Absolventi

Rok 2014 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. Ciková Nicola
2. Čermák Jan
3. Doležal Michal
4. Dufková Taťána
5. Fialová Petra
6. Gregorová Kristýna
7. Hanušová Markéta
8. Havelková Lenka
9. Hejtmánková Tereza
10. Katolická Klára
11. Katzerová Patricie
12. Klevetová Lucie
13. Křečková Iveta
14. Neumanová Marta
15. Nevídal Jozef
16. Pátková Aneta
17. Petříková Ladislava
18. Syptáková Magdaléna
19. Štěpánová Jaroslava
3.A Příjmení Jméno
1. Burianová Lucie
2. Čadílková Klára
3. Česlíková Lenka
4. Hieslová Adéla
5. Horáková Lucie
6. Juračková Petra
7. Koláčková Nikola
8. Košová Silvie
9. Kříčková Klára
10. Lang David
11. Machačová Michaela
12. Majorová Marie
13. Mezuláníková Dominika
14. Mirošová Barbora
15. Mišurec Martin
16. Morávková Romana
17. Nováková Helena
18. Procházková Sylva
19. Svobodová Denisa
20. Svobodová Jana
21. Tomešová Karolina
22. Třeštíková Alena
23. Tučková Helena
24. Vítková Michaela
25. Vlach Petr
26. Woznicová Kristýna
4.AM Příjmení Jméno
1. Bělíková Veronika
2. Bílá Liliana
3. Dosedlová Jitka
4. Dvořáková Nela
5. Gonová Michaela
6. Hanzalíková Petra
7. Hejtmánek Dominik
8. Homola Pavel
9. Jalový Tomáš
10. Konečná Petra
11. Králíková Anna
12. Lhotská Marie
13. Macháčková Jaroslava
14. Majer Michal
15. Malec Josef
16. Moravcová Lucie
17. Navrátil Lubomír
18. Nečasová Ivana
19. Ondráková Iveta
20. Oujezdký Marek
21. Sobotková Renata
22. Šmardová Kristýna
23. Šmardová Veronika
4.E Příjmení Jméno
1. Beránek Jan
2. Dejral Marek
3. Dvořáčková Monika
4. Gottwaldová Petra
5. Hledík Petr
6. Hrazdíra Martin
7. Jelínková Kateřina
8. Koráb Kryštof Jozef
9. Korolová Gabriela
10. Mádr Leon
11. Míčo Ondřej
12. Miloševič Adam
13. Prudký Lukáš
14. Sudínová Sabina
15. Šaňák Míchal
16. Šikulová Dana
17. Wognarová Marta

Rok 2013 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. Břeclavská Hana
2. Ehrenbergerová Pavla
3. Karpíšková Veronika
4. Keslerová Petra
5. Kohútová Veronika
6. Langr Michal
7. Nechupta Marek
8. Rylichová Denisa
9. Sedláčková Tereza
10. Skálová Michaela
11. Šperlingová Marie
12. Tyc Ondřej
13. Valterová Lucie
14. Vlková Karolína
15. Vrběcká Pavlína
16. Vrtěnová Lenka
17. Láníčková Soňa
3.A Příjmení Jméno
1. Bučková Aneta
2. Čermáková Denisa
3. Dočekalová Eva
4. Frýbort Tomáš
5. Janský Jan
6. Kiliánová Žaneta
7. Kolbertová Denisa
8. Kostihová Šárka
9. Kučerová Petra
10. Listová Barbora
11. Macková Petra
12. Machalová Denisa
13. Matějíčková Aneta
14. Myslivcová Eliška
15. Nechvátal Jakub
16. Němcová Simona
17. Nováčková Sabina
18. Odehnalová Helena
19. Podhorná Lucie
20. Pokorná Jitka
21. Procházková Sabina
22. Přichystalová Helena
23. Puklová Štěpánka
24. Relichová Adéla
25. Sedláček Rudolf
26. Slavíková Dana
27. Strouhalová Pavlína
28. Šibíčková Nikola
29. Tihonová Veronika
30. Zemková Šárka
4.AM Příjmení Jméno
1. Bublík Matěj
2. Dukát Michal
3. Hladíková Nikola
4. Hladká Adriana
5. Jurková Daniela
6. Lesneková Kristýna
7. Lišková Veronika
8. Maleňáková Eliška
9. Mazánková Adéla
10. Ostřížková Nikola
11. Pelikánová Kristýna
12. Petříková Denisa
13. Procházková Alena
14. Prosecká Silvie
15. Ruller Adam
16. Ryšavá Tereza
17. Sajvaldová Zuzana
18. Severová Kristýna
19. Skřivánková Aneta
20. Sopková Natálie
21. Trupová Barbora
22. Vichta Tomáš
4.BM Příjmení Jméno
1. Boháčová Kateřina
2. Bučková Tereza
3. Dlapková Monika
4. Dvořáková Šárka
5. Göttingerová Martina
6. Hudcová Gabriela
7. Jacková Andrea
8. Karasová Kateřina
9. Kocmanowa Michaela
10. Kučerová Monika
11. Matoulková Klára
12. Novotná Renata
13. Otýpková Jana
14. Suchánková Kateřina
15. Šmoulová Tereza
16. Kykalová Lenka
17. Tománková Klára
18. Vlachová Eliška
19. Hejdová Kristýna
20. Černá Lenka
4.E Příjmení Jméno
1. Daněk Filip
2. Filípek Adam
3. Habánová Monika
4. Chalupka Filip
5. Janečková Kateřina
6. Krejčí Veronika
7. Kříž Tomáš
8. Martinek Štěpán
9. Masař Šimon
10. Nejedlá Barbora
11. Otočková Andrea
12. Prchalová Annette
13. Pulcová Dominika
14. Slavíček Aleš
15. Spáčalová Soňa
16. Šardická Veronika
17. Šedá Markéta
18. Šmerdová Eva
19. Špicová Pamela
20. Šťastný Jakub
21. Trimmlová Iveta
22. Vitoul Miloš
23. Zouharová Ludmila
24. Meloun David
25. Omasta Marek
26. Balon Radim

Rok 2012 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. Brabcová Nikola
2. Dvořáková Michaela
3. Gašpar Jakub
4. Janečková Michaela
5. Kampasová Jana
6. Kolíšková Petra
7. Korberová Kateřina
8. Krejčířová Tereza
9. Krkošková Michaela
10. Křikavová Veronika
11. Křístelová Jana
12. Macková Pavlína
13. Mišáková Miroslava
14. Obdržálková Michaela
15. Pavlíková Alice
16. Procházková Lucie
17. Rysová Monika
18. Sedláčková Michaela
19. Schneiderová Markéta
20. Šenkyříková Michaela
21. Šklíbová Kristýna
22. Šoukalová Tereza
23. Štáblová Kamila
24. Tichánková Kristýna
25. Tošnarová Martina
26. Tůmova Monika
3.A Příjmení Jméno
1. Berkiová Marcela
2. čermák Jan
3. čopfová Hana
4. Fialová Petra
5. Hanušová Markéta
6. Havránková Kateřina
7. Chadimová Marcela
8. Kaňkovská Nikola
9. Katolická Klára
10. Katzerová Patricie
11. Kéry Jan
12. Klevetová Lucie
13. Koudelka Václav
14. Krajča Ondřej
15. Křečková Iveta
16. Kunčarová Petra
17. Levíčková Tereza
18. Luklová Petra
19. Macurová Tereza
20. Maixnerová Gruzie
21. Neumanová Marta
22. Randulová Markéta
23. Staňková Adéla
24. Vojtová Veronika
25. Zezulová Eva
26. žáková Zuzana
27. Vítková Lada
28. Hořáková Bára
3.B Příjmení Jméno
1. Ciková Nikola
2. Dufková Taťána
3. Gregorová Kristýna
4. Janderková Nikola
5. Jandorová Jana
6. Jeřábková Kristýna
7. Kubík Martin
8. Nevídal Jozef
9. Rýparová Helena
10. Vondrušková Adéla
11. Skoupá Pavlína
3.O Příjmení Jméno
1. Bažant Jan
2. Bulíček David
3. Bureš Michal
4. Franěk Josef
5. Hrdlička František
6. Chmel Adam
7. Chromek Jiří
8. Jílek Michael
9. Minář Pavel
10. Nečas Petr
11. Šebesta Zdeněk
12. Vahala Pavel
13. Věchet Tomáš
14. Vorlíček Tomáš
15. Wagner Denis
16. Hlaváč Ladislav
17. Lemak Mykhaylo
18. Mazirko Denys
19. Smutný Tomáš
20. Wehrenberg Robin
4.AM Příjmení Jméno
1. Adamcová Tereza
2. Boháčková Ludmila
3. Gregor Jiří
4. Gruna Lukáš
5. Kárníková Anežka
6. Klaudová Petra
7. Kociánová Pavlína
8. Kocmanová Barbora
9. Marušková Kamila
10. Nevídalová Petra
11. Slaná Michaela
12. Šemorová Barbora
13. Šormanová Veronika
14. Šťastná Klára
15. Štěpán Jan
16. Varmuža Eduard
17. Všetečka Jan
18. Vykypěl Jan
19. Zedníková Aneta
20. Zezulová Petra
21. Zikmundová Ludmila
22. Mrštěná Petra
4.BM Příjmení Jméno
1. Bechová Veronika
2. Děrgl Jakub
3. Dohnálek Vít
4. Durnová Lenka
5. Fialová Jana
6. Fuhrerová Veronika
7. Hanáková Adéla
8. Houžvičková Kateřina
9. Hradecká Márie
10. Jansová Michaela
11. Jehličková Vendula
12. Kadletzová Lucie
13. Keprtová Lenka
14. Kroutilová Lenka
15. Křížová Veronika
16. Kučerová Monika
17. Kudláčková Michaela
18. Malá Lenka
19. Maloušková Karolína
20. Murínová Adéla
21. Nešpůrková Kristýna
22. Nováková Eliška
23. Pavlasová Lucie
24. Perháč Silvestr
25. Poláčková Romana
26. Sedlářová Eliška
27. Smejkalová Jana
4.E Příjmení Jméno
1. Badinová Veronika
2. Ciklová Lenka
3. čukanová Kateřina
4. Dědek Martin
5. Dlapalová Sabina
6. Hájková Lucie
7. Harásek Jan
8. Hebelková Andrea
9. Chladilová Andrea
10. Kalová Lucie
11. Kubíček Tomáš
12. Lánská Markéta
13. Linhartová Markéta
14. Malý Jaroslav
15. Nechvátalová Hana
16. Novotný Daniel
17. Plšková Dagmar
18. Roman Jozef
19. Samson Jan
20. Skácel Pavel
21. Smažil Tomáš
22. Stojanová Barbara
23. Šťastná Jana
24. Velanová Jana
25. Veselská Milada
26. Zekl Lukáš
27. Zemánek Filip
28. Zemková Daniela
29. Pavlíček Tomáš

Rok 2011 - škola Brno

4.AB Příjmení Jméno
1. Blahová Alena
2. častulíková Michaela
3. Fojtlová Elena
4. Frýbortová Lenka
5. Hrabovská Eliška
6. Chladová Klára
7. Kachlíková Kristýna
8. Kalvodová Petra
9. Kisová Linda
10. Kneslová Barbora
11. Konečná Jana
12. Kozová Nikola
13. Krejčí Petra
14. Kulíšková Petra
15. Margecinová Lucie
16. Musilová Marcela
17. Němečková Irena
18. Procházková Marcela
19. Svobodová Kateřina
20. Šmerdová Marie
21. Ulreichová Michaela
22. Zoubková Jolana
23. Kaňa Vít
24. Uzlová Tereza
25. Ludwigová Lucie

Rok 2011 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. Bendová Monika
2. Dobrovolna Jaroslava
3. Fárková Va
4. Gruberová Kristýna
5. Halová Věra
6. Jakubková Martina
7. Koláčková Eva
8. Kyanková Hana
9. Láníčková Soňa
10. Maryšková Petra
11. Mátlová žaneta
12. Melkusová Kateřina
13. Nečasová Michaela
14. Novák Tomáš
15. Novosadová Jana
16. Novotná Eva
17. Omastová Kristýna
18. Podrazký Pavel
19. Přibylová Lenka
20. Rozinková Eva
21. Růžičková Aneta
22. Svoboda Tomáš
23. Tomanová šárka
24. Valová Jitka
25. Vostalová Kateřina
3.A Příjmení Jméno
1. Bečvárovská Hana
2. Binková Veronika
3. Celinová Eva
4. Drobílek Pavel
5. Dubská Marcela
6. Karpišková Veronika
7. Kohútová Veronika
8. Langr Michal
9. Procházková Kristýna
10. Rýlichová Denisa
11. Sedláčková Tereza
12. Skalová Michaela
13. Skopalová Lucie
14. šenkýříková Zuzana
15. škrancová Adéla
16. šperlinková Marie
17. Tlachová Markéta
18. Uhlířová Veronika
19 Uhrová Michaela
20. Urbanová Tereza
21. Vodička Tomáš
3.B Příjmení Jméno
1. Hrdličková Markéta
2. Hyclová Nikola
3. Juříček Radim
4. Kachlířová Terasa
5. Konečná Monika
6. Kysel Lukáš
7. Nechuta Marek
8. Ošmera Patrik
9. Tyc Ondřej
10. Vlková Karlína
3.O Příjmení Jméno
1. Čapka Václav
2. Dobrovolný Tomáš
3. Hasoň Tomáš
4. Jaša Pavel
5. Medvěd Vojtěch
6. Rampáček Lukáš
7. Sekanina Martin
8. šibíček Mirek
9. Vymazal Petr
10. Zemek Pavel
4.BB Příjmení Jméno
1. Dufek Martin
2. Hamrlová Kristýna
3. Hošek Tomáš
4. Mančíková Simona
5. Melounová Eliška
6. náhlíková Eliška
7. Němečková Gabriela
8. Novotná Michaela
9. Novotná Šárka
10. Pavloňová Haria
11. Patáková Pavla
12. Pecinová Veronika
13. Provázek Karel
14. Přikrylová Věra
15. Rohlíková Lucie
16. Schopfová Kateřina
17. tesařová Kamila
18. tomečková Alžběta
19. tykalová Klára
20. Večeřová Martina
21. vojdulová Soňa
22. vykypělová nikol
23. Záleská Klára
24. Žofková Lucie
25. Janíčková Petra
26. Sobol Václav
4.E Příjmení Jméno
1. Balon Radim
2. Běhálková Eliška
3. Brandejsová Markéta
4. Dvořák Michael
5. Franzki Jaroslav
6. Gašpár Pavel
7. Grosová Lenka
8. Grydilová Nikol
9. Hawle Alfred
10. Hlučil Martin
11. Kosíková Adéla
12. Koudelná Jana
13. Lankašová Kristýna
14. Mertová Alema
15. Nedvěd Vladislav
16. Nejezchlebová Michaela
17. Procházka Josef
18. Slabá Zuzana
19. Svoboda Martin
20. Svobodová Pavla
21. Švachová Dagmar
22. Valešová Šabina
23. Vartová Monika
24. Vonková Michaela

Rok 2010 - škola Brno

4.AB Příjmení Jméno
1 Burešová Iveta
2 Hlávková Kateřina
3 Horký Martin
4 Hronková Petra
5 Jílková Kristýna
6 Kadlík Jiří
7 Karas Lukáš
8 Kočí Tereza
9 Kopečková Markéta
10 Krejčí Václav
11 Kvíčalová Juliána
12 Macháčková Klára
13 Martinátová Lenka
14 Mášová Barbora
15 Musilová Daniela
16 Nový Antonín
17 Reznerová Renata
18 Staňová Zuzana
19 Sukeník Milan
20 Ševčíková Daniela
21 Škrabal Pavel
22 Teplý Jakub
23 Tůmová Veronika
24 Vrbová Kristýna
25 Zavadilová Jana
26 Zezulčík Lukáš
27 Dvořák Ivo
28 Prudek Michal
29 Rosendorfová Michaela
30 Vrabec Luboš
4.BB Příjmení Jméno
1. Barnetová Aneta
2. Bednárik Daniel
3. Burianová Ilona
4. Dlapalová Sandra
5. Dubová Soňa
6. Hubáček Pavel
7. Ivanov Tomáš
8. Kalvodová Barbora
9. Kupská Eliška
10. Machala Jiří
11. Machová Veronika
12. Nakoukalová Šárka
13. Ondráčková Adéla
14. Pazourková Michaela
15. Písařík Petr
16. Sak Jakub
17. Singerová Alexandra
18. Slavětínská Michaela
19. Sobotka Martin
20. Sojková Monika
21. Svobodová Tereza
22. Šoustalová Petra
23. Švejdová Ivana
24. Vaverková Jana
25. Vávrová Hana
26. Hladíková Kateřina
27. Nečas Josef
28. Zárubová Zuzana

