Sb.,...více

Zahájen jarní odpolední prodej

SZaŠ Rajhrad zahajuje jarní odpolední prodej rostlin a dalšího zahradnického sortimentu vysoké kval...více

Slavíme úspěch na Floře Olomouc 2017

Slavíme úspěch na Floře Olomouc 2017

V soutěži Svazu květinářů a floristů ČR ve floristice , pořádané na letošní Floře Olomouc , z...více

Zahájení školního roku 2016/2017

Zahájení školního roku 2016/2017

Ve čtvrtek 1. září 2016 jsme zahajovali nový školní rok 2016/17 slavnostním nástupem všech žáků a p...více

Nová školní prodejna nabízí

Nová školní prodejna nabízí

Nová školní prodejna nabízí od 01.09.2016 prodej rostlin a dalšího zahradnického sortimentu. Je...více

Termíny

Termíny maturitních zkoušek ve školním roce 2016/2017

4.Z4 profilová část praktická MZ 16.05. 2017
ústní část společné a profilové části MZ 17. - 22.05. 2017
didaktické testy a písemné práce 02.05.-05.05. 2017
4.E obhajoba maturitní práce MZ 23.05. 2017
ústní část společné a profilové části MZ 24.05. - 26.05. 2017
didaktické testy a písemné práce 02.05.-05.05. 2017
2.NS obhajoba maturitní práce MZ 23.05. 2017
ústní část společné a profilové části MZ 24.05.-26.05. 2017
didaktické testy a písemné práce 02.05.-05.05. 2017

Šk.r.2016/2017

Obor vzdělání: 41-44-L/51 Zahradnictví 2.NS

V Rajhradě 03.04. 2017
PaedDr.Marek Kňažík
ředitel školy

Personální zajištění

Obor vzdělání: 41-44-L/51 Zahradnictví

Profilová část MZ – obhajoba maturitní práce: 23.05. 2017
U17
Ing. Andrea Reznerová
Ing. Bohumil Zavadil
Ing. Jana Tylová
Mgr. Dana Tichoňová

Ústní část společné a profilové části MZ: 24.05. – 27.05. 2017
07.30 hod.
U17
viz. zkušební komise
přípravná místnost U16

Písemná část společné části MZ: 02.05. – 04.05. 2017
Viz. Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ

41-44-L/51 Zahradnictví

Zkušební komise

Předseda: Ing. Jindra Dvořáková
Místopředseda: Mgr. Iveta Motlová
Třídní učitel: Ing. Andrea Reznerová
Zkoušející CJL: PhDr. Jitka Zahradová
Přísedící CJL: Mgr. Pavla Janáčková
Zkoušející AJ: Mgr. Jitka Levá
Přísedící AJ: PhDr. Hana Brázdilová
Zkoušející NJ: Mgr. Helena Badalová
Přísedící NJ: Mgr. Zora Gerguri
Zkoušející ZAH: Ing. Andrea Reznerová, Ing. Bohumil Zavadil, Mgr. Dana Tichoňová, Ing. Jana Tylová, Mgr. Jitka Houšťová, Ing. Miroslav Řeřucha
Přísedící ZAH : Ing. Bohumil Zavadil, Ing. Andrea Reznerová, Mgr. Dana Tichoňová
Zkoušející FLD : Mgr. Dana Tichoňová
Přísedící FLD : Mgr. Jitka Houšťová
Zkoušející STV : Ing. Bohumil Zavadil
Přísedící STV : Ing. Andrea Reznerová
Vedoucí MAP : Ing. Andrea Reznerová, Ing. Bohumil Zavadil, Mgr. Dana Tichoňová, Ing. Jana Tylová
Oponent MAP: Ing. Andrea Reznerová, Ing. Bohumil Zavadil, Mgr. Dana Tichoňová, Mgr. Jitka Houšťová

Časový plán

Úterý 23.05. 2017
07.35 - 07.45 Slavnostní zahájení U17
08.00 - 11.20 Obhajoba maturitních prací viz. Rozpis U17
11.20 - 11.30 Porada maturitní komise U17
11.30 - 11.40 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Středa 24.05. 2017
08.05 - 10.00 Český jazyk a literatura U17
10.05 – 11.40 Anglický jazyk U17
11.45 – 12.00 Německý jazyk U17
13.00 – 14.30 Floristický design U17
14.30 – 16.00 Zahradnictví U17
16.00 - 16.10 Porada maturitní komise U17
16.10 - 16.20 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Čtvrtek 25.05.2017
08.05 - 09.40 Český jazyk a literatura U17
09.45 – 12.00 Anglický jazyk U17
13.00 – 14.00 Sadovnická tvorba U17
14.00 – 15.00 Zahradnictví U17
15.00 - 15.10 Porada maturitní komise U17
15.10 - 15.20 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Obhajoba maturitních prací

