Aktuality

Erasmus+, „Moderní trendy v zahradnictví a ekologii V“, Barcelona, duben 2024

Žáci oboru vzdělání Ekologie a životní prostředí a oboru vzdělání Zahradnictví se zúčastní pracovní stáže ve firmách zabývajícími se životním prostředím, ekologií, sadovnickými úpravami a zahradnictvím v Barceloně ve Španělsku. Účastníci stáže se zapojí do běžného pracovního procesu, ověří si svoje odborné znalosti zejména ze svých oborů a také z cizojazyčné komunikace. Budou řešit konkrétní problémy a situace ve firmách a poznají její fungování. Dále se seznámí s technologickými postupy, používaným odborným softwarem a budou rozvíjet své odborné, sociální i jazykové kompetence.
Další informace a přihláška zde:

https://www.skolarajhrad.cz/aktivity/erasmus/


Další aktuality

Praxe 1.E na Kamenném vrchu

14. 2. 2024 měla třída 1.E praxi na Kamenném vrchu. Přírodní rezervace Kamenný vrch vznikla kvůli ochraně koniklece velkokvětého, který zde vytváří největší populaci na