Rok 2009-2012 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2009 – 2012)
Albrecht Josef
Bažant Jan
Bulíček David
Bureš Michal
Franěk Josef
Havránek Lukáš
Hrdlička František
Chmel Adam
Chromek Jiří
Lemak Mychailo
Mazírko Denys
Minář Pavel
Nečas Petr
Ondrášek Jiří
Ondrášek Ladislav
Šebesta Zdeněk
Smutný Tomáš
Suský Tomáš
Vahala Pavel
Věchet Tomáš
Vorlíček Tomáš
Wagner Denis
Wehrenberg Robin

Rok 2010 - škola Brno

4.AB Příjmení Jméno
1 Burešová Iveta
2 Hlávková Kateřina
3 Horký Martin
4 Hronková Petra
5 Jílková Kristýna
6 Kadlík Jiří
7 Karas Lukáš
8 Kočí Tereza
9 Kopečková Markéta
10 Krejčí Václav
11 Kvíčalová Juliána
12 Macháčková Klára
13 Martinátová Lenka
14 Mášová Barbora
15 Musilová Daniela
16 Nový Antonín
17 Reznerová Renata
18 Staňová Zuzana
19 Sukeník Milan
20 Ševčíková Daniela
21 Škrabal Pavel
22 Teplý Jakub
23 Tůmová Veronika
24 Vrbová Kristýna
25 Zavadilová Jana
26 Zezulčík Lukáš
27 Dvořák Ivo
28 Prudek Michal
29 Rosendorfová Michaela
30 Vrabec Luboš
4.BB Příjmení Jméno
1. Barnetová Aneta
2. Bednárik Daniel
3. Burianová Ilona
4. Dlapalová Sandra
5. Dubová Soňa
6. Hubáček Pavel
7. Ivanov Tomáš
8. Kalvodová Barbora
9. Kupská Eliška
10. Machala Jiří
11. Machová Veronika
12. Nakoukalová Šárka
13. Ondráčková Adéla
14. Pazourková Michaela
15. Písařík Petr
16. Sak Jakub
17. Singerová Alexandra
18. Slavětínská Michaela
19. Sobotka Martin
20. Sojková Monika
21. Svobodová Tereza
22. Šoustalová Petra
23. Švejdová Ivana
24. Vaverková Jana
25. Vávrová Hana
26. Hladíková Kateřina
27. Nečas Josef
28. Zárubová Zuzana

Rok 2009 - škola Brno

4.AB Příjmení Jméno
1 Bednářová Věra
2 Břenková Hana
3 Březina Petr
4 Doubková Michaela
5 Kirchnerová Veronika
6 Koubková Jana
7 Křížová Žaneta
8 Leznarová Eliška
9 Novosadová Vladěna
10 Novotná Hana
11 Provazníková Nicole
12 Roubal Vadim
13 Škoda Luboš
14 Štočková Monika
15 Volejníčková Martina
16 Žáková Romana
17 Kubíčková Barbora
18 Králová Nataliya
19 Vítámvásová Barbora
20 Kaplanová Michaela
4.BB Příjmení Jméno
1. Becha Tomáš
2. Fafílková Lenka
3. Furchová Marie
4. Juřica Martin
5. Kolařík Jan
6. Konrádová Jitka
7. Kurivial Tomáš
8. Láčík Jakub
9. Matoušková Lýdie
10. Navrátilová Stanislava
11. Nováková Petra
12. Pařízková Marie
13. Patra Lukáš
14. Rapantová Soňa
15. Šmídová Barbora
16. Urbánková Eliška
17. Vítečková Eva
18. Cenková Alena
19. Doubravová Dita

Rok 2009 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. ČURDOVÁ Jana
2. DVOŘÁKOVÁ Valerie
3. FLASCHKOVÁ Karolína
4. HERCEG Břetislav
5. HLOUCHOVÁ Magdalena
6. JELÍNKOVÁ Romana
7. KOUKALOVÁ Nikola
8. KOZDEROVÁ Veronika
9. KRATOCHVÍLOVÁ Marcela
10. KŘUPKA Pavel
11. KUČEROVÁ Iveta
12. LACINOVÁ Markéta
13. LAZECKÝ Vojtěch
14. MOLNÁROVÁ Zuzana
15. NOVÁK Jakub
16. POPOVÁ Radka
17. SOBOTKOVÁ Jana
18. PFEIFEROVÁ Kristýna
19. ŠLEGLOVÁ Hana
20. TALAFANTOVÁ Dobromila
21. VRÁTILOVÁ Lucie
22. WAGNEROVÁ Lenka
3.A Příjmení Jméno
1. CICÁLEK Zdeněk
2. GRUBEROVÁ Kristýna
3. HALOVÁ Věra
4. KAREŠ Jakub
5. KOLÁČKOVÁ Eva
6. LOUBALOVÁ Alena
7. MÁTLOVÁ Žaneta
8. NEČASOVÁ Michaela
9. NOVOSADOVÁ Jana
10. ONDROVÁ Veronika
11. PAVELKOVÁ Edita
12. PERNICOVÁ Jana
13. ROZINKOVÁ Eva
14. RŮŽIČKA Pavel
15. ŘEŘUCHA Oldřich
16. SEHNAL Petr
17. SRBECKÝ Ý Jaroslav
18. SVOBODA Tomáš
19. VÁLKOVÁ Radka
20. VALOVÁ Jitka
21. VOSTALOVÁ Kateřina
22. ČECH Tomáš
3.B Příjmení Jméno
1. DOBROVOLNÁ Jaroslava
2. HANUŠKOVÁ Zuzana
3. HAUKOVÁ Kateřina
4. HOLCAPFLOVÁ Oldřiška
5. JAKUBKOVÁ Martina
6. MAKUCHOVÁ Blanka
7. MARYŠKOVÁ Petra
8. MEJTSKÁ Markéta
9. MELKUSOVÁ Kateřina
10. NOVOTNÁ Eva
11. OMASTOVÁ Kristýna
12. RYŠAVÁ Adéla
13. SKRYJOVÁ Hana
14. ŠEBESTOVÁ Jitka
15. ŠIMONIČOVÁ Jarmila
16. TOMANOVÁ Šárka
17. TRUČKOVÁ Pavlína
18. VALOUŠKOVÁ Lenka
3.O Příjmení Jméno
1. HOMOLKA Martin
2. HALOUSKA Marek
3. LANG Tomáš
4. LEČBYCH Jaroslav
5. PODBŘECKÝ Tomáš
6. ROZSYPAL Tomáš
7. RŮŽIČKA Patrik
8. SKUPA Tomáš
9. SVOBODA Vojtěch
10. ŠUSTR Pavel
11. VETR Marek
12. WÄCHTER Filip
13. ZEDNÍK Arnošt
14. ZEMÁNEK Lukáš
15. ŽÁK Zdeněk
16. KRESTA Ondřej

Rok 2008-2011 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2008 – 2011)
Čapka Václav
Dobrovolný Tomáš
Hasoň Tomáš
Jaša Pavel
Medveď Vojtěch
Rampáček Lukáš
Sekanina Martin
Šibíček Mirek
Vymazal Petr
Zemek Pavel

Rok 2008 - škola Brna

4.A Příjmení Jméno
1 Alexová Nikol
2 Cahlíková Ivana
3 Dvorská Pavlína
4 Fišáková Adéla
5 Frýbortová Oldřiška
6 Gratzová Linda
7 Havířová Zita
8 Honek Lukáš
9 Jakš Oldřich
10 Keprtová Martina
11 Kršík Martin
12 Kubáček Rostislav
13 Kvapilová Simona
14 Málková Anna
15 Motlová Alžběta
16 Nedvěd Jakub
17 Palánová Lucie
18 Pelánová Soňa
19 Peštová Lenka
20 Pfeiferová Heda
21 Rousková Alena
22 Stehlíková Jitka
23 Stejskalová Hana
24 Svobodová Michaela
25 Ševčíková Gabriela
26 Šmídová Jana
27 Turek Adam
28 Vymětal Martin
29 Zahradníková Eliška
30 Ždánská Tereza
4.B Příjmení Jméno
1. Blatná Miroslava
2. Čepová Lucie
3. Černochová Zdenka
4. Dvořák Jakub
5. Faltová Kateřina
6. Hájek Radim
7. Harvánková Lucie
8. Heroldová Andrea
9. Hroudná Ludmila
10. Jobánková Martina
11. Kikerle Roman
12. Kozáková Vladimíra
13. Krejčí Filip
14. Lahodný Jiří
15. Lysoňková Michaela
16. Mikulková Barbora
17. Oprchalová Kateřina
18. Plšková Anna
19. Podešvová Ludmila
20. Požárová Lucie
21. Slavětínská Lucie
22. Šíbl Jan
23. Šlofová Lenka
24. Špačková Pavla
25. Tomanová Veronika
26. Trtílková Ivana
27. Vařák Milan
28. Vlachová Jana
29. Vrbas Filip
30. Wallerová Denisa

Rok 2008 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. BARŠAYOVÁ Anna
2. BAŠNÁ Romana
3. DVOŘÁKOVÁ Veronika
4. FRAŇKOVÁ Jana
5. HORÁK Jiří
6. HUŠEK Stanislav
7. CHALUPOVÁ Zuzana
8. JÍLKOVÁ Jana
9. LANÍČKOVÁ Lucie
10. MARTÍNKOVÁ Tereza
11. NĚMEČKOVÁ Renata
12. PEŠA Roman
13. PÍSAŘOVÁ Lucie
14. SVOBODOVÁ Alena
15. ŠEBKOVÁ Kateřina
16. ŠEVČÍKOVÁ Michala
17. ŠLICHTOVÁ Světlana
18. ŠUMBEROVÁ Pavla
19. TOMANOVÁ Jindřiška
20. TOMANOVÁ Blanka
21. TOMEK Martin
22. VENCLOVÁ Štěpánka
3.A Příjmení Jméno
1. BÁRTOVÁ Marie
2. GÄRTNEROVÁ Markéta
3. HRŮZA Martin
4. KADAROVÁ Kateřina
5. KŘIVANOVÁ Dana
6. KUDEROVÁ Tereza
7. LAJFROVÁ Kristýna
8. LANGOVÁ Kateřina
9. MATALOVÁ Nela
10. MICHLOVÁ Markéta
11. NEUGEBAUEROVÁ Zdeňka
12. PFEFFEROVÁ Nikola
13. PŘÍKRÁ Kateřina
14. SIGMUNDOVÁ Markéta
15. STRAVOVÁ Martina
16. ŠENKÝŘOVÁ Eva
17. ŠKORPÍKOVÁ Barbora
18. TROPP Václav
19. VINTRLÍKOVÁ Kristýna
20. ZEMANOVÁ Denisa
21. RUBNEROVÁ Monika
22. MIKAN Petr
23. JANŮ Pavlína
24. BOUBÍNOVÁ Jana
25. SPAČIL Ondřej
26. VESELÁ Radka
3.B Příjmení Jméno
1. BAČÍKOVÁ Kristýna
2. BARTÍKOVÁ Lenka
3. BOUŠKOVÁ Hana
4. BRELOVÁ Libuše
5. BŘEČKOVÁ Michaela
6. ČORDÁŠOVÁ Eva
7. GRYCOVÁ Barbora
8. JURASOVÁ Marie
9. KLAŠKOVÁ Monika
10. KLUSÁKOVÁ Hana
11. KUČEROVÁ Kateřina
12. LÁNÍČKOVÁ Soňa
13. MÁTLOVÁ Petra
14. MICHALOVÁ Šárka
15. NEDOMOVÁ Veronika
16. NOVÁKOVÁ Vladimíra
17. PETRÁŠOVÁ Lucie
18. PILAŘOVÁ Lenka
19. SEDLÁKOVÁ Petra
20. SLÁDKOVÁ Petra
21. ŠAFAŘÍKOVÁ Kateřina
22. TRPÁKOVÁ Iva
23. VOLFOVÁ Martina
24. ZAJÍČKOVÁ Tereza
25. ZÁVIŠKOVÁ Lenka
26. LINDNEROVÁ Veronika
27. ŽOČKOVÁ Miroslava

Rok 2007-2010 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2007 – 2010)
Brabec Petr
Buček Tadeáš
Hroudný Lukáš
Ježek Jaroslav
Kvapil Jaromír
Mikula Lukáš
Zimmermann Filip
Šopf Jakub
Loziáš Radim
Koukal Tomáš

Rok 2007 - škola Brno

4.A Příjmení Jméno
1 Bednář Michal
2 Bucalová Aneta
3 Částková Jaroslava
4 Hanušová Marie
5 Haráková Radka
6 Hudec Martin
7 Chalupová Lenka
8 Jakubů Marie
9 Ježová Markéta
10 Kokorská Lucie
11 Krůta Tomáš
12 Kundrátová Zuzana
13 Kvasnica Radek
14 Mizerová Jana
15 Pešová Markéta
16 Princová Lenka
17 Sapoušek Roman
18 Škorpíková Tereza
19 Valoušková Lucie
20 Vlach Stanislav
21 Vojteková Gabriela
22 Zrínyová Jana
23 Endstrasserová Petra
24 Trhlíková Radka
25 Pleskačová Silvie
26 Vodová Adéla
27 Barešová Kateřina
4.B Příjmení Jméno
1 Blahoudková Monika
2 Bukáčková Františka
3 Ďatková Soňa
4 Grymová Gabriela
5 Hájková Gabriela
6 Havířová Eva
7 Koťanová Eva
8 Krajcigerová Simona
9 Kratochvíl Jiří
10 Krejčíková Jaroslav
11 Kudláček Jaroslav
12 Maternová Eva
13 Ondráček Vít
14 Peterková Barbora
15 Přikrylová Žaneta
16 Salajková Lucie
17 Sovičová Veronika
18 Tomašov Vojtěch
19 Trávníčková Dana
20 Večeřová Andrea
21 Věžníková Iveta
22 Viktorinová Marie
23 Vojancová Ivona
24 Volšanová Jana
25 Vystrčil Ondřej
26 Kopřivová Marika
27 Vrbková Blanka
28 Hrdlička Bernard

Rok 2007 - škola Rajhrad

2.NS Příjmení Jméno
1. Bouchalová Petra
2. Božánková Michaela
3. Cejnarová Adéla
4. Filipová Simona
5. Gallová Pavlína
6. Holubová Pavlína
7. Kinnert David
8. Kleinová Šárka
9. Konečná Anna
10. Konečná Veronika
11. Kopecká Marcela
12. Kovaříková Petra
13. Kubánková Kristýna
14. Lukášová Gabriela
15. Medunová Petra
16. Nedoma Ondřej
17. Novosadová Žaneta
18. Ortelová Helena
19. Pokorná Lenka
20. Samsonová Petra
21. Seďová Zuzana
22. Steffanová Lucie
23. Stloukalová Eva
24. Stránský Roman
25. Strouhalová Dana
26. Tenorová Blanka
27. Valehrachová Lenka
28. Vénosová Michaela
29. Vrzal Zbyněk
30. Miksová Veronika
2.U Příjmení Jméno
1. Buřič Jaroslav
2. Hanslian Jakub
3. Janderka Antonín
4. Janko Tomáš
5. Kouřil Jiří
6. Klimovičová Eva
7. Můllerová Lucie
8. Starobová Tereza
9. Valentová Jindřiška
3.A Příjmení Jméno
1. Bárta Marek
2. Bláhová Eva
3. Brázdil Petr
4. Brtníková Kateřina
5. Cmíralová Ivona
6. Burdová Jana
7. Herceg Břetislav
8. Hlouchová Magdaléna
9. Jelínková Romana
10. Jurka Jiří
11. Koukalová Nikola
12. Kozderová Veronika
13. Kratochvílová Marcela
14. Kučerová Iveta
15. Lacinová Markéta
16. Musilová Tereza
17. Novák Tomáš
18. Pavlíčková Simona
19. Pavlíková Andrea
20. Podrazký Pavel
21. Relichová Martina
22. Sedlák Lukáš
23. Sobotková Kristýna
24. Šebestová Veronika
25. Talafantová Dobromila

Rok 2006-2009 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2006 – 2009)
Halouska Marek
Homolka Martin
†Kresta Ondřej
Lang Tomáš
Lečbych Jaroslav
Podbřecký Tomáš
†Rozsypal Tomáš
Růžička Patrik
Simandl Jan
Skupa Tomáš
Svoboda Vojtěch
Vetr Marek
Wächter Filip
Zedník Arnošt
Zemánek Lukáš
Šustr Pavel
Žák Zdeněk

