Aktuality

Jakub František Číhal, vybojoval nádherné 8. místo na Victoria Regia (mistrovství Slovenské republiky)

20.9.2023 se v lázeňském městě Piešťany uskutečnil jubilejní 30. ročník soutěže Victoria Regia – Mistrovství Slovenska ve floristice, tentokrát na téma Živly. Soutěžící měli za úkol zhotovit technikou volného vkládání dekoraci připomínající vodní živel, dále kytici evokující oheň a sesazovanou nádobu (zahradnická kolečka) s odkazem na živel Země. Naši školu reprezentoval Jakub František Číhal, který vybojoval nádherné 8. místo z celkového počtu 30 soutěžících. Gratulujeme!

Další aktuality

Exkurze do CHKO Pálava třídy 1.E

V pondělí 15. 4. 2024 třída 1.E vyjela zájezdovým autobusem na exkurzi do chráněné krajinné oblasti Pálava. Lokalita leží uprostřed prastaré kulturní krajiny jižní Moravy,

Otvírání JARA, Praha

Z pražské floristické soutěže Otvírání JARA v PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany vezeme krásné 4. místo.Naše žákyně Lucie Žurovcová ze třídy 3.Z4 vybojovala 1.