EKOTÝM uspořádal dobročinný „bazárek“

EKOTÝM uspořádal dobročinný „bazárek“

EKOTÝM uspořádal dobročinný „bazárek“ a to ve středu a ve čtvrtek 29.11. a 30.11.2022. Do „bazárku“ darovali věci hlavně učitelé, za což jim MOC DĚKUJEME! Ceny byly velmi příznivé, a tak žáci nakupovali. Oblečení, knížky, semínka a pokojové i venkovní rostliny. Vybralo se 1080 Kč. Tato částka byla předána paní Vaculíkové na podporu kroužků a aktivit na domově mládeže. Věřím, že příště se zapojí více žáků nejen do nákupů, ale i do darování věcí pro „bazárek“. Všem zúčastněným, „ekotýmu“ a především učitelům ještě jednou děkujeme!

Další aktuality

Ukliďme Rajhrad

V rámci akce „Ukliďme Česko“ se naše škola 22. března 2023 zapojila do úklidu ve městě Rajhrad. Od obecního úřadu jsme obdrželi mapky s pěti lokacemi.

Třídní schůzky

Dne 4.4.2023 v úterý budou třídní schůzky ONLINE. Proběhnou prostřednictvím aplikace Teams (Microsoft 365) přes profily žáků. Začátek je v 17:00 hod. Komunikace rodičů s ostatními učiteli

Kurz „Řez ovocných dřevin“

Ve dnech 3. a 4. března 2023 proběhl kurz „Řez ovocných dřevin“ zaměřený na získání praktických dovedností v oblasti řezů ovocných dřevin. Účastníci kurzu byli