„Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“

„Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“

Jízdu zručnosti jsme vyhráli!

„Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“

Ve čtvrtek 1. října 2020 se naši dva žáci Pavel Provázek a Eliška Rörigová zúčastnili regionálního kola pro Jihomoravský, Zlínský kraj a Kraj Vysočina soutěže „Jízda zručnosti traktorem s vlekem 2020“, kterou pořádala Střední škola a základní škola Tišnov v rámci projektu Zemědělství žije!
Soutěžící museli s traktorem a pětitunovým dvounápravovým přívěsem absolvovat průjezd pravoúhlou zatáčkou; zajetí k rampě; zastavení na přesnost; couvání do garáže; bez chyby zvládnout osmičku a průjezd slalomem.
Eliška uplatnila všechny svoje dovednosti, získané  při loňské výuce v naší autoškole, zvládla celou soutěžní trasu bez trestných bodů a v kategorii dívky jednoznačně vyhrála. Pozoruhodné také bylo, že celou trasu ujela za poloviční čas, než soutěžící s následujícím umístěním.
Úspěšná Eliška tedy postupuje do celorepublikového kola, což je Mistrovství republiky, které se uskuteční na Střední zemědělské škole a Středním odborném učilišti Poděbrady. Věříme, že i tam předvede skvělý výkon.
Jsme rádi, že se naši žáci prosazují v celém spektru dovedností, jež zahradnický obor nabízí.
Blahopřejeme!

Další aktuality

Oznámení ředitele školy

Omezení provozu škol a školských zařízení S účinností ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 1. listopadu 2020 do 23:59 hod., je

Vyhlášení voleb do školské rady

 V souladu s § 167 a 168 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon), v platném znění a Volebního řádu schváleného RJMK usnesením č. 8147/15/R123 vyhlašuje ředitel