Aktuality

„Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“

Jízdu zručnosti jsme vyhráli!

„Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“

Ve čtvrtek 1. října 2020 se naši dva žáci Pavel Provázek a Eliška Rörigová zúčastnili regionálního kola pro Jihomoravský, Zlínský kraj a Kraj Vysočina soutěže „Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“, kterou pořádala Střední škola a základní škola Tišnov v rámci projektu Zemědělství žije!
Soutěžící museli s traktorem a pětitunovým dvounápravovým přívěsem absolvovat průjezd pravoúhlou zatáčkou; zajetí k rampě; zastavení na přesnost; couvání do garáže; bez chyby zvládnout osmičku a průjezd slalomem.
Eliška uplatnila všechny svoje dovednosti, získané  při loňské výuce v naší autoškole, zvládla celou soutěžní trasu bez trestných bodů a v kategorii dívky jednoznačně vyhrála. Pozoruhodné také bylo, že celou trasu ujela za poloviční čas, než soutěžící s následujícím umístěním.
Úspěšná Eliška tedy postupuje do celorepublikového kola, což je Mistrovství republiky, které se uskuteční na Střední zemědělské škole a Středním odborném učilišti Poděbrady. Věříme, že i tam předvede skvělý výkon.
Jsme rádi, že se naši žáci prosazují v celém spektru dovedností, jež zahradnický obor nabízí.
Blahopřejeme!

Další aktuality

67. REPREZENTAČNÍ PLES

V pátek 23. února 2024 proběhl reprezentační ples naší školy v Modřicích v Hotelu Gregor. Nálada byla vynikající a ples si užívali naši žáci, učitelé

Hledáme KUCHAŘE/KUCHAŘKU

Střední zahradnická škola Rajhrad, p.o. hledá zaměstnance na pozici KUCHAŘ/KA• Nástup duben 2024• 8 hodinová pracovní doba – ranní a odpolední směny• Požadované vzdělání: vyučení