Search
Close this search box.

Aktuality

Exkurze na Kamenný vrh třídy 1.E

Dne 19.6.2024 se žáci 1.E vydali do nám již známe lokality, a to na přírodní rezervaci Kamenný vrch, který se nachází v oblasti Brno – Nový Lískovec, Kohoutovice. Než jsme se do práce pustili, rozdělili jsme se do několika skupin a až poté jsme se do velmi slunečného počasí, vydali pracovat. Pracovníci Rezekvítku posekali vysokou trávu, kterou jsme měli za úkol pohrabat a odvozit na jednu velkou kupu. Během práce na nás z trávy vyskakovaly kobylky zelené, ale můžeme zde vidět i roháče obecného, střevlíka uherského nebo ještěrku obecnou. Viděli jsme zde růst hadinec obecný, len tenkolistý, zvonek broskvolistý a další.
Autoři: Eva Večeřová, Kateřina Vince a Claudie Wehrenbergerová, 1.E

Další aktuality

Schůzka rodičů žáků budoucích 1.ročníků

Schůzka pro rodiče žáků budoucích 1.ročníků školního roku 2024/2025 se konáv úterý 25.června 2024 v aule školy. 16:00 hod. obory vzdělání Zahradník, Zahradnictví 17:00 hod. obory vzdělání Přírodovědné lyceum,