Doučování z odborného výcviku! Pro žáky 3. ročníku oboru Zahradník.

Doučování z odborného výcviku! Pro žáky 3. ročníku oboru Zahradník.

V období od 7.února do 31.května 2022 Vám škola nabízí doučování z témat odborného výcviku, ve kterém si můžete doplnit praktické znalosti a dovednosti, které jste nezískali za období online výuky tak, abyste byli plně připraveni na složení závěrečné zkoušky, která Vás letos čeká. Doučování bude probíhat každý týden od pondělí do čtvrtka od 14 hodin. Informujte se u svého učitele OV!




Další aktuality

Den bláznivých ponožek!

Ahoj žáci a učitelé!Ve středu 11.5.2022 bude v rámci projektu „Hrdá škola“ „Den bláznivých ponožek“.Najděte ty nejbláznivější ponožky ve skříni a vyražte s nimi do

Jarní prodejní trhy 2022

V sobotu 30.4.2022 proběhly na naší škole JARNÍ PRODEJNÍ TRHY. Účast byla veliká, návštěvníků nás navštívilo opravdu hodně. Také se nám „přišlo ukázat“ mnoho absolventů.