Rok 2006 - škola Rajhrad

2.ASO Příjmení Jméno
1. Beneš Vladislav
2. Blažková Lenka
3. Bočková Eva
4. Bojanovská Jana
5. Bombelová Eva
6. Čaníková Barbora
7. Daubnerová Michaela
8. Doušková Zuzana
9. Drdová Lenka
10. Haba Jan
11. Harabišová Lenka
12. Holá Hana
13. Holubová Lucie
14. Janíčková Jana
15. Kvaiserová Kateřina
16. Machálková Anna
17. Marková Zdena
18. Miksová Veronika
19. Němeček Dominik
20. Novotná Veronika
21. Procházka Radek
22. Procházková Jarmila
23. Průdková Pavla
24. Puchnarová Pavlína
25. Skalská Radka
26. Strouhalová Dana
27. Sýsová Martina
28. Večeřová Šárka
29. Vencovská Martina
30. Vorlová Andrea
2.U Příjmení Jméno
1. Benešovská Hana
2. Čeleda Vojtěch
3. Čermáková Martina
4. Čumelová Věra
5. Kosová Marcela
6. Ležáková Kateřina
7. Matýšková Pavla
8. Mejtská Markéta
9. Pazdírková Albína
10. Spálovský Vladislav
11. Šebestová Jitka
12. Šotnárová Zdeňka
13. Tomášková Eva
14. Zezulová Jana
3.A Příjmení Jméno
1. Baršayová Anna
2. Bašná Romana
3. Benešová Ester
4. Dvořáková Veronika
5. Fialová Iveta
6. Filipová Zuzana
7. Chalupová Zuzana
8. Jílliová Jana
9. Kamenská Margita
10. Kaslová Lucie
11. Klubalová Martina
12. Martínková Tereza
13. Němečková Renata
14. Palčík Petr
15. Peša Roman
16. Pokorná Eva
17. Ryšánková Lucie
18. Sýkorová Jana
19. Šebková Katka
20. Šenčleová Michala
21. Šumberová Pavla
22. Tomanová Blanka
23. Zdendová Lucie
3.B Příjmení Jméno
1. Bartošková Tereza
2. Benešovský Jaroslav
3. Bílková Lenka
4. Brandštettrová Monika
5. Danielová Erika
6. Fraňková Jana
7. Marcová Zuzana
8. Horák Jiří
9. Jahodová Martina
10. Jersáková Lenka
11. Láníčková Lucie
12. Navrkalová Edita
13. Neumannová Kateřina
14. Panáček Pavel
15. Pišanová Lucie
16. Spáčil Ondřej
17. Svobodová Alena
18. Šopíková Lucie
19. Štibichová Silvie
20. Tomanová Jindřiška
21. Tymešová Olga

Rok 2005/2006 - škola Brno

4.A Příjmení Jméno
1 Bechová Šárka
2 Bínová Zdeňka
3 Černá Hana
4 Doležal Ondřej
5 Halvová Lenka
6 Haspalová Eva
7 Horká Michaela
8 Jírová Ivana
9 Kainarová Michaela
10 Kalabzová Dagmar
11 Kohoutek Lukáš
12 Kolářová Veronika
13 Křížová Martina
14 Matýšek Jaroslav
15 Nová Eliška
16 Reich Václav
17 Štěpanovská Petra
18 Šumberová Veronika
19 Švarc Michael
20 Tůmová Radka
21 Zborovský Jakub
22 Křivánková Monika
23 Šíp Martin
24 Zemanová Tereza
4.B Příjmení Jméno
1 Barinová Petra
2 Dubová Petra
3 Dvořáková Jana
4 Harejníková Petra
5 Hlaváčová Jana
6 Klusák Jakub
7 Kmentová Lenka
8 Koloušková Zuzana
9 Kouřil Lukáš
10 Medvěděvová Iveta
11 Pálenská Ludmila
12 Pavlíčková Kateřina
13 Pečarová Michaela
14 Petrová Marcela
15 Smolková Zdeňka
16 Stojanovský Jakub
17 Tichá Kristýna
18 Veselá Kateřina
19 Větrovský Petr
20 Vidermertová Kateřina
21 Vilímovská Lucie
22 Zvonková Simona

Rok 2005-2008 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2005 – 2008)
Cejpek Tomáš
Drbal Josef
Halász Pavel
Haněl Martin
Hrozek Michal
Kisling Josef
Kizák Jakub
Kršík Adam
Laschke Jakub
Maršák David
Prchal Jaroslav
Procházka Padek
Siegel Aleš
Slaný Miroslav
Smutný Adam
Zelinka Roman

Rok 2005-2008 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Bádrová Dana
2 Brodacká Jana
3 Komínková-Čížková Ina
4 Homolka Tomáš
5 Kosinová Lenka
6 Krejčiříková Jiřina
7 Křížová Monika
8 Kučerová Zuzana
9 Matýšková Iveta
10 Pokorná Iveta
11 Uhrová Alena
12 Veselá Adéla
13 Babišová Monika
14 Liptáková Zuzana
15 Kočurová Tereza
16 Doskočilová Petra
17 Vítková Kateřina

Rok 2004/2005 - škola Brno

4.A Příjmení Jméno
1 Bučková Alena
2 Buráňová Zuzana
3 Dvořáčková Hana
4 Elčknerová Petra
5 Holzbecherová Jana
6 Horáková Veronika
7 Hudcová Hana
8 Kadaníková Lucie
9 Karafiátová Andrea
10 Kopřiva Vladimír
11 Kostelniková Tereza
12 Lorenčíková Markéta
13 Míková Petra
14 Nová Michaela
15 Nováková Adéla
16 Pokorná Blanka
17 Ragasová Iva
18 Rumlerová Michala
19 Sekaninová Petra
20 Střechová Markéta
21 Šandera Ondřej
22 Šnajdárková Romana
23 Turčanová Zuzana
24 Vachunová Iva
25 Vlach Radim
4.B Příjmení Jméno
1 Bajerová Renta
2 Balabánová Jitka
3 Beranová Jana
4 Dočekalová Jitka
5 Goňová Edita
6 Hajduček Pavel
7 Hauerová Lucie
8 Hoffmannová Eva
9 Julínková Jaroslava
10 Kadlecová Eva
11 Kaštilová Hana
12 Knitl Pavel
13 Kvapilová Eva
14 Malá Kristýna
15 Maláčová Veronika
16 Matýšková Zdeňka
17 Paclík Roman
18 Pavlíková Petra
19 Počuch Michal
20 Růžičková Martina
21 Sehnal Michal
22 Skala David
23 Sokolová Anna
24 Staňková Zuzana
25 Svačinová Kateřina
26 Špičáková Romana
27 Urbánková Pavla
28 Vejmelková Marcela
29 Živný Viktor

Rok 2004-2007 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2004 – 2007)
Alexa Pavel
Břoušek Antonín
Ehrmann Jiří
Fila Jan
Holeček Pavel
Kolář Michal
Kostelecký Tomáš
Kufa Stanislav
Maršálek Jiří
Slavík Rostislav

Rok 2004-2007 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Bečvaříková Monika
2 Bílek Michal
3 Burýšková Iveta
4 Cvrkalová Irena
5 Doskočilůová Romana
6 Dostál Václav
7 Dřevojan Petr
8 Dusík Pavel
9 Fencl David
10 Florián Jiří
11 Havelková Darina
12 Hemerka Tomáš
13 Hladík Jaroslav
14 Jadrný František
15 Keller Filip
16 Kizák David
17 Kříž Jiří
18 Křížová Martina
19 Malá Veronika
20 Marek Jakub
21 Meitner Jakub
22 Mička David
23 Miková Karin
24 Němcová Alena
25 Nemuchovský Marek
26 Páral Ondřej
27 Sedlák Tomáš
28 Srnková Veronika
29 Strouhal Ondřej
30 Svoboda Michal
31 Syslová Pavla
32 Štěpán Michal
33 Švachová Žaneta
34 Valášek Pavel
35 Vašica David
36 Veselá Vendula
37 Weidlich Jan
38 Zvoník Jakub
39 Šeda Jaromír
40 Schön Martin
41 Tišnovský Vilém
42 Páč Lukáš
43 Dvořák Martin
44 Gregor Lukáš
45 Polák Vlastimil
46 Pastír Michal
47 Pára Patrik
48 Kopecký Marek
49 Hladík Josef
Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Böhmová Ivana
2 Budínová Markéta
3 Čatojová Nikola
4 Dröschlerová Jana
5 Hanzlíková Kateřina
6 Havlíček Jiří
7 Hrůzová Nikola
8 Nevědělová Dana
9 Palátová Olga
10 Pavelková Veronika
11 Ryšánek Michal
12 Vojtasová Lucie
13 Vrbková Kateřina
14 Trenzová Kristýna
15 Hrdličková Miroslava
16 Žáčková Markéta
17 Daňková Simona
18 Šikulová Klára
19 Čumová Lucie
3.AA Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Bažalička Ladislav
2 Blažek Petr
3 Hajman Marcel
4 Jarmara Petr
5 Jaššo Michal
6 Kalábek Petr
7 Kaplan Michal
8 Krejčíř Pavel
9 Křetínský Martin
10 Kubica Marek
11 Kvapil Martin
12 Macháček Antonín
13 Suchý Libor
14 Šrámek Josef
15 Šubert Petr
16 Vykydal Lukáš
17 Wagner Karel
3.AB Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Coufalík Tomáš
2 Egert Michal
3 Hajman Marcel
4 Jedlička Radek
5 Nevídal Roman
6 Todorov Alexander
7 Toninger Jiří
8 Truksa Michal
9 Zábojník Miroslav
10 Dobrovolný Martin
11 Suchánek Jiří

Rok 2003/2004 - škola Brno

4.A Příjmení Jméno
1 Andrlová Klára
2 Dittrichová Martina
3 Fialová Jana
4 Hasíková Petra
5 Janíčková Tereza
6 Kaňová Tereza
7 Klos Jan
8 Kolková Lucie
9 Komolíková Martina
10 Koníčková Tereza
11 Kráčmar Milan
12 Mareček Pavel
13 Matulová Miroslava
14 Ondrová Gabriela
15 Petrovská Alžběta
16 Pokorná Hana
17 Řádková Michaela
18 Skoupá Kateřina
19 Šindelková Tereza
20 Šmídová Libuše
21 Urbánek Jakub
22 Vaculová Veronika
4.B Příjmení Jméno
1 Bučanová Kateřina
2 Čápová Markéta
3 Dostálová Helena
4 Fasurová Lucie
5 Fialová Michaela
6 Kalábková Alena
7 Kalnský Jan
8 Karasová Alena
9 Kolaříková Eva
10 Kováčová Karolína
11 Jarošová Alexandra
12 Jedlička Josef
13 Kalábková Alena
14 Kalvoský Jan
15 Karasová Alena
16 Kolaříková Eva
17 Kováčová Karolína
18 Kovaříková Jitka
19 Palátová Martina
20 Pavlíková Barbora
21 Pavliňáková Růžena
22 Pelcová Petra
23 Přichystalová Zdeňka
24 Stehlíková Lenka
25 Šimoník Martin
26 Štěpánková Šárka
27 Šulcová Klára
28 Valenta Jan
29 Vařeková Lucie
30 Vlasáková Jana
31 Živný Vitkor
32 Doležalová Michaela

Rok 2003-2006 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2003 – 2006)
Baťka Tomáš
Hakl Miroslav
Hudec Lukáš
Jiříkovský Martin
Kudlička Karel
Rumreich Jan
Řeřábek Petr
Vaverka Jan
Woznica Tomáš
Tichý Lukáš
Hájek Petr
Trenz Martin
3.AA Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Bělík Lukáš
2 Bransätter Pavel
3 Ďuriš Pavel
4 Halouska Jan
5 Holásek Jan
6 Kykrych Michal
7 Maxián Jiří
8 Liška Václav
9 Pfossser Richard
10 Stix Luděk
11 Šafář Petr
12 Trecha Zdeněk
13 Výmyslický Lukáš
14 Topolčan Marek
3.AB Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Aujeský Milan
2 Cupák Michal
3 Fried Marek
4 Huták Martin
5 Maršálek Petr
6 Pochop Jan
7 Rendl Marek
8 Schlixbier Pavel
9 Zelinka Josef

Rok 2003-2006 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Bedřich Marek
2 Borecký Bohuslav
3 Bradáč Jakub
4 Bukal Jan
5 Caha Luboš
6 Cesar Rostislav
7 Cibulka Lubomír
8 Desák Petr
9 Dočkal Petr
10 Hanák Michal
11 Hladký Michal
12 Horák Tomáš
13 Horňák Štěpán
14 Janko František
15 Jašek Jan
16 Jelínek Roman
17 Jíra Roman
18 Kříž Jiří
19 Kutáček Vojtěch
20 Langr Ladislav
21 Látal Miroslav
22 Lískovec Jaroslav
23 Martínek Jakub
24 Mráz Jan
25 Matoušek Michal
26 Nováková Vlasta
27 Payer Martin
28 Pokoracký Martin
29 Oulehla Karel
30 Prokopová Renata
31 Riedl Jan
32 Schmidtová Veronika
33 Drabálková Lucie
34 Švábenská Romanan
35 Popelková Barbora
36 Kubíček Štěpán
37 Kašpárek Marek
38 Sedláková Monika
39 Stráský Pavel
40 Trojan Radek
41 Smetana Jakub
42 Syslová Lucie
43 Škaroupka Jakub
44 Zámečník Jan
45 Navrátil Vojtěch
46 Nerudová Michala
47 Slámová Markéta
48 Jejínek Roman
Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Bečnaříková Ivana
2 Čaloudová Petra
3 Čechová Hana
4 Hatová Lucie
5 Horká Petra
6 Koláčková Kateřina
7 Nadymáčková Ilona
8 Neugetouerová Markéta
9 Orságová Miroslava
10 Hanáková Kamila
11 Palán Tomáš
12 Mančík Jiří

Rok 2002/2003 - škola Brno

4.A Příjmení Jméno
1 Čadová Lucie
2 Dikyová Veronika
3 Eichneier Aleš
4 Hrbatová Dagmar
5 Jurková Jana
6 Kamenný Václav
7 Knobl Jan
8 Kokrhánková Luciana
9 Krejčová Kateřina
10 Metelka Jakub
11 Nechářová Hana
12 Oškrdová Iveta
13 Pazourek Karel
14 Peiger Václav
15 Slezáková Jana
16 Šiklová Jarmila
17 Šunková Jana
18 Urbánková Magda
19 Vaňurová Alžběta
20 Zavadilová Jana
21 Čumová Petra
4.B Příjmení Jméno
1 Onderková Petra
2 Bobková Veronika
3 Buršík Jonáš
4 Fišerová Vladimíra
5 Floriánová Tereza
6 Forštová Jana
7 Harašta Michal
8 Haraštová Jitka
9 Horák Miroslav
10 Hytych Přemysl
11 Káňová Barbora
12 Křivánková Veronika
13 Křížová Martina
14 Kučerová Veronika
15 Ledvinková Zdeňka
16 Linderová Eva
17 Lochmerová Taťána
18 Mudruňková Hana
19 Mynářová Bronislava
20 Polívka Tomáš
21 Přidalová Kateřina
22 Ptáčková Eva
23 Šplíchalová Petra
24 Tesařová Anna
25 Vašíček Ondřej
26 Veselá Hana
4.C Příjmení Jméno
1 Baloun Jiří
2 Běličková Soňa
3 Bílková Zuzana
4 Cicálek Jindřich
5 Daňhelková Veronika
6 Dobrovolný Jiří
7 Horská Dana
8 Hošnová Michala
9 Hrdinová Daniela
10 Kyttychová Michaela
11 Jelínková Jaroslava
12 Kocourková Helena
13 Kolaříková Lenka
14 Krátký Slavomil
15 Křižanová Pavla
16 Křížová Eva
17 Lukeš Martin
18 Macková Jana
19 Stárková Zdeňka
20 Špálovská Marcela
21 Vytrhlíková Lucie

Rok 2002-2005 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2002 – 2005)
Bunčiak Lukáš
Kuře Zdeněk
Manek Michal
Maršálek David
Opršal Milan
Štýbl Karel
Zabloudil Jiří
Zelinka Milan
Klimeš Jaroslav
Župka Martin
3.AA Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Bárta Jiří
2 Dobeš Jiří
3 Hádlík Luboš
4 Maršák Aleš
5 Matoušek Ladislav
6 Novotný Lukáš
7 Novotný Petr
8 †Odehnal Tomáš
9 Petránek František
10 Vrba Jakub
11 Zalaba Pavel
12 Kolísek Štěpán
3.AB Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Béreš Martin
2 Drdla Michal
3 Gajdoš William
4 Hádlík Luboš
5 Kobzík Jindřich
6 Otáhal Josef
7 Procházka Adam
8 Rytíř Tomáš
9 Skalický Petr
10 Katrinec Radek

