Aktuality

Máme mistra ČR 2022 v zahradnickém oboru!!!

Šimon Beneš svojí všestranností a zápalem pro svůj obor opět získal zlatou medaili na Mistrovství České republiky v zahradnickém oboru!!!
5. a 6. 10. 2022 se žáci naší školy zúčastnili soutěže Kopidlenský kvítek, která je zařazena do Přehlídky soutěží odborných dovedností vybraných oborů učňovského školství České ručičky. Tato soutěž je zaměřena na zahradnické dovednosti a prověří všestrannost každého žáka v oboru zahradnictví. Soutěžilo se v zahradnických disciplínách: řízkování, výsadba rostlin, poznávání rostlinného materiálu, aranžování, vazačské překvapení, roubování a soutěž družstev. Za naši školu soutěžila dvě družstva ve složení: Šimon Beneš, Dominika Pavlíková, Jakub František Číhal, Tereza Tománková, Kateřina Janů a Kateřina Bohumelová. Z nich Dominika Pavlíková se umístila na druhém místě v roubování a v aranžování a na třetím místě v řízkování. Kateřina Janů se umístila na druhém místě v soutěži aranžování překvapení. Ostatní naši soutěžící se umístili do první desítky. Soutěžících žáků na Mistrovství ČR bylo 30. Všem našim žákům moc a moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

Další aktuality

Exkurze do CHKO Pálava třídy 1.E

V pondělí 15. 4. 2024 třída 1.E vyjela zájezdovým autobusem na exkurzi do chráněné krajinné oblasti Pálava. Lokalita leží uprostřed prastaré kulturní krajiny jižní Moravy,

Otvírání JARA, Praha

Z pražské floristické soutěže Otvírání JARA v PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany vezeme krásné 4. místo.Naše žákyně Lucie Žurovcová ze třídy 3.Z4 vybojovala 1.