  Téma práce Vedoucí MP Oponent MP Příprava Obhajoba Uč.č
Dobrovolná Aneta Dekorace stolu k svátku Svatého Valentýna Mgr. Tichoňová Ing. Tylová 07.50-08.00 08.00-08.20 17
Chovancová Aneta Zeleň v Benediktinském klášteře Ing. Zavadil Ing. Reznerová 08.10-08.20 08.20-08.40 17
Kalivodová Kateřina Rekonstrukce zahrady rodinného domu Ing. Reznerová Ing. Zavadil 08.30-08.40 08.40-09.00 17
Nešporová Daniela Pěstování popínavých letniček Ing. Tylová Mgr. Tichoňová 08.50-09.00 09.00-09.20 17
Říhová Lenka Pěstování paprik Ing. Zavadil Ing. Reznerová 09.10-09.20 09.20-09.40 17
Schalová Vendula Pěstování trvalek z jarních výsevů Ing. Tylová Mgr. Tichoňová 09.30-09.40 09.40-10.00 17
Světlíková Barbora Vybudování předzahrádky Ing. Reznerová Mgr. Zavadil 09.50-10.00 10.00-10.20 17
Špačková Simona Pěstování bylinek Ing. Zavadil Ing. Reznerová 10.10-10.20 10.20-10.40 17
Šumanová Denisa Velikonoční výzdoba veřejného společenského prostoru Mgr. Tichoňová Ing. Tylová 10.30-10.40 10.40-11.00 17
Urbanová Markéta Smíšený trvalkový záhon Ing. Zavadil Ing. Reznerová 10.50-11.00 11.00-11.20 17
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
24.05.2017 Nešporová Daniela PUP 07.40-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Dobrovolná Aneta 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Kalivodová Kateřina 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Říhová Lenka PUP 08.40-09.05 09.05-09.20 ČJL 17
  Schalová Vendula 09.05-09.25 09.25-09.40 ČJL 17
  Šumanová Denisa 09.25-09.45 09.45-10.00 ČJL 17
  Dobrovolná Aneta 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 17
Kalivodová Kateřina 10.05-10.25 10.25-10.40 AJ 17
  Schalová Vendula 10.25-10.45 10.45-11.00 AJ 17
2.NS Dohnalová Jitka 10.45-11.05 11.05-11.20 AJ 17
2.NS Křížová Aneta 11.05-11.25 11.25-11.40 AJ 17
  Šumanová Denisa 11.25-11.45 11.45-12.00 NJ 17
Polední přestávka
  Nešporová DanielaPUP 12.40-13.00 13.00-13.15 FLD 17
  Dobrovolná Aneta 13.00-13.15 13.15-13.30 FLD 17
  Kalivodová Kateřina 13.15-13.30 13.30-13.45 FLD 17
  Říhová Lenka PUP 13.25-13.45 13.45-14.00 FLD 17
  Schalová Vendula 13.45-14.00 14.00-14.15 FLD 17
  Šumanová Denisa 14.00-14.15 14.15-14.30 FLD 17
  Nešporová DanielaPUP 14.10-14.30 14.30-14.45 ZAH 17
  Dobrovolná Aneta 14.30-14.45 14.45-15.00 ZAH 17
  Kalivodová Kateřina 14.45-15.00 15.00-15.15 ZAH 17
  Říhová Lenka PUP 14.55-15.15 15.15-15.30 ZAH 17
  Schalová Vendula 15.15-15.30 15.30-15.45 ZAH 17
  Šumanová Denisa 15.30-15.45 15.45-16.00 ZAH 17
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
25.05.2017 Chovancová Aneta 07.45-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Světlíková Barbora 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Špačková Simona 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Urbanová Markéta 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 17
2.NS Česlíková Lenka 09.05-09.25 09.25-09.40 ČJL 17
Chovancová Aneta 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Světlíková Barbora 09.25-10.05 10.05-10.20 AJ 17
  Špačková Simona 10.05-10.25 10.25-10.40 AJ 17
2.NS Košová Silvie 10.25-10.45 10.45-11.00 AJ 17
2.NS Relichová Adéla 10.45-11.05 11.05-11.20 AJ 17
2.NS Strouhalová Pavlína 11.05-11.25 11.25-11.40 AJ 17
Polední přestávka
  Chovancová Aneta 12.40-13.00 13.00-13.15 STV 17
  Světlíková Barbora 13.00-13.15 13.15-13.30 STV 17
  Špačková Simona 13.10-13.30 13.30-13.45 STV 17
  Urbanová Markéta 13.30-13.45 13.45-14.00 STV 17
Chovancová Aneta 13.40-14.00 14.00-14.15 ZAH 17
  Světlíková Barbora 14.00-14.15 14.15-14.30 ZAH 17
  Špačková Simona 14.15-14.30 14.30-14.45 ZAH 17
  Urbanová Markéta 14.25-14.45 14.45-15.00 ZAH 17

