Střední zahradnická škola Rajhrad

, příspěvková organizace

Tvoříme krásu...

fotogalerie
svátek má: Filip

3.kolo přijímacího řízení pro šk. rok 2019/2020

3.kolo přijímacího řízení do tříletého oboru vzdělání Zahradník proběhne v úterý 04.05. 2019...více

Přednáška Trávníkářství - Polygram

Přednáška Trávníkářství - Polygram

Projekt „PolyGram - Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v...více

Maturitní zkoušky Šk.r.2018/2019

Šk.r.2018/2019 Obor vzdělání: 41-44-M/01 Zahradnictví 4.Z4 V Rajhradě 10.04. 2019 Paed...více

Svatební floristický seminář

Svatební  floristický seminář

Zaměřený na získání praktických dovedností v oblasti svatební floristiky Vhodný pro absolvent...více

Přednáška Biologická ochrana rostlin

Přednáška Biologická ochrana rostlin

Projekt „PolyGram - Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v...více

Svatební floristický seminář

Svatební floristický seminář

Projekt „PolyGram - Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v...více

Projekt „PolyGram - Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v Jihomoravském kraji“

Projekt „PolyGram - Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v Jihomoravském kraji“

Klíčová aktivita: KA03-4 Přednáška BOZP a PO Dne 29. 1. 2019 proběhla přednáška s Kateři...více

Centrum celoživotního vzdělávání

Centrum celoživotního vzdělávání

Profesní kvalifikace a kurzy pro zájemce Další vzdělávání Střední zahradnická škola Rajhrad, ...více

Termíny

Šk.r.2018/2019

Obor vzdělání: 41-44-M/01 Zahradnictví 4.Z4

V Rajhradě 10.04. 2019
PaedDr.Marek Kňažík
ředitel školy

Profilová část MZ – praktická zkouška: 15.05. 2019

07.00 – 14.00 hod.
U16
Hana Kašparcová
Svatoslav Lukášek
Jan Schoř, Bronislava Záděrová
Iva Drnovská
Jan Kratochvíl

7.00 hod. U16

1. Boudná Veronika
2. Krotká Eliška
3. Kubíková Alžběta
4. Melichar Patrik
5. Nováčková Monika
6. Omesová Kristina
7. Ryšavá Viktorie
8. Šikulová Kateřina
9. Vodičková Martina
10. Vykoukalová Kateřina
11. Zemánková Pavla

Ústní část společné a profilové části MZ: 16.05. – 20.05. 2019

07.30 hod.
U17
viz. zkušební komise
přípravná místnost U16

Písemná část společné části MZ: 10. – 11.04. 2019, 02.05. – 03.05. 2019

Viz. Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ

41-44-M/01 Zahradnictví 4.Z4

Zkušební komise

Předseda : Ing. Jiří Kazimour
Místopředseda: Mgr. Iveta Motlová
Třídní učitel: Mgr. Miroslava Černá
Zkoušející CJL : Mgr. Pavla Janáčková
Přísedící CJL : PhDr. Jitka Zahradová
Zkoušející AJ : PhDr. Hana Brázdilová,
Přísedící AJ : Mgr. Zuzana Turzíková
Zkoušející ZAH : Ing. Bohumil Zavadil, Ing. Miroslav Řeřucha, Mgr. Jitka Houšťová, Mgr. Dana Tichoňová
Přísedící ZAH : Ing. Bohumil Zavadil, Mgr. Dana Tichoňová, Mgr. Jitka Houšťová
Zkoušející SP : Ing. Bohumil Zavadil
Přísedící SP : Ing. Andrea Reznerová
Zkoušející FLO : Mgr. Dana Tichoňová
Přísedící FLO : Mgr. Jitka Houšťová
Zkoušející PRA : Jan Schoř, Jan Kratochvíl, Danuše Felklová, Iva Drnovská, Svatoslav Lukášek, Bronislava Záděrová
Přísedící PRA : Hana Kašparcová

