Search
Close this search box.

Aktuality

Máme krásné 3. místo!

Vyhlášení výsledků 8. ročníku soutěže „ Rostlinolékařství – obor budoucnosti“
Vynikající 3. místo v kategorii C získala naše TEREZA HALÍKOVÁ.
Dne 6. 6. 2024 proběhlo v prostorách Ministerstva zemědělství slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Rostlinolékařství – obor budoucnosti“.
Soutěže každoročně již 8 let vyhlašuje Česká společnost rostlinolékařská a je podporována Ministerstvem zemědělství, Českou akademií zemědělských věd, Vydavatelstvím ProfiPress s.r.o., CropLife Česká republika a farmou Jiří Michalisko.
Do projektu se se svými soutěžními pracemi v kategorii C – „Škodlivý organismus a navržená ochranná opatření“ zapojili tito žáci: Tereza Halíková (3.Z4), Jan Kolísek (3.Z4), Lucie Žurovcová (3.Z4), Dominika Pavlíková (1.NS) a Kateřina Hlupá (2.NS).
Za letošní ročník převzal záštitu ministr zemědělství Marek Výborný, který ceny výhercům také předával.
Krásné 3. místo v kategorii C získala TEREZA HALÍKOVÁ, obdržela peněžitou odměnu
a týdenní letní pobyt na ČZU s názvem Vědcem na vlastní kůži od CropLife ČR.
Foto: Pavel Talich

Další aktuality