Šk.r.2016/2017

Obor vzdělání: 41-44-M/01 Zahradnictví 4.Z4

V Rajhradě 10.04. 2017
PaedDr.Marek Kňažík
ředitel školy

Profilová část MZ – praktická zkouška: 16.05. 2017
07.00 – 14.00 hod.
U16
Hana Kašparcová
Svatoslav Lukášek
Jan Schoř, Bronislava Záděrová
Iva Drnovská
Jan Kratochvíl

7.00 hod. U16

1 BALAJKOVÁ Jana
2 BÁLKOVÁ Zdeňka
3 ČERNÁ Gabriela
4 ČERNÁ Sarah
5 DALECKÁ Anna
6 FERBY Vojtěch
7 FILIPIDU Katina
8 FOJTÍKOVÁ Markéta
9 GRÖSSLOVÁ Kristýna
10 HOLEMÁ Terezie
11 JURAJDOVÁ Lucie
12 KADLČÍKOVÁ Zdenka
13 KANDZEROVÁ Michaela
14 KILIÁNOVÁ Klára
15 KOTLÁROVÁ Jana
16 KOTRLA Radek
17 LANÍK Miroslav
18 LUKÁŠKOVÁ Kristýna
19 MALEČKOVÁ Sára
20 POHLODKOVÁ Kateřina
21 PROKOPOVÁ Hana
22 PRUDÍKOVÁ Tereza
23 RAPOUCH Vojtěch
24 SRNCOVÁ Michaela
25 STRAKA Martin
26 ŠIŠKA Jan
27 ŠVANDOVÁ Aneta
28 VEJMĚLKA Radomír
29 ZÁBOJNÍKOVÁ Barbora

Ústní část společné a profilové části MZ: 17.05. – 22.05. 2017
07.30 hod.
U17
viz. zkušební komise
přípravná místnost U16

Písemná část společné části MZ: 02.05. – 04.05. 2017
Viz. Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ

41-44-M/01 Zahradnictví 4.Z4

Zkušební komise

Předseda : Mgr. Bronislav Revaj
Místopředseda: Mgr. Iveta Motlová
Třídní učitel: Ing. Dušan Murčo
Zkoušející CJL : Mgr. Pavla Janáčková
Přísedící CJL : PhDr. Jitka Zahradová
Zkoušející AJ : PhDr. Hana Brázdilová, Mgr. Jitka Levá
Přísedící AJ : Mgr. Jitka Levá, PhDr. Hana Brázdilová
Zkoušející ZAH : Ing. Bohumil Zavadil, Ing. Andrea Reznerová, Ing. Miroslav Řeřucha, Mgr. Jitka Houšťová, Mgr. Dana Tichoňová
Přísedící ZAH : Ing. Bohumil Zavadil, Ing. Dušan Murčo, Mgr. Dana Tichoňová, Mgr. Jitka Houšťová
Zkoušející SAK : Ing. Bohumil Zavadil
Přísedící SAK : Ing. Andrea Reznerová
Zkoušející FLO : Mgr. Dana Tichoňová
Přísedící FLO : Mgr. Jitka Houšťová
Zkoušející PRA : Jan Schoř, Jan Kratochvíl, Danuše Felklová, Iva Drnovská, Svatoslav Lukášek, Bronislava Záděrová
Přísedící PRA : Hana Kašparcová, Svatoslav Lukášek