Časový plán

Čtvrtek 16.05.2019

07.30 - 07.40 Slavnostní zahájení U17
08.05 - 09.20 Český jazyk a literatura U17
09.25 –10.40 Anglický jazyk U17
10.45 – 11.45 Zahradnictví U17
11.45 – 12.45 Floristika U17
13.25 – 14.20 Český jazyk a literatura U17
14.25 – 15.20 Anglický jazyk U17
15.30 – 16.15 Zahradnictví U17
16.15 – 17.00 Sadovnictví a projektování U17
17.00 - 17.10 Porada maturitní komise U17
17.10 - 17.20 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Pátek 17.05.2019

08.05 - 09.20 Český jazyk a literatura U17
09.25 - 10.40 Anglický jazyk U17
10.45 – 11.45 Zahradnictví U17
11.45 – 12.45 Sadovnictví a projektování U17
13.25 – 14.40 Anglický jazyk U17
14.40 - 14.50 Porada maturitní komise U17
14.50 - 15.00 Sdělení výsledků maturitní komise U17
Termín Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
16.05.2019 Kubíková Alžběta PUP 07.40-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Boudná Veronika 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Krotká Eliška 08.20-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Melichar Patrik 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 17
  Kubíková Alžběta PUP 09.00-09.25 09.25-09.40 AJ 17
  Boudná Veronika 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Krotká Eliška 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 17
  Melichar Patrik 10.05-10.25 10.25-10.40 AJ 17
  Kubíková Alžběta PUP 10.25-10.45 10.45-11.00 ZAH 17
  Boudná Veronika 10.45-11.00 11.00-11.15 ZAH 17
  Krotká Eliška 11.00-11.15 11.15-11.30 ZAH 17
  Melichar Patrik 11.15-11.30 11.30-11.45 ZAH 17
  Kubíková Alžběta PUP 11.25-11.45 11.45-12.00 SP 17
  Boudná Veronika 11.45-12.00 12.00-12.15 SP 17
  Krotká Eliška 12.00-12.15 12.15-12.30 SP 17
  Melichar Patrik 12.15-12.30 12.30-12.45 SP 17
Polední přestávka
  Ryšavá Viktorie PUP 13.00-13.25 13.25-13.40 ČJL 17
  Omesová Kristína 13.25-13.45 13.45-14.00 ČJL 17
  Nováčková Monika 13.45-14.05 14.05-14.20 ČJL 17
  Ryšavá Viktorie PUP 14.00-14.25 14.25-14.40 AJ 17
  Omesová Kristína 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 17
  Nováčková Monika 14.45-15.05 15.05-15.20 AJ 17
  Ryšavá Viktorie PUP 15.10 -15.30 15.30-15.45 ZAH 17
  Omesová Kristína 15.30 -15.45 15.45-16.00 ZAH 17
  Nováčková Monika 15.45-16.00 16.00-16.15 ZAH 17
  Ryšavá Viktorie PUP 15.55 -16.15 16.15-16.30 SP 17
  Omesová Kristína 16.15-16.30 16.30-16.45 SP 17
  Nováčková Monika 16.30-16.45 16.45-17.00 SP 17
17.05.2019 Šikulová Kateřina 07.40-08.05 08.05-08.20 ČJL 17
  Vodičková Martina 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 17
  Vykoukalová Kateřina 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 17
  Zemánková Pavla 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 17
  Šikulová Kateřina 09.00-09.25 09.25-09.40 AJ 17
  Vodičková Martina 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 17
  Vykoukalová Kateřina 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 17
  Zemánková Pavla 10.05-10.25 10.25-10.40 AJ 17
  Šikulová Kateřina 10.25 -10.45 10.45-11.00 ZAH 17
  Vodičková Martina 10.45-11.00 11.00-11.15 ZAH 17
  Vykoukalová Kateřina 11.00-11.15 11.15-11.30 ZAH 17
  Zemánková Pavla 11.15-11.30 11.30-11.45 ZAH 17
  Šikulová Kateřina 11.25 -11.45 11.45-12.00 SP 17
  Vodičková Martina 11.45-12.00 12.00-12.15 SP 17
  Vykoukalová Kateřina 12.00-12.15 12.15-12.30 SP 17
  Zemánková Pavla 12.15-12.30 12.30-12.45 SP 17
Polední přestávka
4.Z4 Antl Vojtěch 13.05-13.25 13.25-13.40 AJ 17
4.Z4 Galášová Michaela 13.20-13.45 13.45-14.00 AJ 17
4.Z4 Grycová Šárka 13.45-14.05 14.05-14.20 AJ 17
4.Z4 Hanáková Erika 14.05-14.25 14.25-14.40 AJ 17

