Žáci a rodiče 

Bakaláři
Dokumenty ke stažení
Maturitní a závěrečné zkoušky
Konzultační hodiny
Organizace školního roku
Školní poradenské pracoviště
Seznam tříd
Rozvrhy tříd

Bakaláři

Přístup do online systému Bakaláři

Program Bakaláři

Dokumenty ke stažení

Maturitní zkoušky

Maturitní témata
Přihláška k maturitní zkoušce

Termíny maturitních zkoušek - jaro 2021

4.Z4

profilová část praktická MZ

17.5.2021

ústní část společné
a profilové části MZ

18. – 21.5.2021

písemná práce z Čjl / Aj

8.4.2021 / 22.4.2021

didaktické testy

2. – 5.5.2021

4.E

obhajoba maturitní práce MZ

24.5.2021

ústní část společné

a profilové části MZ

25. – 27.5.2021

písemná práce z Čjl / Aj

8.4.2021 / 22.4.2021

didaktické testy

2. – 5.5.2021

2.NS

obhajoba maturitní práce MZ

24.5.2021

ústní část společné
a profilové části MZ

25. – 27.5.2021

písemná práce z Čjl / Aj

8.4.2021/ 22.4.2021

didaktické testy

2. – 5.5.2021

Závěrečné zkoušky

Termíny závěrečných zkoušek - jaro 2021

3.Z3

písemná část

1.6.2021

praktická část

2.6.2021

ústní část

10.6.2021

Konzultační hodiny učitelů 2020/2021

Učitel den od – do
PhDr. Brázdilová pátek 12:20 -12:50
Ing. Čech úterý 15:15 -16:00
Mgr. Černá pondělí 14:25 – 15:00
Mgr. Gerguri středa 14:30 – 15:15
Mgr. Hanuš, PhD. úterý 14:30 – 15:30
Mgr. Houšťová pátek 12:30 – 13:15
Mgr. Jalová pátek 12:45 -14:00
Mgr. Janáčková čtvrtek 12:30 – 13:15
Ing. Kadaňka pátek 12:30 – 13:15
Mgr. Levá pátek 12:45 – 13:30
Mgr. Motlová pátek 12:30 – 13:15
Ing. Murčo čtvrtek 14:30 – 15:15
Ing. et Ing. Murínová úterý 14:30 – 15:15
Ing. Pavlačková úterý 13:40 – 14:25
Ing. Petermann úterý 15:15 – 16:15
Ing. Reznerová pátek 12:30 – 13:30
Ing. Řeřucha úterý 14:30- 15:15
Mgr. Slanina pátek 12:20 – 13:20
Mgr. Šácha pátek 12:20 – 13:20
Mgr. Štolfová pondělí 14:30 – 15:15
Mgr. Tichoňová úterý 15:30 – 16:30
Mgr. Turzíková pondělí 13:40 – 14:25
PhDr. Zahradová pátek 12:45 – 13:30
Ing. Zavadil středa 14:30 – 15:15

Organizace školního roku 2020/2021

v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v úterý 1. září 2020. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 28. ledna 2021. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno ve středu 30. června 2021.

Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT na čtvrtek 29. října a pátek 30. října 2020,
Vánoční prázdniny budou zahájeny ve středu 23. prosince 2020 a skončí v neděli 3. ledna 2021. Vyučování začne v pondělí 4. ledna 2021.
– Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 29. ledna 2021.

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny takto:

Termín jarních prázdnin Okres nebo obvod hl. města Prahy
1. 2. – 7. 2. 2021 Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál
8. 2. – 14. 2. 2021 Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník
15. 2. – 21. 2. 2021 Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov
22. 2. – 28. 2. 2021 Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná
1. 3. – 7. 3. 2021 Praha 6 až IO, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek
8. 3. – 14. 3. 2021 Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 1. dubna 2021 (pátek 2. dubna 2021 je tzv. ostatním svátkem podle zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů).
Třídní schůzky jsou v úterý 3.listopadu 2020 a v úterý 6.dubna 2021.
Volno udělené ředitelem školy je v pondělí a úterý 26.-27.října 2020 a v pondělí 16.listopadu 2020.
Sportovní kurz pro 1.ročníky je v týdnu od 7.-11.června 2021.
Hlavní prázdniny budou trvat od čtvrtka 1. července 2021 do úterý 31. srpna 2021.

Období školního vyučování ve školním roce 2021/2022 začne ve středu 1. září 2021.

Školní a školská poradenská pracoviště

Výchovná poradkyně

Mgr. Jitka Levá
Konzultační hodiny: Pá 9:50 – 12:20 
v případě potřeby kdykoli

Kariérní poradkyně

Mgr. Iveta Motlová
Konzultační hodiny: Po 9:00 – 12:20 
v případě potřeby kdykoli

Školní metodička prevence

Mgr. Miroslava Černá
Konzultační hodiny : Po 14:20 – 15:00
v případě potřeby kdykoli

Pedagogicko-psychologická poradna

Brno – Hybešova 15

Pedagogicko-psychologická poradna

Brno – Kohoutova 4

Pedagogicko-psychologická poradna

Brno – Zachova 1

Pedagogicko-psychologická poradna

Pedagogické centrum pro drogové a jiné závislosti
Brno – Sládkova 45

Krizové centrum pro děti a mládež - Spondea

Brno – Sýpka 25

Diagnostický ústav - Středisko výchovné péče

Brno – Veslařská 255

Seznam tříd 2020/2021

OBOROznačení třídyTřídní učitelOznačení skupinyUčitel praxe
Zahradnictví
4 roky s maturitou
1.Z4Jalová Dana, Mgr.1Drnovská Iva
2Kratochvíl Jan
2.Z4Houšťová Jitka, Mgr.1Drnovská Iva
2Kratochvíl Jan
3.Z4Tichoňová Dana, Mgr.1Drnovská Iva
2Kratochvíl Jan
4.Z4Murčo Dušan, Ing.1Drnovská Iva
2Kratochvíl Jan
Ekologie
a životní prostředí
4 roky s maturitou
1.EČech Aleš, Ing.1Slanina Martin, Mgr.
2.ESlanina Martin, Mgr.xx
3.EGerguri Zora, Mgr.xx
4.EPavlačková Jana, Ing.xx
Zahradnictví
nástavbové studium
2 roky s maturitou
1.NSPetermann Stanislav, Ing.xx
2.NSČerná Miroslava, Mgr.xx
OBOROznačení třídyTřídní učitelOznačení skupinyUčitel odborného výcviku
Zahradník
3 roky s výučním listem
1.ZAJanáčková Pavla, Mgr.A1Kašparcová Hana
A2Kraus Jiří, Ing.
1.ZBZavadil Bohumil, Ing.A1Kratochvíl Jan
A2Kraus Jiří, Ing.
2.ZAZahradová Jitka, PhDr.A1Záděrová Bronislava, Bc.
A2Jalčová Helena
2.ZBReznerová Andrea, Ing.A1Schoř Jan
A2Jalčová Helena
3.Z3Kadaňka František, Ing.A1Drnovská Iva
A2Kratochvíl Jan
A3Schoř Jan