Časový plán

Středa 17.05.2017
07.30 - 07.40 Slavnostní zahájení U17
08.05 - 09.20 Český jazyk a literatura U17
09.25 –10.20 Anglický jazyk U17
10.30 – 11.30 Zahradnictví U17
11.30 – 12.30 Floristika U17
13.05 – 14.20 Český jazyk a literatura U17
14.25 – 15.40 Anglický jazyk U17
15.45 – 16.45 Zahradnictví U17
16.45 – 17.45 Floristika U17
17.45 - 17.55 Porada maturitní komise U17
17.55 - 18.05 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Čtvrtek 18.05.2017 08.05 - 09.00 Český jazyk a literatura U17
09.05 - 10.00 Anglický jazyk U17
10.00 – 11.00 Zahradnictví U17
11.00 – 11.45 Sadovnictví a krajinářství U17
12.25 – 13.40 Český jazyk a literatura U17
13.45 – 15.00 Anglický jazyk U17
15.00 – 16.00 Zahradnictví U17
16.00 - 16.30 Floristika
16.30 – 17.00 Sadovnictví a krajinářství U17
17.00 - 17.10 Porada maturitní komise U17
17.10 - 17.20 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Pátek 19.05.2017 08.05 - 09.00 Český jazyk a literatura U17
09.05 –10.00 Anglický jazyk U17
10.00 – 11.00 Zahradnictví U17
11.00 – 12.00 Sadovnictví a krajinářství U17
12.45 – 14.00 Český jazyk a literatura U17
14.05 – 15.20 Anglický jazyk U17
15.30 – 16.30 Zahradnictví U17
16.30 – 17.30 Sadovnictví a krajinářství U17
17.30 - 17.40 Porada maturitní komise U17
17.40 - 17.50 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Pondělí 22.05.2017 08.05 - 09.20 Český jazyk a literatura U17
09.25 – 10.20 Anglický jazyk U17
10.30 – 11.30 Zahradnictví U17
11.30 – 12.30 Sadovnictví a krajinářství U17
13.05 – 14.00 Český jazyk a literatura U17
14.05 – 15.00 Anglický jazyk U17
15.00 – 15.30 Zahradnictví U17
15.45 – 16.15 Sadovnictví a krajinářství U17
16.15 - 16.25 Porada maturitní komise U17
16.25 - 16.35 Sdělení výsledků maturitní komise U17