Rok 2002-2005 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Autrata Vilém
2 Bláhová Anna
3 Černý Kamil
4 Daníček Radek
5 Dočkal David
6 Dvořák Miloslav
7 Dvořák Petr
8 Florianová Jitka
9 Fňukal Tomáš
10 Francová Michaela
11 Gajda Martin
12 Geyer Robert
13 Hikešová Kateřina
14 Hořava Michal
15 Hrdlička Rostislav
16 Chyba Vítězslav
17 Jurečka Jiří
18 Kiss Petr
19 Knápek Tomáš
20 Komínek Lukáš
21 Kovařík Petr
22 Kříž Martin
23 Kubů Vendula
24 Kučeříková Michaela
25 Lespuch Igor
26 Lubíková Lucie
27 Matoušek Jiří
28 Pažebřuch Petr
29 Peťová Dana
30 Poláková Renata
31 Pípa Marek
32 Sedláková Radka
33 Skokan Tomáš
34 Syslová Bohumíra
35 Šmíd Marek
36 Švábenská Markéta
37 Řiháček Miroslav
38 Valinger Jakub
39 Vaverka Patr
40 Vystrčil Tomáš
41 Welzl Libor
42 Vlček Marek
43 Toman Lukáš
44 Zachrla Petr
45 Zouhar Martin
46 Brabec Bedřich
47 Kočka Patr
48 Berky Milan
49 Doležálek Miroslav
Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Bednáriková Gabriela
2 Boháčková Monika
3 Frantová Stanislava
4 Hudečková Petra
5 Karásek Michal
6 Polická Pavlína
7 Pospíšilová Petra
8 Najman Petr
9 Poulíková-Pařízková Milena
10 Bula David
11 Čapková Hana
12 Bartošová Romana

Rok 2002-2003 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2002 – 2003)
Borkovec Michal
Březina Marek
Cupák Lukáš
Jambor Zdeněk
Krupica Jiří
Kopka Martin
Novák Pavel
Růžička Zdeněk
Slaný Vladislav
Staněk Jan
Šalomon Jiří
Zoufalý Zbyněk

Rok 2001/2002 - škola Brno

4.B Příjmení Jméno
1 Bajza Milan
2 Bojanovská Hana
3 Boudná Jaroslava
4 Dvořák Pavel
5 Kadlec Ondřej
6 Káňová Dana
7 Musil Jaroslav
8 Kostelanová Barbora
9 Kuřátková Petra
10 Kyselá Dagmar
11 Laubová Pavla
12 Měcháček Jiří
13 Musilová Petra
14 Palečková Hana
15 Páralová Anna
16 Petrlíková Marta
17 Pospíšilová Eva
18 Říčková Petra
19 Ševčík Ladislav
20 Šikula Zbyněk
21 Šípková Jana
22 Závodníková Pavla
4.C Příjmení Jméno
1 Bartušek Robin
2 Bílek Ondřej
3 Blahová Marta
4 Bogdálková Petra
5 Brázdil Pavel
6 Čermák Jan
7 Čunajová Tamara
8 Doležalová Jana
9 Dudek Jan
10 Jiránková Barbora
11 Kaláb Miloslav
12 Michalíková Ludmila
13 Moštková Irena
14 Procházková Soňa
15 Rásochová Martina
16 Rod Jan
17 Rozsívalová Barbora
18 Slámová Dana
19 Staňková Miluše
20 Vozková Andrea

Rok 2001-2004 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (2001 – 2004)
Horák Lukáš
Kudlička Tomáš
Kunčar Jan
Novák Milan
Machač Petr
Mátl Luděk
Mezihorák Pavel
Partl Eduard
Popela Filip
Šalomon František
Lyczak Michal
3.AA Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Bartoš Zdeněk
2 Buršík Miroslav
3 Černý Zdeněk
4 Jančák Jakub
5 Káňa Martin
6 Krist Miloš
7 Lang Petr
8 Mejzlík Antonín
9 Novosad Jan
10 Ondráček Michal
11 Petruš Martin
12 Rohrer Aleš
13 Řepa Vlastimil
14 Stehlík Jan
15 Tomek Martin
16 Tomeška Milan
17 Toncr Tomáš
18 Trněný Lukáš
19 Žďárek Michael
20 Horák Luboš
3.AB Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Hojač Lukáš
2 Jakš Milan
3 Sláma Jakub
4 Studnica Luboš
5 Říha Zdeněk
6 Tlustoš Daniel
7 Tůma Libor
8 Uher Ondřej

Rok 2001-2004 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Blažek Richard
2 Buček Milan
3 Cetlová Ivana
4 Coufal Marek
5 Čejka Radek
6 Finkes Tomáš
7 Fribertová Michaela
8 Gaško Jaroslav
9 Heidlberk Jakub
10 Homolka David
11 Chudosovcev Vladimír
12 Lačňák Marián
13 Kašparovský Petr
14 Krejštofová Marcela
15 Kopřivová Alena
16 Kubín Martin
17 Mahovský Aleš
18 Machač Jakub
19 Matula Jan
20 Motyčková Jana
21 Navrátilová Martina
22 Nesvadba Stanislav
23 Pospíšil Tomáš
24 Polách Jan
25 Plicka Antonis
26 Polívka Lukáš
27 Popovová Hana
28 Prokopová Anna
29 Pšurný Jakub
30 Rusek Ondřej
31 Sedlmajer David
32 Schmerková Romanan
33 Schoř Jiří
34 Srostlík Michal
35 Schoř Karel
36 Stix Pavel
37 Šedivá Zdeňka
38 Havlíková Jana
39 Švestka Martin
40 Růžičková Irena
41 Vnuk Pavel
42 Wolfová Judita
43 Zvonková Simona
44 Didi Lukáš
45 Hakopyjan Arman
46 Zapletalová Lucie
47 Táborský Pavel
48 Ondrášek Jiří
49 Koráb Martin
50 Doležel Marek

Rok 2001-2003 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Berglová Jaroslava
2 Černá Monika
3 Dubčáková Lucie
4 Jančářová Miroslava
5 Nováková Petra
6 Sec Jiří
7 Škůrková Barbora
8 Voigtová Jarmila
9 Vyhnálková Radka

Rok 2000/2001 - škola Brno

4.B Příjmení Jméno
1 Budínová Miroslava
2 Dítětová Miroslava
3 Doležal Ladislav
4 Dvořák Jan
5 Dvořák Jiří
6 Glozová Ivana
7 Grmolcová Silvie
8 Chytilová Hana
9 Kludská Radka
10 Kotková Lenka
11 Křižková Aneta
12 Lobpreisová Ivona
13 Martínková Karla
14 Matuška Petr
15 Mládek Oldřich
16 Pražáková Veronika
17 Rozmanová Jana
18 Růžičková Miloslava
19 Sedláčková Zuzana
20 Součková Marta
21 Vinklářem Martin
22 Vysloužilová Anna
23 Tauer Tomáš
4.C Příjmení Jméno
1 Boček Vítězslav
2 Brabencová Kateřina
3 Drábková Martina
4 Herdinová Marie
5 Kořínková Pavla
6 Kresťampolová Magda
7 Kvasničková Lenka
8 Matlová Jana
9 Obršlíková Libuše
10 Olejníčková Hana
11 Ottová Barbora
12 Peňázová Veronika
13 Sadovská Martina
14 Urbánková Jana
15 Válková Kateřina
16 Veitová Lucie
17 Vognárková Karmila
18 Žalud Jan

Rok 2000-2003 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Demlová Gabriela
2 Dirda Jiří
3 Dohnal Petr
4 Feith Karel
5 Harásek Martin
6 Heinz Michal
7 Hemerka Petr
8 Horák Vladislav
9 Chloupek Miroslav
10 Grietch Milan
11 Jelínková Lenka
12 Jirků Aleš
13 Jurka Antonín
14 Kotouček Petr
15 Kýr Jan
16 Lhotecký David
17 Nebojsa Ondřej
18 Nevřivý Roman
19 Marková Kateřina
20 Oujezský Filip
21 Popelák Martin
22 Pouzová Hana
23 Rafaj Jiří
24 Schindler František
25 Skopal Jan
26 Strouhalová Lucie
27 Soukup Lukáš
28 Šalplachta Michal
29 Šiška Pavel
30 Švaříček Milan
31 Vajgrt Radim
32 Vágner David
33 Vejchoda Lubomír
34 Vodička Oto
35 Vondrák Pavel
36 Šmétka Daniel
37 Horká Renata
38 Veselá Lenka
39 Staněk Michal
40 Enčev Martin
41 Vančata Radek
Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Běloušková Kristýna
2 Dospíšilová Olga
3 Hroudná Kateřina
4 Chrástová Hana
5 Chytilová Lucie
6 Jégrová Miluše
7 Marischlerová Marcela
8 Matulová Marcela
9 Mihoková Helena
10 Navrátilová Andrea
11 Navrátilová Iveta
12 Patová Klára
13 Putnová Iveta
14 Roztočilová Gabriela
15 Součková Olga
16 Šmehlíková Helena
17 Šusterová Iveta
18 Lehká Petra
19 Švandová Pavla
20 Sedláková Monika
21 Kozlová Anděla
22 Svobodová Lucie

Rok 2000-2003 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

3.AA Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Smejkal Michal
2 Slezák Marek
3 Steinocher David
4 Šiška Jiří
5 Vašek Jan
6 Zaoral Zdeněk
7 Jeřábek Aleš
8 Swarz Marek
3.AB Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Badin Jan
2 Cibulka Michal
3 Červenka Michal
4 Goliáš Luboš
5 Hejduk Stanislav
6 Helešic Jakub
7 Herman Václav
8 Chudoba Pavel
9 Křetínský Tomáš
10 Liška Petr
11 Matuš Martin
12 Peška Ondřej
13 Pleml Miroslav
14 Ruber Jan
15 Schlixbier Jaroslav
16 Straka Josef
17 Strouhal David
18 Hamrozi Lukáš
19 Maršák Martin

Rok 1999-2002 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1999 – 2002)
Cichra Ladislav
Horčica Josef
Jedlička Lubomír
Kratochvíl Michal
Majerský Jan
Mikulica Josef
Minařík Pavel
Neumann Zdeněk
Prokeš Petr
Schoř Jan
Ševčík Jiří
Vrbka Petr
Zabloudil Miroslav
Zoufalý Milan
Uhlíř Vladimír
Salajka František
Šebesta Martin
Šesták Karel
3.AA Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Coufal Roman
2 Čáp Libor
3 Flaks Roman
4 Fraiberg Libor
5 Chmel Martin
6 Jelínek Petr
7 Kalvoda Petr
8 Kaňa Jaroslav
9 Koupar Lubomír
10 Kozel Ivo
11 Kubík Jaroslav
12 Mikel Miroslav
13 Obrtlík Lukáš
14 Rohrer Tomáš
15 Rolko Michal
16 Řehůřek Václav
17 Schiller Blažej
18 Soukop Pavel
19 Urbánek Petr
20 Žák Petr
3.AB Příjmení Jméno
Učební obor 24-19-2 (23-68-H001) Automechanik
1 Brátka Karel
2 Gertner Antonín
3 Horáček Vít
4 Chmel Martin
5 Jurečka Jiří
6 Kalvoda Jaroslav
7 Krátký Michal
8 Látal Petr
9 Laťák Richard
10 Opluštil Radek
11 Pavelka Miloš
12 Podsedník Libor
13 Rohrer Michal
14 Straka David
15 Stehlík Luděk
16 Šebesta Jiří
17 Valoušek Roman
18 Zapletal Pavel
19 Kilián Antonín
20 Novák Petr
21 Kratochvíl Tomáš
22 Krejčiřík Zdeněk
23 Lengál Pavel

Rok 1999-2002 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Bahenská Veronika
2 Belica Pavel
3 Bibisidis Nikolas
4 Buchtová Lenka
5 Bukovina Ladislav
6 Grus Martin
7 Hamerníková Petra
8 Horejsková Irena
9 Kasal Vladislav
10 Kočí Tomáš
11 Krejčí Kateřina
12 Krejsek Pavel
13 Ludin Michal
14 Kučera Jan
15 Macek Martin
16 Mahovský Zdeněk
17 Odehnal Pavel
18 Otřísal Oldřich
19 Pavláček Tomáš
20 Pernica Miroslav
21 Sporz Petr
22 Pospíšil Jan
23 Rerychová Eva
24 Rozkopal Lukáš
25 Sehnalová Blanka
26 Staňková Dagmar
27 Svoboda Miroslav
28 Šeberová Barbora
29 Tomek Martin
30 Ursacher Rudolf
31 Vágner Tomáš
32 Vašek Stanislav
33 Veis Pavel
34 Vítek Tomáš
35 Vláčil Lukáš
36 Hrdlička Jakub
37 Šenková Veronika
38 Albrecht Jiří
39 Látal Stanislav
40 Chrastil Jan
41 Rubrová Markéta
42 Smejkalová Jana
Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Chutná Miluše
2 Kališová Iva
3 Mrázová Lenka
4 Pech Jiří
5 Lazarová Žaneta
6 Fuxová Veronika

Rok 1998-2001 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1998 – 2001)
Böhm Jan
†Hradecký Jan
Kašparovský Tomáš
Křivánek Libor
Zimberg Pavel
Macíček Miroslav
Majerský Petr
Matyák Jakub
Mazálek Josef
Neubauer David
Novotný Rostislav
Patočka Zdeněk
Rathouszký Pavel
Šebesta Vojtěch
Šmatlava Rudolf
Šrámek Martin
Vozár Jan
Dobrovodský Jiří
3.A Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Bedřich Kamil
2 Dymáček Jan
3 Fila Vojtěch
4 Grof Martin
5 Holoubek Tomáš
6 Hromek Jiří
7 Chytka Vladimír
8 Javorský Ondřej
9 Jelínek Miroslav
10 Ježek Petr
11 Kelbl Robert
12 Klaška Roman
13 Oloupat Vladimír
14 Kominek Jiří
15 Konečný Petr
16 Krejčiřík Jiří
17 Kyzlink Rostislav
18 Lorber Tomáš
19 Mika Bohumil
20 Picmaus Tomáš
21 Plch Pavel
22 Rolínek Pavel
23 Šafránek Jiří
24 Šaroun Pavel
25 Španiel Jan
26 Trubač Jaroslav
27 Vítámvás Pavel
28 Zezula Lukáš
3.B Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Hanák Pavel
2 Havlík Zdeněk
3 Hroudný Zbyněk
4 Komínek Jiří
5 Látal Lukáš
6 †Lengál Pavel
7 Mlýnek Tomáš
8 Novák Jan
9 Otřísal Tomáš
10 Plotěný Jan
11 Sedláček František
12 Schöter Michal
13 Sinajský Pavel
14 Starý Zdeněk
15 Tlustoš Patrik
16 Toman Vlastimil
17 Vaněk Roman
18 Maňák Michal
19 Sokolář Pavel

Rok 1998-2001 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Učební obor 65-52-H 001 (64-45-2) Kuchař, – ka
1 Benadová Lenka
2 Böhm Václav
3 Buchta František
4 Celnarová Miroslava
5 Celnarová Petra
6 Doležalová Eva
7 Hamala Lukáš
8 Chaloupka Tomáš
9 Jansa Martin
10 Klučková Jana
11 Kolařík Petr
12 Kudla Ondřej
13 Mikšová Martina
14 Pergler Lukáš
15 Schwachová Renata
16 Svobodová Ivana
17 Ševčíková Marcela
18 Vykydalová Miroslava
19 Zajíc David
20 Zimová Lucie
21 Zoufalá Kateřiva
22 Vaculík Filip
23 Čapek Tomáš
24 Hejduk Petr
25 Šťastný Libor
26 Bača Lukáš
27 Šibíček Zdeněk
28 Kraus Miroslav
Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Dofková Veronika
2 Effenberger David
3 Hložková Kateřina
4 Holasová Šárka
5 Jahoda Jiří
6 Janíčková Klára
7 Šveska Martin
8 Zoufalá Vlasta

Rok 1997-2000 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1997 – 2000)
Brabec Zdeněk
Dudík Roman
Janáš Jaroslav
Hangya Roman
Kratochvíl Pavel
Leidorf Karel
Malý Josef
Musil Luděk
Peka Lukáš
Pekařík Karel
Říha Petr
Svánovský Michal
Kopřiva Petr
Dvořáček Zbyněk
3.A Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Beránek David
2 Čeleda Ondřej
3 Dofek Jan
4 Dolák Lukáš
5 Drahovzal Radek
6 Čáp Martin
7 Hanzl Aleš
8 Havlík Martin
9 Homola Tomáš
10 Homolka David
11 Horázný Karel
12 Kiml Miroslav
13 Oloupat Petr
14 Kubeš Petr
15 Lechner Martin
16 Major Pavel
17 Mátl Oldřich
18 Outulný Roman
19 Pačíska Michal
20 Peloušek David
21 Schöffer Radim
22 Studnica Štefan
23 †Strouhal Jan
24 Struhař Aleš
25 Jilich František
3.B Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Borek Josef
2 Danihel Aleš
3 Herzán Libor
4 Hynšt Ladislav
5 Jež Jiří
6 Horázný Karel
7 Svoboda Jiří
8 Daněk Pavel
9 Štancl Martin
10 Válek Kamil
11 Štefanik Martin

Rok 1997-2000 - škola Rajhrad

Příjmení Jméno
Ucební obor 29-64-201 Cukrář, – ka
1 Kudynková Ester
2 Ondrůjová Pavlína
3 Otavová Radka
4 Procházková Renata
5 Prochászková Leona
6 Sedlmajerová Lenka
7 Opletalová Martina