Obor vzdělání: 16-01-M/01 Ekologie a životní prostředí 4.E

V Rajhradě 01.04. 2019
PaedDr.Marek Kňažík
ředitel školy

Personální zajištění

Obor vzdělání : 16-01-M/01 Ekologie a životní prostředí

Obhajoba maturitní práce: 21.05. 2019
U18
Mgr. Martin Slanina
Mgr. Vladimír Šácha
Mgr. Ladislav Hanuš, PhD.
Ing. Jana Pavlačková

Ústní část společné a profilové části MZ: 22.05. – 24.05. 2019
07.30 hod.
U18
viz. zkušební komise
přípravná místnost U16

Písemná část společné části MZ: 10. – 11.04. 2019, 02.05. –03.05. 2019
Viz. Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ

16-01-M/01 Ekologie a životní prostředí

Zkušební komise

Předseda : Mgr. Jitka Alexová
Místopředseda: Mgr. Zora Gerguri
Třídní učitel: Mgr. Martin Slanina
Zkoušející CJL : Mgr. Pavla Janáčková
Přísedící CJL : PhDr. Jitka Zahradová
Zkoušející AJ : Mgr. Zuzana Turzíková
Přísedící AJ : PhDr. Hana Brázdilová
Zkoušející NJ : Mgr. Zuzana Turzíková
Přísedící NJ : Mgr. Zora Gerguri
Zkoušející EŽP : Mgr. Vladimír Šácha, Mgr. Martin Slanina, Mgr.Ing. Ladislav Hanuš, PhD.
Přísedící EŽP : Mgr. Martin Slanina, Mgr. Vladimír Šácha
Zkoušející BIO : Ing. František Kadaňka
Přísedící BIO : Ing. Jana Pavlačková
Zkoušející EMG : Ing. Aleš Čech
Přísedící EMG : Mgr. Dana Jalová
Vedoucí MAP : Mgr. Martin Slanina, Mgr. Vladimír Šácha, Ing. Ladislav Hanuš, PhD.
Oponent MAP : Mgr. Martin Slanina, Mgr. Vladimír Šácha, Ing. Ladislav Hanuš, PhD.

Časový plán

Úterý 21.05.2019

07.30 - 07.45 Slavnostní zahájení U18
07.55 - 14.15 Obhajoba maturitní práce U18
14.15 - 14.25 Porada maturitní komise U18
14.25 – 14.35 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Středa 22.05.2019

08.05 – 09.20 Český jazyk a literatura U18
09.25 - 10.20 Anglický jazyk U18
10.30 – 11.30 Ekologie a životní prostředí U18
11.30 – 12.30 Biologie U18
13.25 – 14.40 Český jazyk a literatura U18
14.45 – 15.40 Anglický jazyk U18
15.45 – 16.00 Německý jazyk U18
16.00 – 17.00 Ekologie a životní prostředí U18
17.00 – 18.00 Biologie U18
18.00 - 18.10 Porada maturitní komise U18
18.10 – 18.20 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Čtvrtek 23.05.2019

08.05 – 09.20 Český jazyk a literatura U18
09.25 - 10.40 Anglický jazyk U18
10.45 – 11.45 Ekologie a životní prostředí U18
11.45 – 12.45 Biologie U18
13.25 – 14.20 Český jazyk a literatura U18
14.25 – 15.00 Anglický jazyk U18
15.00 – 16.00 Ekologie a životní prostředí U18
16.00 – 16.45 Ekonomika a management U18
16.45 - 16.55 Porada maturitní komise U18
16.55 - 17.05 Sdělení výsledků maturitní komise U18

