Aktivita C3 „Naturschätze“ – Orléans, Francie, 16.-20. května 2022

Aktivita C3 „Naturschätze“ – Orléans, Francie, 16.-20. května 2022

Ve francouzském městě Orléans na zahradnické škole Campus la Mouillère  proběhla od 16.5. do 20.5. 2022 další aktivita v rámci programu Erasmus+. Tentokrát byla zaměřena na zachovávání přírodního a kulturního dědictví země. Naši školu reprezentovalo 5 žáků. Vyzkoušeli si pracovat v mezinárodních týmech a řešit společně zadané úkoly. Navštívili některé památky, jako jsou zámky Chambord a Blois či několik muzeí. Blíže se seznámili se životem v oblasti Val de Loire a také s flórou a faunou vyskytující se podél divoké řeky Loiry. Zážitků bylo hodně. Pobyt se všem moc líbil a určitě všechny obohatil.

Další aktuality

Ukliďme Rajhrad

V rámci akce „Ukliďme Česko“ se naše škola 22. března 2023 zapojila do úklidu ve městě Rajhrad. Od obecního úřadu jsme obdrželi mapky s pěti lokacemi.

Třídní schůzky

Dne 4.4.2023 v úterý budou třídní schůzky ONLINE. Proběhnou prostřednictvím aplikace Teams (Microsoft 365) přes profily žáků. Začátek je v 17:00 hod. Komunikace rodičů s ostatními učiteli

Kurz „Řez ovocných dřevin“

Ve dnech 3. a 4. března 2023 proběhl kurz „Řez ovocných dřevin“ zaměřený na získání praktických dovedností v oblasti řezů ovocných dřevin. Účastníci kurzu byli