Aktuality

Slavnostní zahájení nového školního roku.

Dnes proběhlo v aule naší školy slavnostní zahájení školního roku. Měli jsme vzácné hosty, hejtmana Jihomoravského kraje pana JUDr. Bohumila Šimka a starostu města Rajhradu pana Mgr. Františka Ondráčka. V příjemné atmosféře jsme pobesedovali, představili jsme si žáky 1. ročníků, vyslechli jsme písničku našich žákyň v téměř profesionálním provedení. Pan hejtman popřál všem úspěšný a klidný školní rok 2020 – 2021. Děkujeme vzácným hostům za návštěvu. I my přejeme všem našim žákům a zaměstnancům školy, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v nastávajícím školním roce.

Autor foto: JMK

Další aktuality

Exkurze do CHKO Pálava třídy 1.E

V pondělí 15. 4. 2024 třída 1.E vyjela zájezdovým autobusem na exkurzi do chráněné krajinné oblasti Pálava. Lokalita leží uprostřed prastaré kulturní krajiny jižní Moravy,

Otvírání JARA, Praha

Z pražské floristické soutěže Otvírání JARA v PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany vezeme krásné 4. místo.Naše žákyně Lucie Žurovcová ze třídy 3.Z4 vybojovala 1.