Obhajoba maturitních prací 21.05. 2019

  Téma práce Vedoucí MP Oponent MP Příprava Obhajoba Uč.č
DAŇHELOVÁ Hana Botanické mapování v PP Šidlovy skalky Mgr. Slanina Mgr. Šácha 07.45-07.55 07.55-08.15 18
HOMOLA Ondřej Monitoring ptáků na napajedle vlastní výroby v Sokolnicích-Slanisku Mgr. Slanina Ing. Hanuš 08.05-08.15 08.15-08.35 18
HRDLIČKA Vít Dauerwald - les trvale tvořivý Ing. Hanuš Mgr. Šácha 08.25-08.55 08.55-09.15 18
JANÍČKOVÁ Iva Čistírna odpadních vod Kunštát Ing. Hanuš Mgr. Slanina 09.25-09.35 09.35-09.55 18
KLEMEŠOVÁ Adéla Řeka Ponávka Mgr. Šácha Mgr. Slanina 09.45-09.55 09.55-10.15 18
KÝROVÁ Pavla Ornitologický monitoring v Šakvicích Mgr. Slanina Ing. Hanuš 10.05-10.15 10.15-10.35 18
MAČTOVÁ Zuzana Monitoring motýlů na lokalitě lesoparku Židlochovice Mgr. Slanina Mgr. Šácha 11.05-11.15 11.15-11.35 18
MIKOVÁ Simona Management PP Medlánecké kopce a vliv na šíření chráněných druhů Mgr. Slanina Ing. Hanuš 11.25-11.35 11.35-11.55 18
NEUMANNOVÁ Adéla Monitoring sysla obecného na letišti v Brně Medlánkách Mgr. Hanuš Mgr. Slanina 11.45-11.55 11.55-12.15 18
POKORNÁ Sofie Monitoring syslů v NPR Mohelenská hadcová step Mgr. Slanina Ing. Hanuš 12.05-12.15 12.15-12.35 18
RÉMAN Aleš Nová divočina a její začlenění do městské krajiny Mgr. Šácha Ing. Hanuš 12.25-12.35 12.35-12.55 18
SALAJKA Tomáš Určení pohlaví užovky červené a určení barevné formy Mgr. Slanina Mgr. Šácha 12.45-12.55 12.55-13.15 18
ŠIMÁČEK Vojtěch Ornitologické pozorování rybníka Nohavice Mgr. Šácha Mgr. Slanina 13.05-13.15 13.15-13.35 18
VESELÁ Anna Monitoring výskytu hlubenky skryté (Aphelocheirus aestevalis) ve vybraném úseku řeky Svratky Mgr. Šácha Ing. Hanuš 13.25-13.35 13.35-13.55 18
ZDRÁHALOVÁ Tereza Výukový program o lese Mgr. Slanina Mgr. Šácha 13.45-13.55 13.55-14.15 18
Termín Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
22.05.2019 Hrdlička Vít PUP 07.40-08.05 08.05-08.20 ČJL 18
  Daňhelová Hana 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 18
  Homola Ondřej 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 18
  Janíčková Iva 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 18
  Hrdlička Vít PUP 09.00-09.25 09.25-09.40 AJ 18
  Homola Ondřej 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 18
  Janíčková Iva 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 18
  Hrdlička Vít PUP 10.10 -10.30 10.30-10.45 EŽP 18
  Daňhelová Hana 10.30 -10.45 10.45-11.00 EŽP 18