Rok 1994-1997 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1994 – 1997)
Hovězák Luděk
Chvílíček Martin
Jochlík Martin
Liška Lubomír
Liška Zdeněk
Macíček Tomáš
Pařízek Jiří
Podborský Zdeněk
Povolný Tomáš
Šimbera Radek
Šipka Jan
Vičar Luboš
Zemčík Martin
Kozina Aleš
Šiška Martin
3.A Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Becha Pavel
2 Dominik Petr
3 Drobílek Lukáš
4 Hájek Miroslav
5 †Jarý Jiří
6 Charvát Radim
7 Janošek Roman
8 Mátl Pavel
9 Kanev Jaroslav
10 Kilián Roman
11 Macek Petr
12 Pokorný Ladislav
13 Sedlák Ladislav
14 Soukal Antonín
15 Škárka Zdeněk
16 Šula Pavel
17 Vráblík Zdeněk
18 Chramosta Pavel

Rok 1993-1996 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1993 – 1996)
Aipldauer Michal
Dvořák Pavel
Duchoň Bohumil
Faltýnek Robert
Fiala Petr
Gumančík Petr
Chrasta Michal
Kopeček Petr
Lemon Ladislav
Pokorný Stanislav
Ryšavý Pavel
Sekanina Antonín
Sláma Martin
Skoupý Vilém
Staňa Vladimír
Šik Jan
Tyšl Martin
Jaroš Zbyněk
3.A Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Bank Michal
2 Dočkal Miroslav
3 Eliáš Miroslav
4 Horňák Radek
5 Jánek Radomír
6 Koška David
7 Lašák Petr
8 Mátl Pavel
9 Mátl Radovan
10 Matzka Pavel
11 Otypka Jiří
12 Petrovský Aleš
13 Řezníček Michal
14 Šťastný Aleš
15 Šurýn Petr
16 Trenz Martin
17 Tvarůžek Michal
18 Zach František
19 Vaníček Michal

Rok 1992-1995 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1992 – 1995)
Arvay Daniel
Čumpa Jan
Hofmann Pavel
Homolka Martin
Hudec Tomáš
Jelínek Luboš
Németh Petr
Schiller Josef
Šmerda Tomáš
Šperka Jaroslav
Urbánek Jan
Ustohal Aleš
Vaculík Jan
Okřina Lukáš
Šik Petr
3. A Příjmení Jméno
Učební obor 24-66-209 ( 23-68-H003) Mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla
1 Bojda Roman
2 Černý Vratislav
3 Čuba Pavel
4 Hauk Martin
5 Hrůza Miloš
6 Kolaja Roman
7 Lazar Zdeněk
8 Ludin Tomáš
9 Maniš Aleš
10 Navrátil Aleš
11 Novák Jiří
12 Procházka Michal
13 Spěšný Jiří
14 Staněk Ladislav
15 Stejskal Radim
16 Šmídek Josef
17 Urbánek Jiří
18 Vyhnánek Libor
19 Odehnal Pavel
20 Jeřábek Daniel
21 Kubiš Jaromír

Rok 1991-1994 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1991 – 1994)
Adámek Aleš
Adámek Martin
Bartoněk Ivo
Blahák Jiří
Cupal Miroslav
Čížek Aleš
Daška Martin
Daněk Patrik
Doležal Roman
Dvořáček Karel
Dvořáček Josef
Dubina Jan
Filip Jiří
Grosche Jiří
Hellar Vladimír
Hybký Marian
Hrabovský Saša
Hřebíček Tomáš
Ištok Roman
Kadlčík Richard
Kaluža Petr
Kelbl Michal
Kovanda Milan
Kosík Ladislav
Křivka Martin
Kunz Jiří
Kozel Tomáš
Kříž Radek
Kumpa Kamil
Mikoláš Martin
Minařík Petr
Nováček Bronislav
Och Vojtěch
Ondráček Vladimír
Poslušný Libor
Procházka Pavel
Římsa Daniel
Sláma Libor
Sýkora Jaroslav
Ustohal Karel
Žaloudek Jaroslav

Rok 1989-1992 - Střední odborné učiliště Želešice, Sadová 338

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1989 – 1992)
Bartoš Jiří
Beneš Karel
Beyer Hugo
Brablc Roman
Brožek Petr
Cvek Martin
Daněk Jiří
Dostál Jaroslav
Dostoupil Radek
Doubek Josef
Hlaváček Libor
Gáč Milan
Gergela Jaroslav
Grigliak René
Grof Vítězslav
Grycz Miroslav
Havlát Aleš
Hladík Michal
Husák Petr
Kaplan Richard
Klouda Pavel
Kobzík Libor
Kopřiva Radek
Kosina Milan
Kramář Karel
Krejčí Milan
Kunst Oldřich
Lukášek Martin
Mahovský Radek
Mráka Marian
Nečas Marek
Neumann Pavel
Osička Karel
Ondrášek Radek
Papež Petr
Pokorný Jiří
Polomini František
Popp Zdeněk
Prášek Vlastimil
Řezáč Roman
Semerád Aleš
Schallenberger Jan
Smejkal Jiří
Smutný Petr
Staněk Roman
Svoboda Radek
Šenkýř Květoslav
Šťastný Jiří
Tylčer Radek
Vaněk Josef
Vašíček Martin
Vinter Radek
Vorel Kamil
Vyskočil Petr
Weinhöfer Jiří
Zachař Radek
Michna Marian

Rok 1988-1991 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1988 -1991)
Jaňour Ladislav
Kratina Pavel
Lukáš Daniel
Mrhálek Martin
Pergl František
Němec Marek
Procházka Petr
Prokeš Michal
Prstek Jiří
Průdek Lumír
Přibyl Jaromír
Přikryl Jan
Rektořík Jiří
Richter Jan
Rujbr Jiří
Ryšavý Karel
Sáček Josef
Eliáš Richard
Stano Michal
Sv+tlík Roman
Svoboda František
Šiller Petr
Truksa Petr
Urbájek Jiří
Veselý Václav
Veverka Jaroslav
Zemek František
Žilka Jaroslav
Bedmář Rostislav
Bejdák Karel
Brychta Josef
Čekal Petr
Doležel Marian
Eckelt Pavel
Furch Martin
Hellar Libor
Holacký Petr
Hruda Eduard
Kachyňa Martin
Kamenický Michal
Klein Roman
Krejčí Vít
Křižák Radek
Kučera Čeněk
Lozrt Martin
Malenda Karel
Matuška Jan
Novák Zdeněk
Plaštiak Jan
Procházka Petr
Prokeš Zdeněk
Šlancar Radim
Vojtěšek Petr
Sedláček Luděk

Rok 1987-1990 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1987 – 1990)
Antoš Dušan
Bača Bronislav
Bednář Roman
Bílek Josef
Bohýl Vít
Brázda Josef
Bystrzonovský Jiří
Čapka Václav
Čumplík Zbyněk
Damborský Kamil
Ďuráč Pavel
Fic Jaroslav
Hanák Aleš
Hawlín Richard
Horák Milan
Jandásek Marek
Jirka Libor
Kobliha Oldřich
Klodwik Vlastimil
Klouda Oldřich
Kocáb Jaroslav
Kolbábek Miroslav
Konečný Petr
Kopečný Roman
Kordiovský Karel
Křivánek Petr
Kuba Pavel
Lang Marek
Machač Vít
Mareš Dalibor
Matoušek František
Mildner Kamil
Němecz Roman
Nevoránek Jiří
Němeček Milan
Novotný Milan
Ondrůj Jiří
Pačíska Petr
Papeř Dušan
Pazourek Josef
Procházka Martin
Řezáč Marek
Sedlák Aleš
Schauer Marek
Strádal Václav
Straka Rostislav
Šebesta Martin
Tomek Vítězslav
Turza Radek
Vala Petr
Valášek František
Veselý Jiří
Viktorin Miroslav
Weis Milan
Zavadil Jaroslav
Závorka Jiří
Zdražílek Petr
Páral Radek
Uher Jan

Rok 1986-1989 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1986 – 1989)
Brázda Miroslav
Černý Libor
Dusbaba Aleš
Fiala Radek
Franěk Luboš
Gardáš Josef
Homola Zdeněk
Horr Martin
Hrdlík Roman
Hřebačka Martin
Chrástek Bohumil
Jaborník Rostislav
Jambor Jiří
Jančálek Radek
Juránek Eduard
Kabelka Pavel
Kašpárek Martin
Khůl Jiří
Klein Josef
Klimeš Jiří
Kopešný Martin
Králík Oldřich
Křiva Radovan
Křivánek Petr
Kvěch Jan
Machatka Roman
Mátl Rostislav
Maxián František
Musil Rostislav
Nejtek Ivo
Nový Bohuslav
Peška Miroslav
Rudolecký Pavel
Sadílek Martin
Sedláček Jan
Sedláček Jiří
Sedláček Vladimír
Sendler Pavel
Staněk Jiří
Stejskal Roman
Svoboda Petr
Sýkora Jaroslav
Šebesta Václav
Škoda Pavel
Texl Michal
Tihlařík Libor
Uherek Josef
Veselý Jaroslav
Vidlák Milan
Vojáček Rudolf
Winkler Jan
Zugárek František
Žáček Radek
Žalud Pavel
Živěla Zdeněk
Januš Květoslav
Lacko Radim
Kolbert Drahomír

Rok 1985-1988 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1985 – 1988)
Bartoš Zbyněk
Buchta Dalibor
Cesar Vlastimil
Ciprys Svatopluk
Daněk Antonín
Daněk Martin
Daniel Vít
Dofek Petr
Doležal Jan
Fibich Dalibor
Filipčík Alexander
Flajšinger Jan
Foltýn Pavel
Formánek Roman
Franc Luděk
Hájek Pavel
Hasil Milan
Hloušek Milan
Chrást Slavomír
Janás Petr
Jaroš Pavel
Klvač Pavel
Konečný Josef
Koráb Josef
Krátký Milan
Kylian Pavel
Martinásek František
Martínek Vladislav
Novák Jiří
Novák Milan
Novák Václav
Otisk David
Paprstka Petr
Petlák Petr
Polách Zdeněk
Rusňák Rostislav
Sáblík Radek
Sedlář Jan
Skokan Jiří
Spáčil Jan
Staněk Luboš
Šindelka Ladislav
Šlachta Robert
Štrubl Jaroslav
Šulák Jaromír
Urbánek Richard
Vaníček Václav
Vašulín Miroslav
Vojáček Radek
Zámečník Martin
Lindner Pavel
Kotoul Jiří

Rok 1984-1987 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1984 – 1987)
Baránek Miroslav
Bauer Pavel
Boček Martin
Boček Pavel
Bubeník Radovan
Crha Richard
Daněk Bořivoj
Dobrovolný Pavel
Dočkal Oldřich
Fridrich Bohumil
Gracl Libor
Hart Josef
Helešic Stanislav
Hozák Miroslav
Chloupek Petr
Janíček Petr
Jarůšek Jan
Jelínek Aleš
Kamarýt Aleš
Knápek Vlastimil
Kohoutek Bohdan
Koláček Petr
Koukal Miroslav
Kozderka Evžen
Kučera Josef
Lhotecký Miroslav
Machač Josef
Mikulík Libor
Nešpor Josef
Nevěděl Rostislav
Petlák Daniel
Petrásek Pavel
Pezlar Jaroslav
Riedl Aleš
Říčka Pavel
Sekanina Daniel
Snovický Rostislav
Stehlík Pavel
Střítecký Zdeněk
Svoboda Stanislav
Šafařík Rostislav
Šedivý Zdeněk
Šmíd Miroslav
Šťavík Drahomír
Válka Pavel
Venglovič Marcel
Vodák Karel
Zelinka Václav
Husák Robert
Urbánek Bronislav
Zálešák Libor
Jurkovič Luděk

Rok 1983-1986 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1983 – 1986)
Bednář Pavel
Beneš Tomáš
Bíza Pavel
Boček Roman
Bolfík Josef
Borovička Lubomír
Bureš Jiří
Cigánek Miroslav
Drábek Josef
Hájek Miroslav
Holešínský Jaroslav
Hotárek Miroslav
Jelínek Vít
Kilián Antonín
Koráb Vít
Komárek Pavel
Kostiha Václav
Krůza rostislav
Langhammer Jaroslav
Lengál Vlastimil
Lidmila Zdeněk
Mazel Richard
Měřínský Pavel
Nevěděl Karel
Pokorný Rudolf
Prachař Antonín
Procházka Marek
Radovský Radek
Rašovský Antonín
Rašovský Milan
Janás Miloslav
Remiáš Eduard
Střelský Petr
Škrob Ondřej
Štěpánek Robert
Šubrt Zdeněk
Tetur Pavel
Valíček Pavel
Veselý Pavel
Vysekal Roman
Zemánek Petr
Chudáček Marek
Bobrzyk Tomáš
Svoboda Michal
Sladký Jan

Rok 1982-1985 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1982 – 1985)
Buchta Jan
Bula Jaroslav
Ciprys Zdeněk
Diviš Patrik
Dryska Jiří
Duroň Jaroslav
Fasora Karel
Hála Ladislav
Hanáček Antonín
Havlín Bohumil
Hráček Petr
Hrubeš Jiří
Charvát Petr
Jilka Pavel
Kaňa Antonín
Kohoutek Zdeněk
Kotas Jiří
Král Jiří
Kropáček Milan
Kufa Jaroslav
Makucl Martin
Martinek Petr
Mátl Kamil
Nohel Miroslav
Ondráček Marek
Ondrůj Josef
Pehal Jan
Peška Petr
Pokorný Antonín
Piegrt Pavel
Procházka Vladimír
Rolínek Stanislav
Rotrekl Libor
Růžička Radoslav
Růžička Zdeněk
Strnad Pavel
Suský Miloš
Svozil Martin
Šedý Luděk
Šipr Luboš
Šťastný Miroslav
Švehla Ivo
Uher Zdeněk
Vidrmert Oldřich
Volařík Marek
Žáček Pavel
Slováček Marcel

Rok 1981-1984 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1981 – 1984)
Balák Jiří
Daněk Antonín
Donné Mário
Dvořák Jiří
Flajšinger Milan
Gála Josef
Grégr Luboš
Handl František
Havlíček Václav
Hemala Roman
Hlavačka Petr
Horr Karel
Janošek Pavel
Janoušek Petr
Jeřábek Petr
Kalenda Ladislav
Kalvoda Oldřich
Kaňa Zdeněk
Kocman František
Kocourek Ivan
Kolének Radovan
Konečný Jaromír
Kondr Tomáš
Kramář Miroslav
Kraut Svatoslav
Krupička Petr
Kuja Jaroslav
Lukášek Břetislav
Nejedlý Jiří
Novák Luboš
Ocásek Jiří
Pzourek Radek
Pažebřuch Ladislav
Piták Petr
Pokorný Zdeněk
Popovský Přemek
Pospíchal Luboš
Pospíšil Zdeněk
Procházka Dušan
Rada Miloš
Rampáček František
Řeřucha Pavel
Senohrábek Petr
Smetana Jaroslav
Smutný Michal
Straka Zdeněk
Svoboda Richard
Šural Josef
Švrček Jan
Vališ Jan
Vyhnalík Pavel
Vykoukal Petr
Vykydal Petr
Wittman Rudolf
Zabloudil Zdeněk
Železný Antonín
Životský Vítězslav
Mrkvica Jaroslav

 

Rok 1980-1983 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1980 – 1983)
Bartoněk Petr
Bednář Radek
Bedřich Vladimír
Beránek Vratislav
Bílek Pavel
Boháček Miloš
Bystřický Pavel
Dadák Oldřich
Dobeš Milan
Doležel Pavel
Dolinay Jiří
Dvořák Břetislav
Franc Radek
Gambolis Libor
Haluza Radek
Harašta František
Hofr Karel
Hrubý Roman
Husovský Mojmír
Hvižď Radek
Hönig Josef
Koblížek Miroslav
Kočí Jaroslav
Koláček Petr
Koléšek Petr
Kondelius Karel
Kondýsek Jan
Konečný Jiří
Kopřiva Josef
Koráb Pavel
Kováč František
Krška Antonín
Kříž Josef
Kříž Mila
Latta lumír
Malaník Radek
Novák Robert
Ocásek Libor
Odložilík Zdeněk
Ondrášek Jiří
Otáhal Josef
Otáhal Luboš
Pavlíček František
Pokorný Libor
Potůček Stanislav
Procházka Miroslav
Roupec Antonín
Rozkopal Milan
Sdláček Oldřich
Sedlář Petr
Stankovič Jindřich
Steiner Vladimír
Svoboda František
Šíbl Evžen
Šichtanec Stanislav
Švábenský Jan
Truksa František
Třeštík Zdeněk
Vrána Petr
Zadělák Petr
Zedník Arnošt
Zugárek Petr
Hájek František

