Aktuality

Jakub František Číhal, vybojoval nádherné 8. místo na Victoria Regia (mistrovství Slovenské republiky)

20.9.2023 se v lázeňském městě Piešťany uskutečnil jubilejní 30. ročník soutěže Victoria Regia – Mistrovství Slovenska ve floristice, tentokrát na téma Živly. Soutěžící měli za úkol zhotovit technikou volného vkládání dekoraci připomínající vodní živel, dále kytici evokující oheň a sesazovanou nádobu (zahradnická kolečka) s odkazem na živel Země. Naši školu reprezentoval Jakub František Číhal, který vybojoval nádherné 8. místo z celkového počtu 30 soutěžících. Gratulujeme!

Další aktuality

Brněnská růže 2023, máme 2. místo!

Dne 10. listopadu 2023 proběhla mezinárodní floristická soutěž „Brněnská růže“ s tématem „Advent a Vánoce“.Naši žáci podali vynikající výkony a umístili se v absolutním pořadí