T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
17.05.2017 Černá Sarah PUP 07.40-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Dalecká Anna 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Filipidu Katina 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Švandová Aneta 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 17
  Černá Sarah PUP 09.00-09.25 09.25-09.40 AJ 17
  Dalecká Anna 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Filipidu Katina 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 17
  Černá Sarah PUP 10.10-10.30 10.30-10.45 ZAH 17
  Dalecká Anna 10.30-10.45 10.45-11.00 ZAH 17
  Filipidu Katina 10.45-11.00 11.00-11.15 ZAH 17
  Švandová Aneta 11.00-11.15 11.15-11.30 ZAH 17
  Černá Sarah PUP 11.10-11.30 11.30-11.45 FLO 17
  Dalecká Anna 11.30-11.45 11.45-12.00 FLO 17
  Filipidu Katina 11.45-12.00 12.00-12.15 FLO 17
  Švandová Aneta 12.00-12.15 12.15-12.30 FLO 17
Polední přestávka
  Fojtíková Markéta 12.45-13.05 13.05-13.20 ČJL 17
  Gröslová Kristýna 13.05-13.25 13.25-13.40 ČJL 17
  Jurajdová LuciePUP 13.20-13.45 13.45-14.00 ČJL 17
  Kandzerová Michaela 13.45-14.05 14.05-14.20 ČJL 17
  Fojtíková Markéta 14.05-14.25 14.25-14.40 AJ 17
  Gröslová Kristýna 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 17
  Jurajdová LuciePUP 14.40-15.05 15.05-15.20 AJ 17
  Kandzerová Michaela 15.05-15.25 15.25-15.40 AJ 17
  Fojtíková Markéta 15.30-15.45 15.45-16.00 ZAH 17
  Gröslová Kristýna 15.45-16.00 16.00-16.15 ZAH 17
  Jurajdová LuciePUP 15.55-16.15 16.15-16.30 ZAH 17
  Kandzerová Michaela 16.15-16.30 16.30-16.45 ZAH 17
  Fojtíková Markéta 16.30-16.45 16.45-17.00 FLO 17
  Gröslová Kristýna 16.45-17.00 17.00-17.15 FLO 17
  Jurajdová LuciePUP 17.00-17.15 17.15-17.30 FLO 17
  Kandzerová Michaela 17.15.-17.30 17.30-17.45 FLO 17
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
18.05.2017 Laník Miroslav PUP 07.40-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Kiliánová Klára 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Kotlárová Jana 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Laník Miroslav PUP 08.40-09.05 09.05-09.20 AJ 17
  Kiliánová Klára 09.00-09.25 09.25-09.40 AJ 17
  Kotlárová Jana 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Laník Miroslav PUP 09.40-10.00 10.00-10.15 ZAH 17
  Kiliánová Klára 10.00-10.15 10.15-10.30 ZAH 17
  Kotlárová Jana 10.30-10.45 10.45-11.00 ZAH 17
  Laník Miroslav PUP 10.45-11.00 11.00-11.15 FLO 17
  Kiliánová Klára 11.00-11.15 11.15-11.30 FLO 17
  Kotlárová Jana 11.10-11.30 11.30-11.45 FLO 17
Polední přestávka
  Kotrla Radek 12.05-12.25 12.25-12.40 ČJL 17
  Pohlodková Kateřina 12.25-12.45 12.45-13.00 ČJL 17
  Balajková Jana 12.45-13.05 13.05-13.20 ČJL 17
  Bálková Zdeňka 13.05-13.25 13.25-13.40 ČJL 17
  Kotrla Radek 13.20-13.45 13.45-14.00 AJ 17
  Pohlodková Kateřina 13.45-14.05 14.05-14.20 AJ 17
  Balajková Jana 14.05-14.25 14.25-14.40 AJ 17
  Bálková Zdeňka 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 17
  Kotrla Radek 14.45-15.00 15.00-15.15 ZAH 17
  Pohlodková Kateřina 15.00-15.15 15.15-15.30 ZAH 17
  Balajková Jana 15.15-15.30 15.30-15.45 ZAH 17
  Bálková Zdeňka 15.30-15.45 15.45-16.00 ZAH 17
  Kotrla Radek 15.45-16.00 16.00-16.15 FLO 17
  Pohlodková Kateřina 16.00-16.15 16.15-16.30 FLO 17
  Balajková Jana 16.15-16.30 16.30-16.45 SAK  
  Bálková Zdeňka 16.30-16.45 16.45-17.00 SAK  
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
19.05.2017 Černá Gabriela 07.45-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Holemá Terezie 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Kadlčíková Zdenka 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Černá Gabriela 08.45-09.05 09.05-09.20 AJ 17
  Holemá Terezie 09.00-09.25 09.25-09.40 AJ 17
  Kadlčíková Zdenka 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Ferby Vojtěch 09.45-10.00 10.00-10.15 ZAH 17
  Černá Gabriela 10.00-10.15 10.15-10.30 ZAH 17
  Holemá Terezie 10.15-10.30 10.30-10.45 ZAH 17
  Kadlčíková Zdenka 10.30-10.45 10.45-11.00 ZAH 17
  Ferby Vojtěch 10.45-11.00 11.00-11.15 SAK 17
  Černá Gabriela 11.00-11.15 11.15-11.30 SAK 17
  Holemá Terezie 11.10-11.30 11.30-11.45 SAK 17
  Kadlčíková Zdenka 11.30-11.45 11.45-12.00 SAK 17
Polední přestávka
  Lukášková Kristýna 12.25-12.45 12.45-13.00 ČJL 17
  Malečková Sára 12.45-13.05 13.05-13.20 ČJL 17
  Prokopová Hana 13.05-13.25 13.25-13.40 ČJL 17
  Prudíková Tereza 13.25-13.45 13.45-14.00 ČJL 17
  Lukášková Kristýna 13.45-14.05 14.05-14.20 AJ 17
  Malečková Sára 14.05-14.25 14.25-14.40 AJ 17
  Prokopová Hana 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 17
  Prudíková Tereza 14.45-15.05 15.05-15.20 AJ 17
  Lukášková Kristýna 15.15-15.30 15.30-15.45 ZAH 17
  Malečková Sára 15.30-15.45 15.45-16.00 ZAH 17
  Prokopová Hana 15.45-16.00 16.00-16.15 ZAH 17
  Prudíková Tereza 16.00-16.15 16.15-16.30 ZAH 17
  Lukášková Kristýna 16.15-16.30 16.30-16.45 SAK 17
  Malečková Sára 16.30-16.45 16.45-17.00    
  Prokopová Hana 16.45-17.00 17.00-17.15 SAK  
  Prudíková Tereza 17.00-17.15 17.15-17.30 SAK  
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
22.05.2017 Rapouch Vojtěch 07.45-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Srncová Michaela 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Straka Martin 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Šiška Jan 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 17
  Rapouch Vojtěch 09.05-09.25 09.25-09.40 AJ 17
  Srncová Michaela 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Straka Martin 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 17
  Rapouch Vojtěch 10.15-10.30 10.30-10.45 ZAH 17
  Srncová Michaela 10.30-10.45 10.45-11.00 ZAH 17
  Straka Martin 10.45-11.00 11.00-11.15 ZAH 17
  Šiška Jan 11.00-11.15 11.15-11.30 ZAH 17
  Rapouch Vojtěch 11.15-11.30 11.30-11.45 SAK 17
  Srncová Michaela 11.30-11.45 11.45-12.00 SAK 17
  Straka Martin 11.45-12.00 12.00-12.15 SAK 17
  Šiška Jan 12.00-12.15 12.15-12.30 SAK 17
Polední přestávka
  Vejmělka Radomír 12.45-13.05 13.05-13.20 ČJL 17
  Zábojníková Barbora 13.05-13.25 13.25-13.40 ČJL 17
  Vihor Světlana 13.20-13.45 13.45-14.00 ČJL 17
  Vejmělka Radomír 13.45-14.05 14.05-14.20 AJ 17
  Zábojníková Barbora 14.05-14.25 14.25-14.40 AJ 17
  Vihor Světlana 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 17
  Vejmělka Radomír 14.45-15.00 15.00-15.15 ZAH 17
  Zábojníková Barbora 15.00-15.15 15.15-15.30 ZAH 17
    15.15-15.30 15.30-15.45   17
  Vejmělka Radomír 15.30-15.45 15.45-16.00 SAK 17
  Zábojníková Barbora 15.45-16.00 16.00-16.15 SAK 17

