Aktuality

Doučování z odborného výcviku! Pro žáky 3. ročníku oboru Zahradník.

V období od 7.února do 31.května 2022 Vám škola nabízí doučování z témat odborného výcviku, ve kterém si můžete doplnit praktické znalosti a dovednosti, které jste nezískali za období online výuky tak, abyste byli plně připraveni na složení závěrečné zkoušky, která Vás letos čeká. Doučování bude probíhat každý týden od pondělí do čtvrtka od 14 hodin. Informujte se u svého učitele OV!
Další aktuality

Exkurze do CHKO Pálava třídy 1.E

V pondělí 15. 4. 2024 třída 1.E vyjela zájezdovým autobusem na exkurzi do chráněné krajinné oblasti Pálava. Lokalita leží uprostřed prastaré kulturní krajiny jižní Moravy,

Otvírání JARA, Praha

Z pražské floristické soutěže Otvírání JARA v PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany vezeme krásné 4. místo.Naše žákyně Lucie Žurovcová ze třídy 3.Z4 vybojovala 1.