Search
Close this search box.

Aktuality

Exkurze do NPP Stránská skála třídy 1.E

Dne 28. února 2024 jsme se vydali do NPP Stránská skála, která se nachází v městské části Brno‑Slatina. Před začátkem práce nám Igor Forgač, lektor ve skautské základně Kaprálův mlýn, pověděl krátký úvod o tom, kde se nacházíme a co nás dnes čeká. Naším úkolem bylo vyčistit planiny od větví keřů i stromů z důvodu růstu chráněného koniklece velkokvětého, lněnky rolní a výskytu kudlanky nábožné. Nápomocné nám byly pákové nůžky, elektrické ruční pilky, vidle i hrábě. Tímhle náš úkol ovšem zdaleka neskončil, ještě bylo potřeba odstranit kameny, zbytky cihel apod.  Všichni jsme odcházeli domů vyčerpaní, ale s dobrým pocitem a moc se těšíme, jaké nové zkušenosti nabereme příště.
Autoři Kristýna Dofková, Dominika Dvořáková a Milan Hanák, 1.E
Dále na: https://ekorajhrad.webnode.cz/

Další aktuality

Schůzka rodičů žáků budoucích 1.ročníků

Schůzka pro rodiče žáků budoucích 1.ročníků školního roku 2024/2025 se konáv úterý 25.června 2024 v aule školy. 16:00 hod. obory vzdělání Zahradník, Zahradnictví 17:00 hod. obory vzdělání Přírodovědné lyceum,