Search
Close this search box.

Aktuality

Erasmus+, „Moderní trendy v zahradnictví a ekologii V“, Barcelona, duben 2024

Žáci oboru vzdělání Ekologie a životní prostředí a oboru vzdělání Zahradnictví se zúčastní pracovní stáže ve firmách zabývajícími se životním prostředím, ekologií, sadovnickými úpravami a zahradnictvím v Barceloně ve Španělsku. Účastníci stáže se zapojí do běžného pracovního procesu, ověří si svoje odborné znalosti zejména ze svých oborů a také z cizojazyčné komunikace. Budou řešit konkrétní problémy a situace ve firmách a poznají její fungování. Dále se seznámí s technologickými postupy, používaným odborným softwarem a budou rozvíjet své odborné, sociální i jazykové kompetence.
Další informace a přihláška zde:

https://www.skolarajhrad.cz/aktivity/erasmus/


Další aktuality

Máme krásné 3. místo!

Vyhlášení výsledků 8. ročníku soutěže „ Rostlinolékařství – obor budoucnosti“Vynikající 3. místo v kategorii C získala naše TEREZA HALÍKOVÁ. Dne 6. 6. 2024 proběhlo v