  Homola Ondřej 10.45-11.00 11.00-11.15 EŽP 18
  Janíčková Iva 11.00-11.15 11.15-11.30 EŽP 18
  Hrdlička Vít PUP 11.15-11.30 11.30-11.45 BIO 18
  Daňhelová Hana 11.25-11.45 11.45-12.00 BIO 18
  Homola Ondřej 11.45-12.00 12.00-12.15 BIO 18
  Janíčková Iva 12.00-12.15 12.15-12.30 BIO 18
Polední přestávka
  Klemešová Adéla 13.05-13.25 13.25-13.40 ČJL 18
  Kýrová Pavlína 13.20-13.45 13.45-14.00 ČJL 18
  Miková Simona 13.45-14.05 14.05-14.20 ČJL 18
  Mačtová Zuzana 14.05-14.25 14.25-14.40 ČJL 18
  Klemešová Adéla 14.20-14.45 14.45-15.00 AJ 18
  Kýrová Pavlína 14.45-15.05 15.05-15.20 AJ 18
  Mačtová Zuzana 15.05-15.20 15.25-15.40 AJ 18
  Miková Simona 15.20-15.40 15.45-16.00 NJ 18
  Klemešová Adéla 15.45-16.00 16.00-16.15 EŽP 18
  Kýrová Pavlína 16.00-16.15 16.15-16.30 EŽP 18
  Miková Simona 16.15-16.30 16.30-16.45 EŽP 18
  Mačtová Zuzana 16.30-16.45 16.45-17.00 EŽP 18
  Klemešová Adéla 16.45-17.00 17.00-17.15 BIO 18
  Kýrová Pavlína 17.00-17.15 17.15-17.30 BIO 18
  Miková Simona 17.15-17.30 17.30-17.45 BIO 18
  Mačtová Zuzana 17.30-17.45 17.45-18.00 BIO 18
23.05.2019 Neumannová Adéla 07.45-08.05 08.05-08.20 ČJL 18
  Veselá Anna 08.05-08.25 08.25-08.40 ČJL 18
  Zdráhalová Tereza 08.25-08.45 08.45-09.00 ČJL 18
  Salajka Tomáš 08.45-09.05 09.05-09.20 ČJL 18
  Neumannová Adéla 09.05-09.25 09.25-09.40 AJ 18
  Veselá Anna 09.25-09.45 09.45-10.00 AJ 18
  Zdráhalová Tereza 09.45-10.05 10.05-10.20 AJ 18
  Salajka Tomáš 10.05-10.25 10.25-10.40 AJ 18
  Neumannová Adéla 10.30 -10.45 10.45-11.00 EŽP 18
  Veselá Anna 10.45-11.00 11.00-11.15 EŽP 18
  Zdráhalová Tereza 11.00-11.15 11.15-11.30 EŽP 18
  Salajka Tomáš 11.15-11.30 11.30-11.45 EŽP 18
  Neumannová Adéla 11.25 -11.45 11.45-12.00 BIO 18
  Veselá Anna 11.45-12.00 12.00-12.15 BIO 18
  Zdráhalová Tereza 12.00-12.15 12.15-12.30 BIO 18
  Salajka Tomáš 12.15-12.30 12.30-12.45 BIO 18
Polední přestávka
  Šimáček Vojtěch PUP 13.00-13.25 13.25-13.40 ČJL 18
  Réman Aleš 13.20-13.45 13.45-14.00 ČJL 18
  Pokorná Sofie 13.45-14.05 14.05-14.20 ČJL 18
  Šimáček Vojtěch PUP 14.00-14.25 14.25-14.40 AJ 18
  Réman Aleš 14.25-14.45 14.45-15.00 AJ 18
  Marková Karolína 14.45-15. 00 15.00-15.15 EŽP 18
  Šimáček Vojtěch PUP 14.55 -15.15 15.15-15.30 EŽP 18
  Réman Aleš 15.15 -15.30 15.30-15.45 EŽP 18
  Pokorná Sofie 15.30 -15.45 15.45-16.00 EŽP 18
  Šimáček Vojtěch PUP 15.40 -16.00 16.00-16.15 EKO 18
  Réman Aleš 16.00 -16.15 16.15-16.30 EKO 18
  Pokorná Sofie 16.15 -16.30 16.30-16.45 EKO 18

