Slavnostní zahájení nového školního roku.

Slavnostní zahájení nového školního roku.

Dnes proběhlo v aule naší školy slavnostní zahájení školního roku. Měli jsme vzácné hosty, hejtmana Jihomoravského kraje pana JUDr. Bohumila Šimka a starostu města Rajhradu pana Mgr. Františka Ondráčka. V příjemné atmosféře jsme pobesedovali, představili jsme si žáky 1. ročníků, vyslechli jsme písničku našich žákyň v téměř profesionálním provedení. Pan hejtman popřál všem úspěšný a klidný školní rok 2020 – 2021. Děkujeme vzácným hostům za návštěvu. I my přejeme všem našim žákům a zaměstnancům školy, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v nastávajícím školním roce.

Autor foto: JMK

Další aktuality

Reprezentační ples naší školy je zrušen

Vážení žáci, rodiče a přátelé školy. Vlivem nepříznivé epidemiologické situace a v souladu s opatřeními Ministerstva zdravotnictví a vlády ČR, v souvislosti s onemocněním COVID-19

Výuka od 25.1.2021 ONLINE

Výuka od 25.1.2021 bude ONLINE pro všechny žáky naší školy.Rozvrh na týden od 25.1.2021 je zde:https://www.skolarajhrad.cz/wp-content/uploads/2021/01/Rozvrh-hodin-on-line-výuka-L-od-25.01.21.xlsx