Rok 1979-1982 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1979 – 1982)
Albrecht Ladislav
Bartolšic Rostislav
Buček Jičí
Bystřický Vojtěch
Böhm Jaroslav
Čermák František
Fiala Miroslav
Florián Jiří
Forman Josef
Franc Zdeněk
Gargoš Jan
Gazdík Zdeněk
Hájek Vladimír
Herzán Bronislav
Holásek Jan
Hráček Aleš
Ježek Josef
Kočár Michal
Košťál Milan
Kozumplík Vít
Koukal Leoš
křeček Luděk
Křivinka Jaroslav
Kvarda Miroslav
Malý Petr
Martin Lubomír
Michalec Karel
Novotný Libor
Opat Zdeněk
Opletal Petr
Osička Pavel
Ostřížek František
Podlucký Jaroslav
Rozsypálek Jaromír
Skoupil Antonín
Sláma Jaroslav
Stodůlka Stanislav
Svoboda Zdeněk
Šedivý Radek
Tichý Radek
Týbl Milan
Vala Jan
Varga Aleš
Vaverka Radek
Večeřa Pavel
Vlk Jiří
Zalaba Pavel
Zwins Zdeněk
Žalkovský Jaroslav
Žemla Jan
Michalica Petr
Holeček Pavel

Rok 1978-1981 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1978 – 1981)
Antl Jaroslav
Badin Jan
Bach Radek
Bartoš Zdeněk
Boček Antonín
Daněk Kamil
Doležal Karel
Fabián Jaroslav
Fous Petr
Gruber Zdeněk
Hansgat Jan
Havlíček Miloš
Herůfek Jiří
Holacký Zdeněk
Holý Radek
Kadlíček Radislav
Kalous Emil
Kašpar Pavel
Kilián Zdeněk
Klement Josef
Klimeš Zdeněk
Komárek Jiří
Konečný Pavel
Kubečka Josef
Kučera Michal
Malinkovič Zdeněk
Martinásek Josef
Matuška Zdeněk
Mazálek Pavel
Měchálek Miroslav
Minařík Miloš
Motyčka Miroslav
Náhlík František
Navrátil Josef
Opálka Jan
Ovečka Josef
Pařízek Miroslav
Paták Jiří
Petr Jiří
Rajský Jiří
Řezáč Pavel
Skoupil Petr
Smetana František
Smetana Václav
Směřička Pavel
Škvařil Ladislav
Švehla Milan
Tomešek Oldřich
Tužín Josef
Velák František
Veselý Zdeněk
Veselovský Štefan
Vojtěšek Milan
Zelinka Jaroslav
Zigmund Vít
Svoboda Václav
Kučera Antonín

Rok 1977-1980 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1977 – 1980)
Antl Milan
Balga Zdeněk
Barták Jiří
Beránek Pavel
Blatný Jiří
Břoušek Antonín
Cupal Zdeněk
Čeloud Ivan
Doležel Luboš
Dvořáček Jaroslav
Dvořák František
Filásek Lubomír
Fridrich Miroslav
Gerda Jan
Golda Jan
Hála Pavel
Halouzka Petr
Horák Miroslav
Hruška Radomír
Chartný Jiří
Jankovič Rostislav
Juračka Jiří
Kahánek Josef
Kapoun Jaroslav
Hatzer Otmar
Klimeš Zdeněk
Knoz Zdeněk
Kostrůnek Jiří
Kotek Pavel
Koutný Otakar
Krejčí Karel
Krška Petr
Krystek Miroslav
Kučera Antonín
Kundera Pavel
Lhotecký Petr
Libenský Lubomír
Linhart Rostislav
Marek Stanislav
Maršák Karel
Mazal Miroslav
Moravec Milan
Moudrý Pavel
Očko Miroslav
Ondráček Jiří
Pardík Jan
Pešek Dušan
Popelák Zdeněk
Procházka Václav
Sáček Pavel
Sedláček Hugo
Smutný Jan
Stehlík Jaroslav
Strnad Petr
Suský Jaroslav
Svoboda František
Šťastný František
Tesař Luboš
Ustohal Jiří
Veselý Jan
Vozdecký Jiří
Kýr Josef

Rok 1976-1979 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1976 – 1979)
Adler Jáchym
Babiš Jan
Báňa Milan
Bílek Miloslav
Bočil Bohumír
Boudný Antonín
Břoušek Radomír
Budín Miroslůav
Černoušek Pavel
Dubšak Jiří
Dvořák Miroslav
Filípek Libor
Gála Stanislav
Glor Jaroslav
Hladkovský Milan
Hlouch Miroslav
Hovězák František
Janoušek Eduard
Jaroš Karel
Jaroš Petr
Kadlíček Jan
Kalay Milan
Klapal Oldřich
Kocáb Petr
Kocourek Milan
Krontorád Libor
Kupský Josef
Kurka Josef
Kyjovský Roman
Lang Ivan
Lemon Rostislav
Létal Jan
Mahovský Jan
Matula Miroslav
Nevrlý Milan
Odehnal Milan
Pavelka František
Popp Petr
Rathauzský Štěpán
Rosa Jaromír
Ryšavý Václav
Sadílek Oldřich
Sekanina Miroslav
Sýs Jiří
Šebesta Josef
Ševčík Milan
Šimeček Jiří
Višňovský Jiří
Zámečník Miroslav
Zoufalý stanislav
Zelinka František
Žítek Miloš

Rok 1975-1978 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1975 – 1978)
Balšínek Antonín
Bedřich Václav
Bechtold Mojmír
Bínek Libor
Burian Jiří
Čáp Jiří
Duda Robert
Dubšak Jiří
Fasura Jan
Zeman František
Fiala Zdeněk
Gregora Stanislav
Hájek Vladimír
Hanák Vítězslav
Hellinger Jan
Honek Jiří
Hořava Stanislav
Hynek Rudolf
Chudáček Raimund
Jakubčík Jiří
Chloupek Jiří
Janoušek Miloš
Kalianov Marin
Kolařík Stanislav
Kotas Jiří
Kozel Vítězslav
Kratochvíl Květoslav
Křivánek Dalibor
Létal Petr
Licos Pavel
Linka Oldřich
Majda Karel
Malinka Jan
Matýšek Václav
Maoler Josef
Michna Svatoslav
Mikulenčák Ivan
Ondřík Miroslav
Otradovec Vítězslav
Pelán Jaroslav
Pikner Josef
Pluháček Ladislav
Prachař Libor
Putna František
Slaný Miroslav
Staňka Vladimír
Stražovský Josef
Škůrek Petr
Šlampa Jan
Šmerda Karel
Tesař Jaroslav
Valíček Karel
Vykoupil Leoš
Vyskočil Jiří
Zborovský František
Zemčík Pavel

 

Rok 1974-1977 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1974 – 1977)
Bílek Bohumil
Božek Robert
Brabec Karel
Buršík Jindřich
Celler Jiří
Čermák Radovan
Češek Lubomír
Doležal Libor
Drobílek Jiří
Feigerl Jan
Fiala Miroslav
Gloc Josef
Harák Václav
Haupt Rudolf
Heger Zdeněk
Helma Jaroslav
Chelík Bedřich
Jančík Jaromír
Jelínek Petr
Kilián Jaroslav
Kilián Lubomír
Klušák Vendelín
Koláček Vladimír
Krapka Josef
Křivánek Milan
Kubánek Josef
Kuchařík František
Máca zdeněk
Machala Jan
Matýšek Jaroslav
Musil Alois
Odehnal Josef
Pekařík Vladimír
Petr Vítězslav
Petrla Jaroslav
Prachař Ladislav
Rozehnal Miroslav
Rusňák Jan
Salay Karel
Sekanina Pavel
Sklenář Jiří
Skupien Josef
Smola Jaromír
Svačina Rostislav
Šedivý Miroslav
Šikula Jiří
Švach Rudolf
Toth Pavel
Adam Jaromír

Rok 1973-1976 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1973 – 1976)
Adam Jaromír
Barták Jiří
Bašný Antonín
Bedřich Libor
Buček Antonín
Buchal Miroslav
Cvrkal Miroslav
Červenec František
Čuba Stanislav
Čížek Jaromír
Dřímal Jaroslav
Esender Josef
Filla Bedřich
Gala Kare
Grulich Bohumír
Haman Petr
Hanák Alois
Hanuš Vladimír
Havlín Jaroslav
Hejl Miroslav
Hladký Bedřich
Hošek Milan
Hromádko Pavel
Janšta Pavel
Hotový Oldřich
Hrozek František
Hrubý Josef
Hrůza Bohumil
Hrůza Karel
Jenč Lubomír
Jejínek František
Ježek Jan
Kadlec Jan
Kafka Libor
Kaňa Jindřich
Karas Zdeněk
Kašparovský Vladimír
Kňůr evžen
Kohoutek Petr
Kopeček Ladislav
Kubínek František
Kudláč Slavomír
Kubíček František
Kučera Lubomír
Kuchyňka Ivo
Kvapil Jaroslav
Lajcman Jarmil
Létal Zdeněk
Mrkvica Vavřinec
Mrlák Jiří
Novotný Jan
Machát František
Mančík Jiří
Mezihorák Antonín
Neubauer Jan
Omasta Radoslav
Patera Josef
Pich Václav
Pruša Miloš
Pavlíček Tomáš
Pesan Jan
Pidra Dušan
Rampula Vladimír
Rosocha Vasil
Růžička Karel
Sedláček Pavel
Seidl Zdeněk
Siegl Pavel
Svoboda Vlastimil
Svoboda Zdeněk
Szeif Milan
Šik Inocenc
Ševčovič Josef
Švihel Vladimír
Táborský Miroslav
Šohaj Rostislav
Šmíd Lubomír
Šlechta Mojmír
Šoustal Oldřich
Štefanik Milan
Štercl Jan
Štěpánek Václav
Štýbl Jaroslav
Tománek Jan
Valoušek Luboš
Vaverka Jan
Vlasák Zdeněk
Wágner Jiří
Zigmund František
Zwilling Jaromír
Selucký Lubomír
Riedl Jan

Rok 1972-1975 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor 42 – 71 – 2 Opravář zemědělských strojů (1972 – 1975)
Bajer Miroslav
Becha Jaroslav
Bechtold Milan
Blaha Josef
Brabenec Milan
Cetl Oldřich
Čížek Jiří
Damborský Pavel
Daněk Rostislav
Doležal Jan
Doležal Jaromír
Drápal František
Dvořák Ladislav
Franta Miroslav
Gibala Josef
Grégr Petr
Hanaš Milan
Hornoch VáclaV
Hycl Lubomír
Hrabovský Tomáš
Máčka Stanislav
Jánošek Oldřich
Jedlička Jan
Jedounek Zdeněk
Klepač Libor
Klusák Bohumil
Kočí Václav
Konečný Petr
Kosík Ladislav
Krejčí Slavomír
Krejčiřík Tomáš
Krůtil Stanislav
Kubižňák Jan
Ludín Leo
Macík František
Mánek Otmar
Matoušek Josef
Mazálek Miroslav
Míček Jaroslav
Mička Pavel
Moos Miloš
Motyka Evžen
Musil Oldřich
Mužík Vladimír
Němec Jaroslav
Novák Petr
Patočka Václav
Pavézka Zdeněk
Poláček Václav
Poláček František
Peška Lubomír
Pfeffer Jan
Pikárt Petr
Pospíšil Igor
Prokop Jiří
Přerovský Antonín
Rozmahel Vladimír
Ryšavý Jindřich
Secký Petr
Sedlák Zdeněk
Slováček Jan
Sobotka Bohumil
Smékal František
Stávek Karel
Svoboda Vlastimil
Suchánek Klement
Střítecký Milan
Srnec Jiří
Šedrla Josef
Šlazinger Lubomír
Šmehlík Petr
Štihar Miroslav
Šutŕýn František
Trecha Pavel
Urbánek Jiří
Ustohal Jan
Vašek Jaroslav
Vařílek Miroslav
Vymazal Jiří
Vulgaridis Pavel
Vykypěl Josef
Vrbka Jaoslav
Vrzal Zdeněk
Vladek František
Zahálka Eduard
Zavadil Karel
Závadský Ladislav
Zbránek Pavel
Zobač Jiří
Žák Zdeněk

Rok 1971-1974 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1971-1974)
Bartoš Libor
Bučina Ladislav
Bíza Stanislav
Boušek Rostislav
Češek Vlastimil
Dvořáček Radek
Dvořák Rudolf
Fila Marek
Fňukal Zdeněk
Franta Jaromír
Gajdoš Jan
Gregor Jan
Gotvald Lubomír
Gmica Josef
Habřina Miroslav
Homolka Jiří
Homolka Pavel
Horák Dušan
Horák Jaromír
Horký Miroslav
Hycl František
Javůrek Zdeněk
Jevický Ivan
Jochlík Koloman
Jutrňák Josef
Jurníček Lubomír
Kachlík Jaroslav
Košuta Jaroslav
Kéda Hynek
Klement František
Klška Jan
Klimeš František
Kadlčík Rostislav
Kopečný Antonín
Kovář Vilém
Köhler Zdeněk
Král Jan
Kratochvíl František
Kříž Jiří
Kurdík Milan
Kvarda Vítězslav
Limberk Antonín
Lipták Jiří
Los Antonín
Matoušek Vítězslav
Matuška Josef
Morávek Petr
Majman Václav
Nečas Vojtěch
Nekvapil Blažej
Ondrášek Vladimír
Oprchal Zdeněk
Osička Josef
Oujezský Antonín
Otáhal Vladimír
Pánek Jiří
Papež Jan
Pavelák Tomáš
Pavlíček Karel
Petlák Jiří
Petula Bohumil
Palášek Bohumil
Polcar Jan
Polcar Petr
Popela Jiří
Prokeš Jan
Prokeš Zdeněk
Prošek Ladislav
Rathauský Jan
Reich Václav
Rosíval Květoslav
Senohrábek Jiří
Sivý Drahomír
Sklenář Jan
Slanina Jan
Střeštík Miroslav
Syrový Adolf
Sýs Jaroslav
Sysel Rudolf
Štěpánek Petr
Švanda
Tamtures Char.
Valihrach Josef
Večeřa Pavel
Veselý Jroslav
Vespalec Přemysl
Vybíral Zdeněk
Vyntrlík Antonín
Zatloukal Zdeněk
Zechmeister Petr
Zloch Karel

 

Rok 1970-1973 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1970-1973)
Boháček Drahomír
Březina Vladimír
Cetl Zdeněk
Cibulka Ivan
Černý Eduard
Čurda Milan
David Břetislav
Dobeš Josef
Doležal Josef
Drasal Jiří
Dulík Robert
Entler Miloš
Faltýnek Květoslav
Fiala Zdeněk
Formánek Milan
Gloc Miloš
Havliš Miroslav
Harašta Jiří
Hejzlar Zdeněk
Hégr Horymír
Hudec František
Hummerník Jiří
Chabičovský Libor
Chaloupka Oldřich
Chlubna František
Kadlec Václav
Kalvoda Vlastimil
Klanica Jaroslav
Kachulín Josef
Kobza Karel
Konečný Zdeněk
Koukola Blahomír
Kostiha Josef
Krejčí Milan
Kuda Bohumil
Kunovský František
Lankaš Jiří
Linhart Lubomír
Mlčoch Ivan
Musil Zdeněk
Nesnídal Luděk
Nešpor Josef
Novotný Miroslav
Novotňák Pavel
Nykodým Zdeněk
Odehnal František
Opluštil Bořivoj
Osička Jaroslav
Otáhal Jaroslav
Pacas Lubomír
Pastorčák Jaroslav
Pavlů Jiří
Pažebřuch Dobromil
Pěta Milan
Pich Jan
Pokorný Miloš
Papovský Petr
Príhoda Stanislav
Ptačovský Karel
Resek Pravomil
Rigopulos Atanasis
Rychlý Ladislav
Řičánek Ivo
Sabánek Zdeněk
Secký Milan
Sláma Stanislav
Sladký Petr
Staňa Radomír
Studený Pavel
Suchý Jan
Šebela Vlastimil
Šíbl Pavel
Šimeček Jiří
Škorpík Josef
Škůrek Antonín
Šuranský Stanislav
Schwarz Vladimír
Teplý Jaroslav
Tichý Pavel
Tichý Vojtěch
Topolcsan Pavel
Tuček Jiří
Tuček Petr
Uhlíř Milan
Nyj Karel
Vágner Zdeněk
Večeřa Miroslav
Vintrlík František
Zástěra Ivan
Zástěra Jaroslav
Zmrzlý Zdeněk

Rok 1969-1972 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1969-1972)
Batěk Pavel
Cvek Jiří
Čechmánek Otto
Drahovzal Jan
Glončák Zdeněk
Harašta Miloš
Hutr Ladislav
Janek Ladislav
Janšta Zdeněk
Kalvoda Vlastimil
Karans Vlastimil
Karda Jaromír
Kocmánek Vladimír
Korber František
Kotačka Petr Petr
Kudláč Milan
Latýn Pavel
Neklapil Zdeněk
Palát Jaroslav
Pánek Jan
Pazourek Zdeněk
Pečínka Milan
Rakovský Jan
Reim Emanuel
Ryl Petr
Sedláček Dalibor
Semerád Aleš
Senohrábek Jaroslav
Sláma František
Suský Václav
Svoboda Zdeněk
Šipka Jan
Tomanec Milan
Trčka Karel
Vacek Jaroslav
Vaníček Jan
Varmuža Miroslav
Vintr Dobromil