Obor vzdělání: 41-44-L/51 Zahradnictví 2.NS

V Rajhradě 01.04. 2019
PaedDr.Marek Kňažík
ředitel školy

Personální zajištění

Obor vzdělání : 41-44-L/51 Zahradnictví
Profilová část MZ – obhajoba maturitní práce: 21.05. 2019
U17
Ing. Andrea Reznerová
Ing. Bohumil Zavadil
Mgr. Jitka Houšťová
Mgr. Dana Tichoňová
Ústní část společné a profilové části MZ: 21.05. 2019
07.30 hod.
U17
viz. zkušební komise
přípravná místnost U16
Písemná část společné části MZ: 10.-11.04. 2019, 02.05. – 03.05. 2019
Viz. Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ

41-44-L/51 Zahradnictví

Zkušební komise

Předseda : Ing. Jindra Dvořáková
Místopředseda: Mgr. Iveta Motlová
Třídní učitel: Ing. Stanislav Petermann
Zkoušející CJL : PhDr. Jitka Zahradová
Přísedící CJL : Mgr. Pavla Janáčková
Zkoušející AJ : PhDr. Hana Brázdilová
Přísedící AJ : Mgr. Zuzana Turzíková
Zkoušející NJ : Mgr. Zuzana Turzíková
Přísedící NJ : Mgr. Zora Gerguri
Zkoušející ZAH : Ing. Andrea Reznerová , Mgr. Dana Tichoňová, Mgr. Jitka Houšťová, Ing. Miroslav Řeřucha
Přísedící ZAH : Ing. Bohumil Zavadil, Ing. Andrea Reznerová, Mgr. Dana Tichoňová
Zkoušející FLD : Mgr. Dana Tichoňová
Přísedící FLD : Mgr. Jitka Houšťová
Zkoušející STV : Ing. Bohumil Zavadil
Přísedící STV : Ing. Andrea Reznerová
Vedoucí MAP : Ing. Andrea Reznerová, Ing. Bohumil Zavadil, Mgr. Dana Tichoňová, Ing. Jitka Houšťová
Oponent MAP: Ing. Bohumil Zavadil, Mgr. Jitka Houšťová

Časový plán

Úterý 21.05. 2019

07.35 - 07.45 Slavnostní zahájení U17
08.00 - 08.40 Obhajoba maturitních prací
viz. rozpis
U17
10.05 - 10.40 Český jazyk a literatura U17
11.05 – 11.20 Anglický jazyk U17
12.00 – 12.15 Sadovnická tvorba U17
13.15 - 13.45 Floristický design U17
12.45 – 13.15 Zahradnictví U17
13.15 - 13.20 Porada maturitní komise U17
13.20 - 13.30 Sdělení výsledků maturitní komise U17

Obhajoba maturitních prací

  Téma práce Vedoucí MP Oponent MP Příprava Obhajoba Uč.č
Dokulilová Martina Založení skalky Ing. Reznerová Ing. Zavadil 07.50-08.00 08.00-08.20 17
Osičková Veronika Realizace předzahrádky před RD Ing. Zavadil Ing. Reznerová 08.10-08.20 08.20-08.40 17
Termín Žák Příprava Zkoušení Předmět Učebna
21.05.2019   07.40-08.05 08.05-08.20   17
    08.05-08.25 08.25-08.40   17
    08.25-08.45 08.45-09.00   17
    08.40-09.05 09.05-09.20   17
    09.05-09.25 09.25-09.40   17
    09.25-09.45 09.45-10.00   17
2.NS Dokulilová Martina 09.40-10.05 10.05-10.20 ČJL 17
  Osičková Veronika 10.05-10.25 10.25-10.40 ČJL 17
    10.25-10.45 10.45-11.00   17
  Dokulilová Martina 10.45-11.05 11.05-11.20 AJ 17
    11.05-11.25 11.25-11.45   17
    11.25 -11.45 11.45-12.00   17
Polední přestávka
  Osičková Veronika 11.45-12.00 12.00-12.15 STV 17
  Dokulilová Martina 12.00 -12.15 12.15-12.30 FLD 17
    12.15-12.30 12.30-12.45   17
  Osičková Veronika 12.30-12.45 12.45-13.00 ZAH 17
2.NS Dokulilová Martina 12.45-13.00 13.00-13.15 ZAH 17
          17
ŠKOLNÍ METEOROLOGICKÁ STANICE Facebook školy jihomoravsky-kraj České ručičky benefit7

Copyright © 2019 Střední zahradnická škola Rajhrad