Aktuality

Aktivita C3 „Naturschätze“ – Orléans, Francie, 16.-20. května 2022

Ve francouzském městě Orléans na zahradnické škole Campus la Mouillère  proběhla od 16.5. do 20.5. 2022 další aktivita v rámci programu Erasmus+. Tentokrát byla zaměřena na zachovávání přírodního a kulturního dědictví země. Naši školu reprezentovalo 5 žáků. Vyzkoušeli si pracovat v mezinárodních týmech a řešit společně zadané úkoly. Navštívili některé památky, jako jsou zámky Chambord a Blois či několik muzeí. Blíže se seznámili se životem v oblasti Val de Loire a také s flórou a faunou vyskytující se podél divoké řeky Loiry. Zážitků bylo hodně. Pobyt se všem moc líbil a určitě všechny obohatil.

Další aktuality

67. REPREZENTAČNÍ PLES

V pátek 23. února 2024 proběhl reprezentační ples naší školy v Modřicích v Hotelu Gregor. Nálada byla vynikající a ples si užívali naši žáci, učitelé

Hledáme KUCHAŘE/KUCHAŘKU

Střední zahradnická škola Rajhrad, p.o. hledá zaměstnance na pozici KUCHAŘ/KA• Nástup duben 2024• 8 hodinová pracovní doba – ranní a odpolední směny• Požadované vzdělání: vyučení