Rok 1968-1971 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1968-1971)
Angustýnek Vilém
Bařina Stanislav
Bartoněk Ivo
Beneš Vladimír
Blažek Milan
Brdíčko Antonín
Celnar Pavel
Ciprys Petr
Červenka Dušan
Dostál Svatopluk
Dorazil Mojmír
Dřínovský František
Dvořák Miroslav
Dvořák Lubomír
Dvořák Petr
Formánek Miloš
Fraiberg Albín
Ficek Jan
Havránek Václav
Hanák Rudolf
Hájek František
Hromek Milan
Holý Lubomír
Hycl Jaroslav
Janků Petr
Janů Jindřich
Jilich Karel
Juříček Jaroslav
Kakač Zdeněk
Klaška Antonín
Klimek Zdeněk
Klinkovský Milan
Kožnar Miroslav
Kovář Libor
Kratochvíl Jan
Krška Jiří
Krška Svatopluk
Kraus Mirko
Králík Stanislav
Kubeš Milan
Kronich Adolf
Kurc Jaroslav
Liberda Miroslav
Luka Vladimír
Machač Antonín
Man Alois
Maška Josef
Müller Zdeněk
Navrátil Karel
Novák Zdeněk
Osička Josef
Pečínka Drahomír
Pešek Lubomír
Plšek Štěpán
Pleva Karel
Pláteník Václav
Polák Alois
Procházka Josef
Rech Miroslav
Rozhon Vladimír
Řičánek Vladimír
Skácel Petr
Sobotka Petr
Skácel Petr
Sobotka Petr
Svoboda František
Šedý Jiří
Ševčík František
Štěpánek Pavel
Štuk Miroslav
Šťastný Jiří
Trecha Jiří
Veselý František
Vymazal Vlastimil
Žižka Milan
Adámek Vilém

Rok 1967-1970 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1967-1970)
Eipldauer František
Bartoš Stanislav
Bednář František
Benda Stanislav
Bíla František
Brázda Karel
Brůža Jaroslav
Burýšek Jiří
Čech Pavel
Daniel Milan
Drápal Ludvík
Dolejš Jan
Doležal Miroslav
Drlík Jiří
Duchoň Pavel
Dvořák Štěpán
Ferari Nikolaj
Fila Vojtěch
Fischer František
Frölich Josef
Hájek Karel
Horák Josef
Chovanec Štěpán
Jaroš Josef
Ježek Josef
Jílek Josef
Kamba Karel
Kozel Josef
Kovařík Josef
Krčma Miroslav
Krmíček Jaroslav
Konečný Milan
Kilián Miroslav
Kluska František
Kvasnica Jan
Loukota Drahomír
Loučka Pavel
Lusk Antonín
Martinec Milan
Mik Ondřej
Mitischka Oldřich
Masařík Ivo
Mikulinec Václav
Mrhač Ladislav
Moro Antonín
Navrátil Oldřich
Nejezchleb Josef
Němec Lubomír
Novosad Milan
Paleček Ladislav
Paták Josef
Paur Milan
Pavliš František
Petrla Antonín
Pelikán Jan
Plavec Jaroslav
Pokorný Karel
Procházka Josef
Procházka Jan
Ritter Jiří
Říha Ladislav
Sak Jan
Skalák Alois
Sedlák Jiří
Schwarz Miroslav
Strašák Karel
Studený Ladislav
Spiegl Miroslav
Ševeček František
Šedý Oldřich
Šimerle Miloš
Šmíd František
Truba Jaroslav
Válek František
Vavřina Jan
Venka Ladislav
Viktorin Jan
Vybíral Josef
Zábrodský Karel
Ambrož Zdeněk

Rok 1966-1969 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1966-1969)
Antoš Stanislav
Bulín Břetislav
Brychta Václav
Beděra Oldřich
Bravenec František
Bárta Jaroslav
Černý Václav
David Milan
Flám Miroslav
Foukal Miroslav
Gazdík Vlastimil
Gajdoš Rudolf
Horák Jan
Hádek Jan
Hrdlička Jan
Halačka Vítězslav
Huta Milan
Helešic František
Chrasta František
Chlubný Vlastimil
Janíček Rostislav
Jagoš Pavel
Jelínek Karel
Kanár Imrich
Kašpárek Leopold
Konečný Petr
Koudelka jaroslav
Kroupa Josef
Kubina Antonín
Košulič Antonín
Kurdiovský Jiří
Kučera Miroslav
Konečný Jaroslav
Lejska František
Lanžhotský Pavel
Mančík Petr
Matýšek Alois
Machač Josef
Martuška Josef
Mrkývka Jiří
Nováček Karel
Nosek Antonín
Novák Stanislav
Nováček Zdeněk
Nečas Václav
Nedbálek František
Prokeš Karel
Pustina Oldřich
Pavlíček Josef
Přikryl Josef
Pešina Josef
Pacas Zdeněk
Polášek František
Pacal Miroslav
Řezáč Pavel
Slanina Pavel
Smutný Ivan
Sklenář Jaroslav
Sláma Karel
Svoboda Josef
Samson Jaroslav
Šimbera František
Šlapanský Josef
Škarda Leopold
Štros Antonín
Špaček Bohuslav
Štípa Miroslav
Špaček Zdeněk
Šmíd Evžen
Šural Zdeněk
Štyks František
Škrdla Ladislav
Toner Antonín
Tomanec Josef
Vymazal Alois
Vidrmert Jiří
Varmuža Josef
Drnholec
Zoufalý Jan
Zeman Jaroslav
Zrůna Josef
Balga Jan

Rok 1965-1968 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1965-1968)
Abrahám Josef
Adámek Jaroslav
Balabán Karel
Balák Jaroslav
Baláž Vlastimil
Beneš Jaroslav
Beňa Jan
Bilík Jiří
Baroš Ladislav
Brzobohatý Karel
Bureš Lubomír
Bystrzonský Jiří
Cesar Karel
Cetl Dalibor
Čech Pavel
Daška Petr
Denk František
Dočkal Zdeněk
Dofek Jiří
Duchoň František
Duchoň Milan
Dvořák Bohumil
Fabian Jaroslav
Fiala Jaroslav
Fiala Jan
Frýbert Josef
Grimm Miroslav
Hajný Vladimír
Herzán Václav
Holomek Josef
Horčička Stanislav
Hrabě Josef
Hradil Josef
Hřebačka Rudolf
Janků František
Kadrnka Václav
Karpíšek Josef
Kladiva Jan
Kvapil Radomír
Klíma Vladimír
Kobzík Jiří
Konečný Jan
Kovář Josef
Kubeš Arnošt
Kučera Jiří
Kuchta Zdeněk
Langr Ladislav
Liška František
Martínek Jan
Máša František
Mašek Václav
Mazálek Josef
Měšťan František
Mihula František
Michalica Josef
Mozga Jaroslav
Mráz Josef
Nádeníček Antonín
Nasadil Ladislav
Novák František
Nový Karel
Oras Jiří
Otava František
Pelikán Jan
Petlák Jaroslav
Petrán Václav
Procházka Jiří
Průdek Libor
Rohrer Jan
Rujbr Josef
Sedlák Jindřich
Smutný Jaroslav
Schwarz Miroslav
Singer Karel
Starý Lubomír
Stávek Jaroslav
Strnad Bohumil
Strouhal Jan
Strouhal Tomáš
Suchý Čeňek
Suchý Václav
Svída Rudolf
Sýkora Jaroslav
Šamolík Jan
Šiman Miroslav
Tihelka Jan
Trávníček Václav
Valenta Oldřich
Vavrů Ladislav
Vedra Josef
Vech Pavel
Vejrosta František
Vintrlík Pavel
Vrbka Oldřich
Źacheus Milan
Zapalač Stanislav
Žaloudek Jaroslav

Rok 1964-1967 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1964-1967)
Adámek Pavel
Bartoněk Jan
Brychta Jan
Březina Lubomír
Burian Miloslav
Burk Václav
Buršík Václav
Cach Milan
Cibulka Zdeněk
Cimbálník Stanislav
Citnar Vlastimil
Čermák Jaromír
Dobrovolný František
Drobilič Josef
Dvořák Jan
Dvořák Josef
Dvořák Miroslav
Duchoň Jiří
Duchoň Karel
Fikr Vladimír
Fila Petr
Forman Josef
Gavruca Pavel
Gron Miloš
Hanák Karel
Hanzl Pavel
Hellar Vladimír
Holub Ivo
Hrůza Pavel
Chytil Štěpán
Jelínek Jiří
Kamenický Bohumil
Kamenický Jiří
Kavalec Vojtěch
Kittel Josef
Kolařík Oldřich
Komosný Antonín
Konrád Miroslav
Košťál Jiří
Kotulán Jan
Král Jan
Král Jan
Králík Karel
Kratochvíl Milan
Krejčí Miroslav
Křička Pavel
Kubizňák František
Kvarda Bohumil
Lacko Igor
Lemon Albín
Lemon Pavel
Luňáček Jiří
Lůža Antonín
Malík Oldřich
Maršálek Jan
Meloun Jindřich
Morávek Josef
Musil Jan
Mertl Vladimír
Nesvadba František
Nešpor Bohumír
Paseka Miloš
Paulík Alois
Peška Jiří
Pleskač Josef
Pleva Jaroslav
Podrazil Karel
Polák Vladimír
Preiss Vladimír
Procházka František
Rolenovský Josef
Ryšavý Jiří
Sedlák Milan
Sladkovský Josef
Svoboda Karel
Synek Zdeněk
Šik Jan
Šnédar Jaroslav
Šváb Antonín
Švarcberger Miloš
Trnka Jan
Tůma Dalibor
Urbánek Jiří
Vacek Jiří
Vágner Zdeněk
Vála Jan
Veselý Bohumil
Veškera Jiří
Vintrlík Pavel
Vitula František
Weinhöfer Josef
Zdražílek Oldřich
Ženatý Pavel

Rok 1963-1966 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1963-1966)
Adámek Jindřich
Balon Vladimír
Bazola Oldřich
Blahák Pavel
Borovička Jiří
Branštetr Jan
Cibulka Antonín
Císař Pavel
Cymorek Karel
Černý Zdeněk
Dadák Jan
Daněk Antonín
Doležal František
Dosoudil Miroslav
Dostal Miroslav
Dostalý Antonín
Dvořák Miloslav
Duchoň Vlastimil
Exler Stanislav
Fiala Dalibor
Fiedler Josef
Fous Bohuslav
Gargula Fosef
Gross Fosef
Grošov Bohuslav
Hartmann Jan
Havlát Ludvík
Havlíček Karel
Heger Miroslav
Hemala Vladislav
Horák Josef
Hradecký Jan
Hrbáček Pavel
Hřebíček Stanislav
Chaloupka Václav
Chrást Slavomír
Janda Miroslav
Janek Ladislav
Jebáček Jiří
Jelínek Jiří
Jeřábek Oldřich
Klaška Jan
Kola Jiří
Kořínek Vítězslav
Kouřil Václav
Kozák Jaromír
Křička Oldřich
Křístek František
Kučera Miloš
Kupka Vlastimil
Lazar Josefr
Madron Milan
Malásek Karel
Mareš Jiří
Mašek Jaroslav
Matoušek Jiří
Neužil Vlastimil
Nevrkla Miroslav
Novák Milan
Novák Miroslav
Ondráček Vladimír
Pakosta Jaromír
Pavlík František
Pazourek Jan
Pecina Vlastimil
Petlák Dramomír
Polický Jan
Posádka Jaroslav
Přikryl František
Reim Jiří
Richtr Jan
Růžička Čestmír
Ryšavý Vladimír
Řezáč Ladislav
Skřička Josef
Sojka Jan
Spiřík Jiří
Strava Zdeněk
Studený Jiří
Suchánek Josef
Svoboda Evžen
Sýkora Miroslav
Šalplachta Drahoslav
Šaroun Jaroslav
Šedivý Josef
Šenkýř Miroslav
Šmídek Karel
Špaček František
Štefek Jaroslav
Švehla Jiří
Toncr Blahoslav
Trbola František
Ungr Petr
Vaňáček Jan
Vaňura Jiří
Vorel Jan
Vrzal Karel
Zatloukal Miroslav
Zeman Miroslav
Zetka Otakar
Žalud Jiří
Žalud Vojtěch
Živný Vladimír
Kočka Zdeněk
Kožime Oldřich
Raymak Alexander
Vedral Rostislav

Rok 1962-1965 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1962-1965)
Barilka Emil
Beneš Jiří
Beneš Vojtěch
Beránek Petr
Boček Ladislav
Březa Tomáš
Borkovec František
Bubla Václav
Bureš Antonín
Čalkovský Vladimír
Čech Pavel
Čížek Karel
Dočekal Josef
Doležal František
Dorin Arnošt
Dupal Josef
Dvořák Eduard
Ehrman František
Eliáš Josef
Fiala Miroslav
Fišer Václav
Fišek Václav
Hamerník Miroslav
Havlíček Josef
Harašta Ladislav
Hauzar Pavel
Hájek Miroslav
Holeček Vávlav
Horkaš Jaroslav
Hornoch Karel
Hořejš Antonín
Javorek Jaromír
Jelínek Antonín
Jiskra Vojtěch
Kaluža Karel
Kameník Jaroslav
Kepák Alois
Kozák Josef
Klimeš Jan
Krčma Jan
Králík Pavel
Kratochvíl Jaroslav
Kuchta Jiří
Leitner Josef
Lukášek Jiří
Macháček Ivan
Macháček Jiří
Malý Josef
Maloník Jiří
Mašek Petr
Matoušek Václav
Matula Jaroslav
Melo Pavel
Mercineri Zdeněk
Mikša Antonín
Nečesaný Josef
Neček Pavel
Nekuda Zdeněk
Nováček Miroslav
Odehnal Antonín
Ovísek Jan
Piterna Rudolf
Plachta Jiří
Pokorný Vladimír
Popelák Rudolf
Pražák František
Procházka František
Prosecký Vlastislav
Rosendorf Josef
Rozmarin Josef
Ruda Jan
Ryšavý Josef
Ryšavý Zdeněk
Říha Miroslav
Sedláček František
Smejkal Jičí
Spáčil Jan
Sojka František
Sojka Lubomír
Stejskal Bohuslav
Stejskal František
Stříbrný Stanislav
Strouhal Jan
Svoboda Karel
Šabart Roman
Šedý Jan
Škvařil Jiří
Šmídek Josef
Šrámek František
Šťastný František
Štěpánek Miroslav
Štukl Jan
Vališ Karel
Vaněk Jaroslav
Veselý Ladislav
Veselý František
Vít Vilém
Vajda Josef
Valtr Miloš
Weis František
Veis Jiří
Vrzal Josef
Zdražílek Karel
Procházka Pavel
Sendler Antonín
Vyhlídal František
Zelený Jiří
Huták Vladimír
Mertl Bohumír

Rok 1961-1964 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1961-1964)
Čech Petr
Daněk Jan
Drmda Ladislav
Fiala Jan
Fišer Jiří
Galle Jan
Gröppl Ivan
Chyba Milan
Jaroš František
Jenáček Zdeněk
Kynt Alois
Kopeček Josef
Krajíček Rudolf
Krška Jan
Matoušek Jiří
Měřínský Jaroslav
Miklík Miroslav
Musil Antonín
Novotný Jan
Pavloň Vítězslav
Pilát Pavel
Plevoň Josef
Procházka Jan
Ryšavý Miloš
Řezáč František
Sedláček Rudolf
Skřivánek Ladislav
Suchomel Bohuslav
Šafařík Ladislav
Šlapanský Vladimír
Vavřík Josef
Veselý Jaroslav
Vítek Karel
Vízdal Jiří
Zezula František
Žák Alois
Ludvík František
Mach Josef

Rok 1960-1963 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1960-1963)
Pernica Vladimír
Kučera Dominik
Kozák Petr
Borek František
Koláček Miroslav
Kovář Josef
Šmaha Jan
Kotulán František
Čandrla František
Minařík Stanislav
Lacko Pavel
Kundera Jiří
Růžička Ladislav
Pleskač Ivan
Helan Leopold
Kanzlík Bohuslav
Beneš František
Buzrla Vojtěch
Sedláček Václav
Dlapal Pavel
Vojáček Jiří
Bumbálek Josef
Novák Vladimír
Maša Pavel
Štefan František
Kousal Jaromír
Rokeš Stanislav
Lánský Pavel
Pestr Miroslav
Pacek Josef
Štolfa Rostislav
Pospíšil František
Trněný Jan
Kuchynka Antonín
Doležal František
Herzig Rudolf
Slavík Jan
Hauzír František
Mahovský Ladislav
Vinčar Rudolf
Kotolan Jaroslav
Sedláček Alois
kellner Josef
Hanák Jiří