Šk.r.2016/2017

Obor vzdělání: 16-01-M/01 Ekologie a životní prostředí 4.E

V Rajhradě 10.04. 2017
PaedDr.Marek Kňažík
ředitel školy

Personální zajištění

Obor vzdělání : 16-01-M/01 Ekologie a životní prostředí

Obhajoba maturitní práce: 23.05. 2017
U18
Mgr. Martin Slanina
Mgr. Vladimír Šácha
Mgr. Ladislav Hanuš, PhD.

Ústní část společné a profilové části MZ: 24.05. – 26.05. 2017
07.30 hod.
U18
viz. zkušební komise
přípravná místnost U16

Písemná část společné části MZ: 02.05. –03.05. 2017
Viz. Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ

16-01-M/01 Ekologie a životní prostředí

Zkušební komise

Předseda : Mgr. Jitka Alexová
Místopředseda: Mgr. Zora Gerguri
Třídní učitel: Mgr. Dana Jalová
Zkoušející CJL : Mgr. Pavla Janáčková
Přísedící CJL : PhDr. Jitka Zahradová
Zkoušející, přísedící AJ : Mgr. Jitka Levá
Přísedící, zkoušející AJ : PhDr. Hana Brázdilová
Zkoušející EŽP : Mgr. Vladimír Šácha,
Přísedící EŽP : Mgr. Martin Slanina
Zkoušející BIO : Ing. František Kadaňka
Přísedící BIO : Ing. Jana Pavlačková
Zkoušející EKO : Ing. Aleš Čech
Přísedící EKO : Mgr. Dana Jalová
Vedoucí MAP : Mgr. Martin Slanina, Mgr. Vladimír Šácha, Ing. Ladislav, Hanuš, PhD.
Oponent MAP : Mgr. Martin Slanina, Mgr. Vladimír Šácha, Ing. Ladislav Hanuš, PhD.

Časový plán

Úterý 23.05.2017
07.30 - 07.45 Slavnostní zahájení U18
07.55 - 14.35 Obhajoba maturitní práce U18
14.35 - 14.45 Porada maturitní komise U18
14.45 - 14.55 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Středa 24.05.2017
08.00 – 09.15 Ekologie a životní prostředí U18
09.15 - 10.30 Ekonomika a management U18
11.45 – 13.20 Český jazyk a literatura U18
13.25 – 15.00 Anglický jazyk U18
15.00 - 15.10 Porada maturitní komise U18
15.10 - 15.20 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Čtvrtek 25.05.2017
09.00 - 09.45 Ekologie a životní prostředí U18
10.00 –10.45 Ekonomika a management U18
12.25 – 13.20 Český jazyk a literatura U18
13.25 – 14.00 Anglický jazyk U18
14.00 - 14.10 Porada maturitní komise U18
14.10 - 14.20 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Pátek 26.05.2017
08.05 - 09.20 Český jazyk a literatura U18
09.25 – 10.40 Anglický jazyk U18
10.45 – 11.00 Ekonomika a životní prostředí U18
11.00 – 12.00 Biologie U18
12.25 – 14.00 Český jazyk a literatura U18
14.05 – 16.00 Anglický jazyk U18
16.00 – 17.15 Ekonomika a životní prostředí U18
17.15 – 18.45 Biologie U18
18.45 – 18.55 Porada maturitní komise U18
18.55 - 19.05 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Obhajoba maturitních prací

