Aktuality

Velký úspěch na Mistrovství ČR ve floristice! Děčínská kotva.

S obrovskou radostí sdílíme skvělé výsledky našich talentovaných žáků. Štěpán Svoboda se stal mistrem České republiky ve floristice Jana Šebestová získala titul 1. vícemistryně ČR ve floristice.
Obrovské poděkování patří také jejich skvělé podpoře – asistentům Monice Komzákové a Martinovi Hlávkovi.
Zvláštní dík náleží učitelům floristiky, především Ing. Filipovi Brackovi, který žáky na soutěž pečlivě připravoval.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Jsme na vás právem hrdí a pyšní!

Další aktuality