Rok 1959-1962 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Opravář zemědělských strojů (1959-1962)
Cupák Josef
Čada Bohumil
Holub Jan
Krištof Miroslav
Koudelka Alois
Kousal Ladislav
Marek Vladimír
Náhlík Vladimír
Nohel Miroslav
Novák Josef
Opluštil Zdeněk
Pospěch Zdeněk
Sobotka Vladimír
Šmíd Josef
Švehla Miroslav
Weis Miloš
Zapletal Miroslav
Bittner Gotfrid
Příjmení, Jméno
Učební obor Zemědělský mechanizátor (1959-1962)
Bartošic Miroslav
Dvořák Vladimír
Krejčí Miroslav
Kypr Miroslav
Menšík František
Michalík Jan
Polák Alois
Ryšavý Milan
Růžička Vlastislav
Pláteník Oldřich
Surovec Zdeněk
Valášek Antonín
Kouřil Milan
Knap Jan
Pirožek František
Polák Rostislav
Večerka František
Datimský Josef
Chadim František
Pachtl Josef
Volf Jiří

Rok 1958-1961 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Traktorista – opravář (1958-1961)
Bochýnek Oldřich
Fišer Jan
Helinger Oldřich
Hnízdil Karel
Uhas Jan
Jurák Jan
Kalanda Pavel
Kalvoda Jan
Kratochvíl Josef
Kurimai Josef
Leníček František
Loup Josef
Mičánek Milan
Mikuš Antonín
Plhaň Cyril
Přichystal Vladimír
Rybář Emil
Slabý Jan
Staněk Vlastimil
Vyklický Pavel
Žilka Jan
Cupal Josef
Černý Josef
Hanáček Oldřich
Holub Antonín
Ježek Miroslav
Kudlička František
Luska František
Macík František
Melkes Josef
Mňuk Bedřich
Musil Eduard
Narožný rostislav
Neuberger Jaroslav
Ovísek Vojtěch
Soukup Josef
Svoboda Jan
Šmatera Antonín
Tulis Tomáš
Veselý František
Nečas Lubomír
Rašovský Jaroslav
Zemánek Richard

Rok 1957-1960 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Traktorista (1957-1960)
Dvořáček Jiří
Fafílek František
Grabovský Pavel
Hradil Josef
Lůža Zdeněk
Novotný Vilém
Smejkal Jan
Richtr Václav
Strouhal Josef
Šupka Jan
Uhlíř František
Urban Jan
Burian Zdeněk
Čelůstka Antonín
Číž Oldřich
Flor Jan
Horký František
Konečný Karel
Kovář Jan
Krejčí Václav
Kubásek Vilém
Moučka Stanislav
Neuvirth František
Vopelka Jindřich
Bojanovský Josef
Ceyp Zdeněk
Dvořák Jan
Kartus Alois
Makovička Miroslav
Novotný Josef
Podloucký František
Šíp Miroslav
Šotner Jaroslav
Baťovský Stanislav
Čiháček František
Fučík Jiří
Hlaváček Stanislav
Kříž Jaroslav
Kužílek Bohuslav
Lenner Petr
Miller Antonín
Neuvirth Vlastimil
Odehnal Karel
Zachoval Stanislav
Krčmář Miroslav
Koláček Jaromír
Gajda stanislav
Černý Zdeněk
Šmíd Jiří
Kubík František

Rok 1956-1959 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Traktorista, Kombajnér (1956-1959)
Bednář Milan
Bergman Václav
Kochan Miroslav
Čejka František
Černý Gustav
Dřímala Vladimír
Grmolec Antonín
Hanák Jan
Hon Josef
Horák Josef
Husák Josef
Chromek Josef
Kalvoda Josef
Katovský Ivan
Kelča Mojmír
Kočvara Antonín
Kremr František
Kudlička Petr
Langer Jan
Mandík Josef
Mánek Stanislav
Marek Antonín
Mikulka Václav
Nagy Karel
Procházka Josef
Rotrekl Josef
Rupec Bohumil
Suchomel Robert
Svoboda Hubert
Švestka Jiří
Tikovský Bohumil
Wellan Vojtěch
Veselý Jan
Vlček Oldřich
Vycpálek Miroslav
Weber Valter
Dvořák Jiří
Šibor Jiří
Beran Vilém
Holík František
Maděra Bohumír
Virgl Jiří
Kuchtíček Jiří
Odehnal Mojmír
Zatloukal Vladimír
Švrček Jan
Janků František
Skalka Pavel
Fridrich Miroslav

Rok 1955-1958 - Střední odborné učiliště Želešice, ul. 24. dubna

Příjmení, Jméno
Učební obor Traktorista, Kombajnér (1955-1958)
Blahák Jan
Brym Jaroslav
Buček Josef
Cetl Miroslav
Deml Karel
Dvořák František
Dvořák Václav
Frank Jan
Fučík Karel
Holčapek Antonín
Horský Petr
Kovařík Karel
Kejda Miroslav
Koch Stanislav
Konečný Bohumír
Kopecký Josef
Krejčíř Josef
Langer Jaroslav
Macek Vítězslav
Majer Josef
Muselík Jiří
Novotný Ladislav
Opatřil František
Otýpka Oldřich
Procházka Josef
Pekárek František
Pospíšil František
Paděra Josef
Plšek Zdeněk
Rybnikář Stanislav
Sečkář František
Ševčík Josef
Stanický Josef
Svoboda Jiří
Svoboda Jiří
Šedrla Josef
Švancara Antonín
Tomek Václav
Trunečka Václav
Vejmula František
Veselý Vítězslav
Vlašce Jan
Vyhnalík Vojtěch
Woch Leoš
Smiřitel Vladimír
Hrachovina Jiří
Jeřábek Jiří
Holacký Josef
Beránek Václav
Neveselý Josef
Krutiš Josef

Rok 1954-1957 - Střední odborné učiliště Želešice

Příjmení, Jméno
Učební obor Zámečník , Soustružník (1954-1957)
Bárta Jan
Benaček Antonín
Budík Jan
Buchtela Jiří
Cenek Rostislav
Čech Antonín
Červinka Josef
Čížek František
Doležel Josef
Dresler Milan
Dvořák Jan
Fiala Jiří
Franěk František
Frank Pavel
Freiberg Miroslav
Fritz Vilém
Grégr Rudolf
Guwak Alois
Hájek Zdeněk
Halala Jan
Hamon František
Hanáček Vlastimil
Hanák Václav
Hejlek Jan
Hladký Jiří
Hlinecký Alois
Holásek Vladislav
Honisch Eduard
Hrůza Josef
Chaloupka Josef
Chelík Jiří
Jahoda Josef
Janda František
Janda Zdeněk
Janík Stanislav
Jermer Alfred
Jurečka Josef
Kachlík Miroslav
König Jiří
Kelča Josef
Kloc Jaroslav
Klvač Karel
Kočí Ivan
Komosný Karel
Koníček Miroslav
Kostelecký František
Kovář Karel
Kraizer Bronislav
Krč František
Kroupa Josef
Kunický Jan
Kašparek Vojtěch
Laštůvka František
Lorenc Jaroslav
Lucký Jan
Maršálek Vladimír
Menšík Josef
Nachtman Lubomír
Navrátil Zdeněk
Neumann Jan
Osička Josef
Pazourek Jiří
Pohl Zdeněk
Probošt Miloš
Ptáček Alois
Rajtz Jan
Rozmarin Ladislav
Růžička Jaroslav
Řeřucha Josef
Sedláček Jaroslav
Sláma Ladislav
Smejkal Jan
Smišťík Zdeněk
Smrček Jan
Smutný Josef
Kolařík rudolf
Soukal Miroslav
Sowa Štěpán
Strouhal Rudolf
Svoboda Adolf
Sýkora Josef
Štorka Zdeněk
Štěpánek František
Šujan Josef
Tejral Zdeněk
Tomanec František
Trenz Blahoslav
Urban Emil
Vacek Vojtěch
Varta František
Vašíček František
Vítek Oldřich
Vykydal František
Vystrčil Ivan
Borovský Miroslav
Zedníček Zdeněk
Hudec František
Červinka Drahomír

Rok 1953-1955 - Střední odborné učiliště Želešice

Příjmení, Jméno
Učební obor Soustružník (1953-1955)
Borek Josef
Čáp Jiří
Fučík Karel
Jarolím František
Jůza Zdeněk
Kalista Josef
Kašpárek Bohumír
Kopic Milan
Koukola Karel
Kučera Jiří
Mannová Helena
Maršík Karel
Müller Stanislav
Nedvěd František
Novotná Milada
Pařízek Jaroslav
Pšikalová Marie
Rohlínek Robert
Řepa Jiří
Říha František
Slámová Emilie
Sokol Jaroslav
Šafránek Vilém
Šíma Ladislav
Čvaňhal František
Frontýr Jaroslav
Zahradníková Růžena

Rok 1953-1954 - Střední odborné učiliště Želešice

Příjmení, Jméno Rok
Učební obor Zámečník (1953-1954)
Ambrož Josef 1938
Bánovec Ladislav 1939
Bartl Jaroslav 1938
Bartošík Ludvík 1938
Bednář Antonín 1937
Benáček Oldřich 1938
Benda Stanislav 1939
Bezděk Rudolf 1938
Bělohrad Stanislav 1938
Běloch Zdeněk 1939
Boks Oldřich 1938
Brocek Milan 1938
Břenek Ladislav 1938
Buchtela Jaroslav 1938
Bula František 1939
Cupák Jiří 1938
Čerstvý František 1937
Članěk Zdeněk 1939
Daněk Ludvík 1938
Dobiáš Miroslav 1938
Dofka František 1938
Doležal František 1938
Doležel Ladislav 1938
Dostál František 1938
Drlík Bohuslav 1938
Duchoň Zdeněk 1938
Drobílek Bohumír 1938
Duba Karel 1938
Dusík Jan 1939
Dvořák Václav 1937
Famfrdla Vlastimil 1938
Fila Zdeněk 1939
Filouš Antonín 1939
Florus Viktor 1938
Freiberg František 1938
Fuis Fosef 1938
Grepl Josef 1938
Hájek Dušan 1938
Hamada Eduard 1938
Handl František 1937
Havelka František 1937
Helinger Jan 1938
Hladík Jiří
Hladniček Stanislav 1937
Hlaváček Rudolf 1938
Hobza Zdeněk 1939
Holba Miloš 1938
Horák Květoslav 1938
Huba Josef 1937
Hrubý Radoslav 1938
Husek Drahoslav 1938
Chamrous Jan 1937
Chrastil Antonín 1938
Janda Bohuslav 1938
Janík Jiří 1938
Jancek Alois 1938
Jelínek Oldřich 1938
Levický Oswald 1938
Jura Josef 1938
Kačett Ladislav 1938
Kachyňa Josef 1938
Klávora Miroslav 1938
Klíma Josef 1938
Knecht Jaroslav 1938
Knésl Alois 1938
Oloupat Zdeněk 1937
Komárek František 1938
Komenda Karel 1938
Košík Jaroslav 1938
Kotas Jaroslav 1938
Kotlán Jan 1939
Kovařík Jaroslav 1937
Kovařík Vladimír 1939
Krajíček Jiří 1938
Krejčíř Zdeněk 1938
Krejčiřík Jaroslav 1937
Kroupa Josef 1938
Kučera Josef 1938
Kukla Jan 1939
Kusala Stanislav 1938
Kyselica Augustin 1938
Kvíčala Jiří 1938
Lefner Antonín 1938
Leikep Jan 1938
Lukášek Jan 1938
Majíček Štěpán 1939
Malhocký Jaroslav 1939
Malý Antonín 1939
Maštěra Rudolf 1937
Měsíček František 1938
Mička Jaroslav 1939
Mikš Ladislav 1938
Minařík Břetislav 1938
Milostný Alois 1939
Moravec Jindřich 1938
Nachtman Václav 1938
Najer Jan 1938
Neklapil Josef 1938
Novotný Jan 1939
Novozámský Milan 1937
Opavský Vladimír 1939
Ošmera Josef 1938
Pavlík Jiří 1938
Fasekášová Růžena 1938
Plachý Jaromír 1938
Peša Miroslav 1938
Pestr Miroslav 1938
Petřík František 1937
Bittner Jaroslav 1938
Pajer Jan 1938
Popelák Vladimír 1938
Poláček Bedřich 1938
Potěšil Jan 1937
Procházka Jan 1937
Procházka Karel 1938
Prokop Bohumil 1938
Psota Jiří 1938
Römer Bohumil 1938
Rozmahel Václav 1938
Rumrajch Jan 1939
Růžička Antonín 1938
Růžička Josef 1938
Rybníček Josef 1938
Řezáč Josef 1938
Říha Josef 1937
Seďa Milan 1938
Semmler Jan 1938
Líz Josef 1938
Strašák František 1938
Svoboda Alois 1938
Szep Jiří 1937
Šebesta Radoslav 1938
Šesták Miroslav 1938
Schindler Bohumír 1937
Schnitzinger Rudolf 1939
Šoška Václav 1938
Špregl Zdeněk 1939
Šrámek František 1938
Štefek Miroslav 1938
Šudoma Josef 1937
Šveda Karel 1938
Tomek Vladimír 1939
Typlt Jaroslav 1938
Urban Zdeněk 1938
Vrána Alois 1938
Vladyková Marie 1938
Vespalec Antonín 1937
Zachová Vlasta 1939
Zámečník Adolf 1938
Zimmermann Karel 1938
Zourek František 1938
Borkovec Jaroslav 1936
Fridrich Bohumír 1938
Matějek Jan 1938
Sosnar Antonín 1939
Příjmení, Jméno
Učební obor Motorář (1952-1954)
Běhounek František
Brožek Josef
Bureš Josef
Čtvrtníček Antonín
Fiala Bedřich
Fidranský Miroslav
Fořt Jiří
Kosnédl Václav
Hradecký Miroslav
Chmelíř Zdeněk
Jaroš František
Jiránek František
Kalvoda Karel
Kořínek Josef
Kmoch Petr
Kýnl Jan
Krejcar Alois
Levá Jaroslava
Liebl Jaroslav
Mach Ladislav
Mareš Antonín
Majzlík Antonín
Meclezelský Anatom
Páč Zdeněk
Picka Jindřich
Pechát Jaromír
Pospíšil Karel
Prášek Jan
Rada Jiří
Razima Jaroslav
Salajka Jaroslav
Slezák Josef
Svoboda Jaroslav
Šimáček Bohuslav
Šlehofer František
Švec Jiří
Veleba Jan
Venc Josef
Zárubová Jaroslava
Zejda František
Příjmení, Jméno
Učební obor Soustružník (1952-1954)
Bílovec Václav
Bonczek František
Burian Josef
Císař Ivan
Čech Hynek
Feigerlová Jarmila
Grunt Josef
Hlaváček Jiří
Houška Miroslav
Hytych Miroslav
Chalupský Bohumil
Charous Zdeněk
Chowanetz Albert
Jahnický Tadeáš
Juřík Miroslav
Kašpar Jiří
Kočí Jaroslav
Kohlová Rosvita
Kosan Roman
Kvapil Jiří
Klacek Miroslav
Kleteška Karel
Lanker Vladislav
Liebl Jan
Líbal Katel
Mášelová Františka
Němec Vlastimil
Novotný Jan
Obrovský Stanislav
Ploc Ladislav
Prček Miroslav
Raupach Jan
Režný Antonín
Ryšan Jaroslav
Řihák Karel
Sedlář Radomír
Seknička Jaroslav
Slováková Jarmila
Slunéčko Karel
Schmit František
Schmidt Otto
Šulc Oldřich
Švarc Zdeněk
Talacko Iří
Večeřa Alois
Večeřová Jarmila
Vlach Josef
Vlčková Marie
Voráček František
Weis František
Zápotočný Miroslav
Žabour Josef

Rok 1952-1954 - Střední odborné učiliště Želešice

Příjmení, Jméno Rok
Učební obor Zámečník (1952-1954)
Bednář Jiří 1937
Brázdil František 1937
Bubla František 1937
Denk Zdeněk 1937
Fiala Ladislav 1937
Fuksa Hynek 1937
Heizler Stanislav 1937
Havelka Jaroslav 1937
Hlaváč Zdeněk 1937
Hromádka Jaroslav 1936
Hrůša Stanislav 1937
Hurt Jaroslav 1937
Janoušek Václav 1937
Játi Lubomír 1937
Kölbl Jan 1937
Kramář František 1937
Lán Otto 1937
Lauerman Josef 1937
Neubauer Jaroslav 1937
Mastný Otakar 1937
Milis Jiří 1937
Mrštík František 1937
Pásek Karel 1937
Pek Edmund 1937
Petrů Josef 1937
Puchner Václav 1937
Pustina Bedřich 1937
Řeřucha Otomar 1937
Srnec Stanislav 1937
Strubl Josef 1937
Šmíd Jaroslav 1937
Vacek Antonín 1937
Veleta Zdeněk 1937