  Téma práce Vedoucí MP Oponent MP Příprava Obhajoba Uč.č
AMBROŽ Jan Trendy ve využití potenciálu moře Mgr. Slanina Ing. Hanuš 07.45-07.55 07.55-08.15 18
CENEK Marek Posouzení rajhradského rybníka z hlediska biodiverzity. Mgr. Slanina Ing. Hanuš 08.05-08.15 08.15-08.35 18
HALICKÝ Tomáš Národní přírodní památka Stránská skála Ing. Hanuš Mgr. Slanina 08.25-08.35 08.35-08.55 18
JAKŠ Filip Moderní ekologická hromadná doprava v oblasti jihozápadní Moravy Mgr. Slanina Ing. Hanuš 08.45-08.55 08.55-09.15 18
KLOUČKOVÁ Kristýna Mapování plazů v širším okolí obce Kratochvilka Mgr. Šácha Mgr. Slanina 09.25-09.35 09.35-09.55 18
KŘIŽÁK Jan Záchranná stanice pro zraněné a handicapované živočichy Rajhrad Mgr. Šácha Mgr. Slanina 09.45-09.55 09.55-10.15 18
MALÍK Matěj Pozorování rybníku v Přítlukách Ing. Hanuš Mgr. Šácha 10.05-10.15 10.15-10.35 18
ODEHNALOVÁ Anna Historický vrbový prutník v Rajhradě Mgr. Šácha Ing. Hanuš 11.05-11.15 11.15-11.35 18
REILICHOVÁ Nela Vliv dopravy na kvalitu ovzduší v Brně Ing. Hanuš Mgr. Šácha 11.25-11.35 11.35-11.55 18
SCHMIED Kevin Mapování biotopů v lokalitě Stříbrná studánka v PR Žákova hora Ing. Hanuš Mgr. Šácha 11.45-11.55 11.55-12.15 18
SOUTOR Kevin Včely Mgr. Slanina Ing. Hanuš 12.05-12.15 12.15-12.35 18
STEHLÍKOVÁ Monika Pozorování rybníka v Brně Žebětíně během roku Ing. Hanuš Mgr. Šácha 12.25-12.35 12.35-12.55 18
STEHLÍKOVÁ Petra Přírodní památka Žebětínský rybník Ing. Hanuš Mgr. Slanina 12.45-12.55 12.55-13.15 18
SÝKOROVÁ Elizabeth Monitorování ptáků v zimním období Mgr. Šácha Ing. Hanuš 13.05-13.15 13.15-13.35 18
ŠIMIC Šimon Měření jeskyně v Moravském krasu Mgr. Slanina Ing. Hanuš 13.25-13.35 13.35-13.55 18
TETUR Dominik Návrh doplnění informačního systému ekologické cyklotrasy Hodonín- Břeclav Mgr. Slanina Mgr. Šácha 13.45-13.55 13.55-14.15 18
TYRNEROVÁ Lenka Mapování vybraných druhů rostlin v okolí obce Tvarožná Lhota Mgr. Šácha Mgr. Slanina 14.05-14.15 14.15-14.35 18
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení   Učebna
24.05.2017 Cenek MarekP 07.40-08.00 08.00-08.15 EŽP 18
  Halický TomášP 07.55-08.15 08.15-08.30 EŽP 18
  Křižák Jan 08.15-08.30 08.30-08.45 EŽP 18
  Schmid Michael 08.30-08.45 08.45-09.00 EŽP 18
  Sýkorová Elisabeth 08.45-09.00 09.00-09.15 EŽP 18
  Cenek MarekP 08.55-09.15 09.15-09.30 EMG 18
  Halický TomášP 09.10-09.30 09.30-09.45 EMG 18
  Křižák Jan 09.30-09.45 09.45-10.00 EMG 18
  Schmid Michael 09.45-10.00 10.00-10.15 EMG 18
  Sýkorová Elisabeth 10.00-10.15 10.15-10.30 EMG 18
Polední přestávka
  Cenek MarekP 11.20-11.45 11.45-12.00 CJL 18
  Halický TomášP 11.40-12.05 12.05-12.20 CJL 18
  Křižák Jan 12.05-12.25 12.25-12.40 CJL 18
  Schmid Michael 12.25-12.45 12.45-13.00 CJL 18
  Sýkorová Elisabeth 12.45-13.05 13.05-13.20 CJL 18
  Cenek MarekP 13.00-13.25 13.25-13.40 AJ 18
  Křižák Jan 13.25-13.45 13.45-14.00 AJ 18
  Schmid Michael 13.45-14.05 14.05-14.20 AJ 18
  Sýkorová Elisabeth 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 18
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
25.05.2017   07.40-08.00 08.00-08.15   18
    08.00-08.15 08.15-08.30   18
    08.15-08.30 08.30-08.45   18
    08.30-08.45 08.45-09.00   18
  Jakš FilipPUP3 08.30-09.00 09.00-09.15 EŽP 18
  Šimic Šimon 09.00-09.15 09.15-09.30 EŽP 18
  Tetur Dominik 09.15-09.30 09.30-09.45 EŽP 18
    09.30-09.45 09.45-10.00   18
  Jakš FilipPUP3 09.30-10.00 10.00-10.15 EMG 18
  Šimic Šimon 10.00-10.15 10.15-10.30 EMG 18
  Tetur Dominik 10.15-10.30 10.30-10.45 EMG 18
Polední přestávka
  Jakš FilipPUP3 11.45-12.25 12.25-12.40 CJL 18
  Šimic Šimon 12.25-12.45 12.45-13.00 CJL 18
  Tetur Dominik 12.45-13.05 13.05-13.20 CJL 18
4.E Praxová Vendula 13.05-13.25 13.25-13.40 AJ 18
  Šimic Šimon 13.25-13.45 13.45-14.00 AJ 18
T e r m í n Žák Příprava Zkoušení   Učebna
26.05.2017 Ambrož Jan 07.45-08.05 08.05-08.20 CJL 18
  Kloučková Kristýna 08.05-08.25 08.25-08.40 CJL 18
  Malík Matěj 08.25-08.45 08.45-09.00 CJL 18
  Odehnalová Anna 08.40-09.05 09.05-09.20 CJL 18
  Ambrož Jan 09.05-09.25 09.25-09.40 AJ 18
  Kloučková Kristýna 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 18
  Malík Matěj 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 18
  Odehnalová Anna 10.05-10.25 10.25-10.40 AJ 18
  Ambrož Jan 10.30-10.45 10.45-11.00 EŽP 18
  Kloučková Kristýna 10.00-10.15 10.15-10.30 EŽP 18
  Malík Matěj 10.15-10.30 10.30-10.45 EŽP 18
  Odehnalová Anna 10.30-10.45 10.45-11.00 EŽP 18
  Ambrož Jan 10.45-11.00 11.00-11.15 BIO 18
  Kloučková Kristýna 11.00-11.15 11.15-11.30 BIO 18
  Malík Matěj 11.15-11.30 11.30-11.45 BIO 18
  Odehnalová Anna 11.30-11.45 11.45-12.00 BIO 18
Polední přestávka
  Relichová Nela 12.05-12.25 12.25-12.40 CJL 18
  Soutor Kevin 12.25-12.45 12.45-13.00 CJL 18
  Stehlíková MonikaP 12.40-13.05 13.05-13.20 CJL 18
  Stehlíková PetraP 13.00-13.25 13.25-13.40 CJL 18
  Tyrnerová Lenka 13.25-13.45 13.45-14.00 CJL 18
  Relichová Nela 13.45-14.05 14.05-14.20 AJ 18
  Soutor Kevin 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 18
  Stehlíková MonikaP 14.40-15.05 15.05-15.20 AJ 18
  Stehlíková PetraP 15.00-15.25 15.25-15.40 AJ 18
  Tyrnerová Lenka 15.25-15.45 15.45-16.00 AJ 18
  Relichová Nela 15.45-16.00 16.00-16.15 EŽP 18
  Soutor Kevin 16.00-16.15 16.15-16.30 EŽP 18
  Stehlíková MonikaP 16.10-16.30 16.30-16.45 EŽP 18
  Stehlíková PetraP 16.25-16.45 16.45-17.00 EŽP 18
  Tyrnerová Lenka 16.45-17.00 17.00-17.15 EŽP 18
  Relichová Nela 17.00-17.15 17.15-17.30 BIO 18
  Soutor Kevin 17.15-17.30 17.30-17.45 BIO 18
  Stehlíková Monika 17.25-17.45 17.45-18.00 BIO 18
  Stehlíková Petra 17.40-18.00 18.00-18.15 BIO 18
  Tyrnerová Lenka 18.15-18.30 18.30-18.45 BIO 18

ŠKOLNÍ METEOROLOGICKÁ STANICE Facebook školy jihomoravsky-kraj univ3 České ručičky benefit7 benefit7

Copyright © 2017 Střední zahradnická škola Rajhrad